Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Pokal mesta Ljubljana
19.05. - 20.05.2012, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BAJC Katarina, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    26.   

0:32,15

    399

   os.rek. (0:32,59; 1.36%)

 

 

100KZ

    25.   

1:10,11

    401

 

 

200KZ

    29.   

2:36,22

    378

   os.rek. (2:43,86; 4.89%)

 

 

50PZ

    10.   

0:39,27

    419

   os.rek. (0:39,31; 0.1%)

 

 

50PZ

    (finale) 10.   

0:39,94

    398

 

 

200PZ

    15.   

3:18,08

    346

 

 

50DZ

    15.   

0:34,20

    364

   os.rek. (0:34,90; 2.04%)

     

2.  

BOŽIČ Manca, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:35,85

    287

 

 

100KZ

    16.   

1:19,26

    277

 

 

400KZ

    5.   

6:06,87

    267

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DZ

    6.   

0:41,66

    201

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    9.   

0:42,71

    252

 

 

200HZ

    12.   

3:15,88

    249

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

CILENŠEK Iris, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:29,64

    509

 

 

50KZ

    (finale) 9.   

0:30,51

    466

 

 

50DZ

    17.   

0:34,56

    353

   os.rek. (0:35,12; 1.62%)

     

4.  

ČEMAŽAR Manca, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200HZ

    12.   

2:45,64

    412

     

5.  

DUŠČAK Manca, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    17.   

2:24,05

    482

 

 

100PZ

    9.   

1:26,41

    408

   os.rek. (1:27,07; 0.76%)

     

6.  

GOLJA Gaja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    1.   

1:17,97

    402

 

 

200HZ

    1.   

2:46,71

    405

     

7.  

HAJDINJAK Katja, 1993

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    3.   

1:00,07

    637

 

 

200KZ

    3.   

2:08,58

    678

 

 

50DZ

    3.   

0:28,98

    599

 

 

100DZ

    1.   

1:02,87

    687

     

8.  

JELESIJEVIČ Špela, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    21.   

2:26,11

    462

   os.rek. (2:32,66; 4.48%)

 

 

400KZ

    15.   

5:07,32

    455

 

 

50PZ

    11.   

0:39,76

    404

   os.rek. (0:40,22; 1.15%)

 

 

100PZ

    13.   

1:26,56

    406

 

 

200PZ

    6.   

2:59,98

    461

   os.rek. (3:06,81; 3.79%)

     

9.  

KAMNIKAR Martina, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    10.   

1:15,20

    448

 

 

200HZ

    10.   

2:42,54

    437

     

10.  

KLANČAR Neža, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    2.   

0:38,32

    451

 

 

100PZ

    3.   

1:25,20

    426

   os.rek. (1:28,88; 4.31%)

     

11.  

KOCIJAN Neža, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:29,29

    527

 

 

50KZ

    (finale) 4.   

0:28,95

    546

   os.rek. (0:29,22; 0.93%)

 

 

100KZ

    5.   

1:03,58

    537

 

 

200KZ

    7.   

2:18,00

    548

   os.rek. (2:20,63; 1.9%)

 

 

50HZ

    5.   

0:34,14

    493

   os.rek. (0:34,35; 0.61%)

 

 

50HZ

    (finale) 3.   

0:34,19

    491

   os.rek. (0:34,35; 0.46%)

 

 

100HZ

    7.   

1:13,52

    480

   os.rek. (1:13,54; 0.02%)

 

 

200HZ

    4.   

2:36,66

    488

   os.rek. (2:44,07; 4.72%)

     

12.  

KRALJ Bistra, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    2.   

0:35,31

    577

 

 

50PZ

    (finale) 2.   

0:35,24

    580

 

 

100PZ

    2.   

1:16,54

    588

     

13.  

MILANEZ Izabela, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:30,71

    457

   os.rek. (0:32,44; 5.63%)

 

 

50PZ

    9.   

0:39,06

    426

 

 

50PZ

    (finale) 9.   

0:38,87

    432

 

 

100PZ

    6.   

1:22,89

    463

   os.rek. (1:23,11; 0.26%)

 

 

50DZ

    6.   

0:31,94

    447

 

 

50DZ

    (finale) 7.   

0:32,23

    435

 

 

200DZ

    5.   

2:40,96

    433

   os.rek. (2:45,14; 2.59%)

 

 

50HZ

    15.   

0:38,18

    352

   os.rek. (0:40,41; 5.84%)

     

14.  

PAVEŠIČ Ema, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    30.   

0:32,37

    390

 

 

100KZ

    26.   

1:10,79

    389

   os.rek. (1:11,78; 1.39%)

 

 

200KZ

    31.   

2:36,82

    373

   os.rek. (2:38,35; 0.97%)

 

 

400KZ

    20.   

5:28,15

    374

 

 

50DZ

    28.   

0:42,91

    184

   os.rek. (0:44,78; 4.35%)

     

15.  

PLUT Zana, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    8.   

0:32,47

    425

   os.rek. (0:32,61; 0.43%)

 

 

50DZ

    (finale) 8.   

0:33,07

    403

 

 

100DZ

    16.   

1:16,69

    378

 

 

200DZ

    8.   

2:47,41

    385

 

 

100HZ

    13.   

1:14,48

    461

 

 

200HZ

    9.   

2:37,73

    478

     

16.  

PORAVNE Lara, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:30,56

    464

   os.rek. (0:30,87; 1.01%)

 

 

100KZ

    12.   

1:05,96

    481

 

 

200KZ

    11.   

2:21,00

    514

   os.rek. (2:22,76; 1.24%)

 

 

400KZ

    6.   

4:53,43

    523

   os.rek. (5:01,84; 2.86%)

 

 

50HZ

    6.   

0:35,52

    438

   os.rek. (0:35,95; 1.21%)

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:35,45

    440

   os.rek. (0:35,95; 1.41%)

 

 

200HZ

    10.   

2:40,16

    456

   os.rek. (2:41,07; 0.56%)

     

17.  

RAJKOVIČ Patricija, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:29,67

    507

   os.rek. (0:30,18; 1.71%)

 

 

50KZ

    (finale) 8.   

0:29,77

    502

   os.rek. (0:30,18; 1.37%)

 

 

100KZ

    20.   

1:08,20

    435

 

 

200KZ

    20.   

2:25,64

    466

 

 

400KZ

    14.   

5:02,17

    479

 

 

50HZ

    8.   

0:36,39

    407

 

 

50HZ

    (finale) 9.   

0:36,90

    390

 

 

200HZ

    14.   

2:47,47

    399

   os.rek. (2:47,78; 0.18%)

     

18.  

ROTAR Eva, 1993

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:27,74

    621

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:27,65

    627

 

 

100KZ

    4.   

1:00,24

    632

 

 

50HZ

    4.   

0:33,21

    536

 

 

100HZ

    4.   

1:11,98

    511

     

19.  

ROŽNIK Kaja, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    9.   

2:15,14

    584

 

 

100PZ

    3.   

1:18,89

    537

     

20.  

SENČAR Iza, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:27,36

    647

 

 

50KZ

    (finale) 1.   

0:27,33

    649

 

 

100KZ

    1.   

0:59,65

    651

 

 

200KZ

    1.   

2:14,10

    598

   os.rek. (2:15,23; 0.84%)

 

 

50HZ

    1.   

0:31,32

    639

 

 

50HZ

    (finale) 1.   

0:31,09

    653

 

 

100HZ

    1.   

1:08,51

    593

     

21.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    35.   

1:50,91

    193

   os.rek. (2:00,91; 9.01%)

 

 

200MZ

    29.   

4:00,38

    144

   os.rek. (brez rezultata)

     

22.  

ŠILAR Maša, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    18.   

0:31,18

    437

   os.rek. (0:32,32; 3.65%)

 

 

100KZ

    13.   

1:06,85

    462

   os.rek. (1:08,01; 1.73%)

 

 

200KZ

    19.   

2:25,23

    470

 

 

400KZ

    13.   

5:00,97

    484

 

 

200PZ

    11.   

3:10,07

    392

   os.rek. (3:13,37; 1.73%)

 

 

200MZ

    9.   

2:43,17

    461

     

23.  

ŠUŠTAR FINŽGAR Anja, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    11.   

1:14,85

    329

 

 

200KZ

    16.   

2:47,27

    308

   os.rek. (3:26,14; 23.23%)

 

 

50PZ

    1.   

0:38,25

    454

   os.rek. (0:40,57; 6.06%)

 

 

100PZ

    5.   

1:28,23

    384

   os.rek. (1:30,09; 2.1%)

     

24.  

TROHA Katja, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:29,85

    498

 

 

200KZ

    1.   

2:19,82

    527

   os.rek. (2:27,55; 5.52%)

     

25.  

VUČKO Jasmina, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    25.   

2:35,63

    382

   os.rek. (2:37,07; 0.92%)

     

26.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    22.   

1:21,14

    258

   os.rek. (1:34,39; 16.32%)

 

 

200KZ

    19.   

2:55,10

    268

   os.rek. (3:39,84; 25.55%)

 

 

100DZ

    13.   

1:36,15

    192

   os.rek. (1:39,12; 3.08%)

 

 

200DZ

    5.   

3:49,91

    148

 

 

200MZ

    14.   

3:13,26

    277

   os.rek. (3:40,35; 14.01%)

     

27.  

ARKO JERMAN Jon, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    13.   

1:03,52

    402

   os.rek. (1:05,07; 2.44%)

 

 

100DM

    7.   

1:11,38

    333

   os.rek. (1:11,74; 0.5%)

 

 

200MM

    8.   

2:40,22

    360

     

28.  

BERNAT Miha, 1995

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    3.   

8:43,09

    645

     

29.  

BUČAR Bruno, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    24.   

2:17,50

    408

 

 

400KM

    9.   

4:48,82

    442

 

 

100HM

    22.   

1:21,33

    259

     

30.  

DEMŠAR Blaž, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    6.   

0:58,06

    527

   os.rek. (0:58,52; 0.79%)

 

 

200KM

    3.   

2:05,95

    531

   os.rek. (2:07,16; 0.96%)

 

 

800KM

    5.   

9:02,83

    577

   os.rek. (9:08,39; 1.02%)

 

 

50PM

    5.   

0:33,62

    459

 

 

50PM

    (finale) 4.   

0:32,91

    490

 

 

100PM

    4.   

1:11,48

    503

 

 

200PM

    2.   

2:36,05

    534

   os.rek. (2:43,74; 4.92%)

     

31.  

DEMŠAR Domen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    3.   

0:30,47

    390

   os.rek. (0:30,51; 0.13%)

     

32.  

DOLENC Arne, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    8.   

1:23,48

    316

   os.rek. (1:24,38; 1.07%)

 

 

200PM

    3.   

2:54,85

    380

   os.rek. (3:03,03; 4.67%)

 

 

100HM

    18.   

1:19,12

    281

   os.rek. (1:21,25; 2.69%)

     

33.  

GAŠPAR Jan, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200HM

    5.   

2:25,88

    451

   os.rek. (2:27,89; 1.37%)

     

34.  

JERNEJČIČ Jan, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    11.   

2:11,29

    468

   os.rek. (3:02,23; 38.79%)

 

 

50DM

    6.   

0:29,02

    451

   os.rek. (0:29,95; 3.2%)

 

 

50DM

    (finale) 6.   

0:28,99

    453

   os.rek. (0:29,95; 3.31%)

     

35.  

KOROŠEC Nik, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:25,58

    546

 

 

50KM

    (finale) 5.   

0:25,63

    543

 

 

200KM

    8.   

2:03,33

    565

     

36.  

KOSTELEC Kristjan, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    29.   

2:20,02

    386

   os.rek. (2:29,69; 6.9%)

 

 

50DM

    23.   

0:32,25

    329

   os.rek. (0:34,47; 6.88%)

     

37.  

MANOJLOVIČ Rok, 1989

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    10.   

0:28,78

    463

     

38.  

MEŽNAR Blaž, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    38.   

0:42,43

    119

   os.rek. (0:52,42; 23.54%)

 

 

200KM

    54.   

3:39,04

    100

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    58.   

1:52,41

    98

   os.rek. (brez rezultata)

     

39.  

MIHALIČ David, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    10.   

2:18,48

    399

   os.rek. (2:26,71; 5.94%)

 

 

100PM

    4.   

1:19,50

    366

   os.rek. (1:22,10; 3.27%)

 

 

200PM

    1.   

2:49,04

    420

   os.rek. (2:55,33; 3.72%)

 

 

100DM

    5.   

1:10,18

    350

   os.rek. (1:10,46; 0.39%)

 

 

100HM

    10.   

1:14,78

    333

   os.rek. (1:15,52; 0.98%)

     

40.  

MODIC Jaka, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    23.   

1:01,41

    445

   os.rek. (1:02,98; 2.55%)

 

 

200KM

    12.   

2:11,54

    466

 

 

200MM

    11.   

2:30,29

    436

   os.rek. (2:35,93; 3.75%)

     

41.  

PAVEŠIČ Luka, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    4.   

4:34,31

    516

   os.rek. (4:34,95; 0.23%)

 

 

50DM

    4.   

0:28,77

    463

 

 

50DM

    (finale) 7.   

0:29,26

    440

 

 

200MM

    6.   

2:23,45

    501

   os.rek. (2:24,75; 0.9%)

     

42.  

REMŠKAR Žiga, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    36.   

1:08,81

    316

   os.rek. (1:10,99; 3.16%)

 

 

50PM

    2.   

0:36,49

    359

   os.rek. (0:36,64; 0.41%)

 

 

100PM

    6.   

1:21,74

    336

 

 

200PM

    5.   

3:01,86

    337

   os.rek. (3:09,64; 4.27%)

 

 

100HM

    21.   

1:20,94

    262

   os.rek. (1:33,92; 16.03%)

 

 

200MM

    15.   

2:49,19

    305

     

43.  

ROZMAN Matjaž, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DM

    6.   

1:11,33

    334

 

 

100HM

    7.   

1:13,34

    353

 

 

200HM

    6.   

2:39,62

    344

   os.rek. (2:43,48; 2.41%)

 

 

200MM

    10.   

2:44,95

    330

     

44.  

RUS Luka, 1995

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    11.   

2:05,65

    534

 

 

100PM

    5.   

1:12,98

    473

     

45.  

SOOS Adrian, 1995

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    9.   

1:15,17

    433

 

 

200HM

    3.   

2:25,82

    452

     

46.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    81.   

1:17,40

    222

 

 

100PM

    23.   

1:32,86

    229

   os.rek. (1:35,01; 2.31%)

 

 

200PM

    16.   

3:25,43

    234

 

 

200HM

    21.   

3:07,87

    211

   os.rek. (3:23,39; 8.26%)

     

47.  

ŠILJEG Uroš, 1988

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    12.   

0:29,98

    409

     

48.  

TREBŠE Anže, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:27,71

    429

 

 

50KM

    (finale) 9.   

0:27,63

    433

 

 

100KM

    15.   

0:59,81

    482

 

 

50DM

    13.   

0:30,09

    405

     

49.  

ZUPET Jure, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

0:56,73

    565

   os.rek. (0:57,64; 1.6%)

 

 

200KM

    5.   

2:06,90

    519

   os.rek. (2:10,09; 2.51%)

 

 

50DM

    8.   

0:29,32

    438

   os.rek. (0:29,75; 1.46%)


Back