Back    Home

Pokal mesta Ljubljana, 19.05. - 20.05.2012, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0779

    SAGMEISTER Mojca (FR, 1996)

    200KZ

    2:02,74

2.     

0739

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    100KM

    0:51,87

3.     

0726

    SAGMEISTER Mojca (FR, 1996)

    200KZ

    2:05,67

4.     

0701

    PETRIČ Nika Karlina (TK, 1992)

    400KZ

    4:26,12

5.     

0698

    PETRIČ Nika Karlina (TK, 1992)

    200KZ

    2:07,36

6.     

0693

    CESAR Maja (RAD, 1990)

    1500KZ

    17:19,73

7.     

0687

    HAJDINJAK Katja (OL, 1993)

    100DZ

    1:02,87

8.     

0678

    HAJDINJAK Katja (OL, 1993)

    200KZ

    2:08,58

9.     

0676

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    200KM

    1:56,20

10.     

0676

    CESAR Maja (RAD, 1990)

    800KZ

    9:12,22

 

11.     

0664

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    50KM

    0:23,96

12.     

0663

    TRAVEN Sara (TK, 1995)

    400KZ

    4:31,17

13.     

0662

    PINTAR Tjaša (RAD, 1997)

    200KZ

    2:09,57

14.     

0660

    PAVLIČ Anamari (TK, 1997)

    200KZ

    2:09,75

15.     

0660

    TRAVEN Sara (TK, 1995)

    200KZ

    2:09,73

16.     

0654

    URBANČIČ Iris (RAD, 1997)

    200KZ

    2:10,12

17.     

0654

    TRAVEN Sara (TK, 1995)

    200MZ

    2:25,26

18.     

0653

    SENČAR Iza (OL, 1998)

    50HZ

    0:31,09

19.     

0651

    SENČAR Iza (OL, 1998)

    100KZ

    0:59,65

20.     

0651

    JURJEVČIČ Nejc (LL, 1993)

    200MM

    2:11,52


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
1500m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results

100m prsno ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

HOČEVAR MUCIČ Pia

1995

RL

1:16,16

597

1.     

RAVNIKAR ŠURK Urša

1996

RAD

1:16,17

596

   os.rek. (1:17,73; 2.04%)

2.     

REHBERGER Vita

1995

TK

1:16,31

593

1.     

MARINKO Tjaša

1998

SDD

1:16,46

590

2.     

KRALJ Bistra

1997

OL

1:16,54

588

3.     

ROŽNIK Kaja

1997

OL

1:18,89

537

3.     

TERAN Ajda

1998

RAD

1:19,84

518

4.     

NAGLIČ Diana

1999

FR

1:20,06

513

4.     

PAVLOVIČ Tamara

1996

KK

1:21,12

494

6.     

MILANEZ Izabela

1999

OL

1:22,89

463

   os.rek. (1:23,11; 0.26%)

         

7.     

MUSTAR Sara

1999

SDD

1:23,82

447

   os.rek. (1:27,41; 4.28%)

2.     

VOVK Tara

2000

LL

1:24,11

443

   os.rek. (1:24,87; 0.9%)

9.     

PODBEVŠEK Ana Zala

1999

LL

1:24,21

441

7.     

URBANČIČ Iris

1997

RAD

1:24,67

434

   os.rek. (1:32,71; 9.49%)

10.     

POGAČNIK Teja

1998

RAD

1:24,85

431

   os.rek. (1:25,31; 0.54%)

3.     

KLANČAR Neža

2000

OL

1:25,20

426

   os.rek. (1:28,88; 4.31%)

4.     

MOHAR MASTNAK Ernestina

2000

IL

1:25,50

421

11.     

GRILC Špela

1998

CK

1:25,57

420

9.     

DUŠČAK Manca

1996

OL

1:26,41

408

   os.rek. (1:27,07; 0.76%)

13.     

JELESIJEVIČ Špela

1998

OL

1:26,56

406

         

5.     

ŠUŠTAR FINŽGAR Anja

2000

OL

1:28,23

384

   os.rek. (1:30,09; 2.1%)

6.     

ŠKULJ Manca

2000

TK

1:30,74

353

   os.rek. (1:31,29; 0.6%)

14.     

LIVK Rebeka

1997

KKR

1:31,49

344

19.     

PREMATE Adela

1998

SDD

1:31,87

340

9.     

RAVNIKAR Tela

2000

LL

1:32,13

337

   os.rek. (1:33,34; 1.31%)

22.     

RUS Živa

1999

RAD

1:32,21

336

11.     

SEDEJ Anja

2000

TK

1:32,90

328

   os.rek. (1:34,49; 1.71%)

12.     

PRATLJAČIČ Ana

2001

KKR

1:34,22

315

   os.rek. (1:44,60; 11.01%)

15.     

GRILC Neža

2001

TK

1:36,47

293

   os.rek. (1:39,17; 2.79%)

16.     

KRKOČ Nika

2000

TK

1:37,40

285

         

24.     

GARTNER Katja

1999

RA

1:37,88

281

   os.rek. (1:41,75; 3.95%)

18.     

NADIŽAR Maša

2000

IL

1:38,08

279

   os.rek. (1:43,02; 5.03%)

20.     

ŠABIČ Ajla

2000

IL

1:38,67

274

   os.rek. (1:41,66; 3.03%)

22.     

ČUČNIK Brina

2001

SDD

1:39,85

264

   os.rek. (1:42,42; 2.57%)

23.     

RANT Erin

2002

TK

1:39,97

263

   os.rek. (1:43,53; 3.56%)

25.     

RACMAN Karolina

2000

RL

1:40,74

257

   os.rek. (1:49,70; 8.89%)

26.     

STRAŽAR Karin

2001

RT

1:41,21

254

   os.rek. (1:46,90; 5.62%)

27.     

ISTENIČ Špela

2000

LL

1:42,19

247

28.     

ŠEŠKO Tjaša

2001

IL

1:42,72

243

30.     

MILINOVIČ Daša

2002

RL

1:48,02

209

   os.rek. (1:50,24; 2.05%)

         

26.     

LIPOGLAVŠEK Manca

1999

IL

1:48,10

208

32.     

TOMINC Nika

2002

BM

1:49,06

203

   os.rek. (brez rezultata)

35.     

SVETEK Tajda

2002

OL

1:50,91

193

   os.rek. (2:00,91; 9.01%)

36.     

BAVDAŽ Lara Celestina

2000

RL

1:53,31

181

   os.rek. (1:56,08; 2.44%)

37.     

ARH Nina

2000

IL

1:54,33

176

38.     

GARAFOLJ Noel

2002

KK

1:55,17

172

   os.rek. (2:12,71; 15.22%)

39.     

TEVŽ Nika Pija

2002

RL

1:56,95

164

   os.rek. (2:00,30; 2.86%)

41.     

GREGORIČ Andreja

2001

KK

1:58,52

158

   os.rek. (brez rezultata)

43.     

ČEMAŽAR Kristina

2002

IL

2:12,79

112

   os.rek. (2:18,30; 4.14%)

44.     

SLAPNIK Julija

2002

KA

2:16,12

104

   os.rek. (brez rezultata)

         

200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
PD Maribor
PK Ratitovec Železniki
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back