Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju Pokal mesta Ljubljana
19.05. - 20.05.2012, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ARH Nina, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    19.   

0:44,15

    154

 

 

50PZ

    18.   

0:53,16

    169

 

 

100PZ

    37.   

1:54,33

    176

 

 

200PZ

    21.   

3:54,96

    207

   os.rek. (4:08,58; 5.79%)

 

 

50HZ

    15.   

0:46,57

    194

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

ČEMAŽAR Kristina, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    23.   

0:46,85

    128

   os.rek. (0:47,45; 1.28%)

 

 

100KZ

    48.   

1:43,70

    123

   os.rek. (1:46,87; 3.05%)

 

 

100PZ

    43.   

2:12,79

    112

   os.rek. (2:18,30; 4.14%)

 

 

50HZ

    16.   

0:53,87

    125

   os.rek. (0:55,07; 2.22%)

 

 

100HZ

    41.   

2:05,77

    95

     

3.  

DJELIČ Silvija, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    2.   

4:39,79

    603

 

 

50DZ

    4.   

0:31,05

    487

 

 

50DZ

    (finale) 4.   

0:30,69

    504

     

4.  

DJELIČ Sofija, 1992

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    4.   

0:29,42

    572

 

 

50DZ

    (finale) 3.   

0:29,41

    573

     

5.  

GOLOB Dominika, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    38.   

1:28,68

    198

   os.rek. (1:28,91; 0.25%)

 

 

50DZ

    9.   

0:45,40

    155

   os.rek. (0:50,81; 11.91%)

 

 

50HZ

    13.   

0:44,72

    219

   os.rek. (0:50,15; 12.14%)

 

 

200MZ

    27.   

3:37,38

    195

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

HOJAN Ana, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    2.   

2:28,94

    436

   os.rek. (2:42,33; 8.99%)

 

 

400KZ

    3.   

5:27,46

    376

   os.rek. (5:42,47; 4.58%)

 

 

200DZ

    1.   

2:42,90

    418

   os.rek. (2:52,27; 5.75%)

 

 

50HZ

    3.   

0:37,87

    361

   os.rek. (0:38,82; 2.5%)

 

 

200MZ

    3.   

2:46,82

    432

   os.rek. (2:48,59; 1.06%)

     

7.  

LAMPIČ Lea, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    32.   

1:24,67

    227

 

 

50DZ

    3.   

0:39,66

    233

   os.rek. (0:41,65; 5.01%)

 

 

50HZ

    10.   

0:42,75

    251

   os.rek. (0:43,73; 2.29%)

 

 

100HZ

    24.   

1:34,18

    228

   os.rek. (1:34,73; 0.58%)

 

 

200HZ

    13.   

3:17,68

    242

   os.rek. (3:19,17; 0.75%)

     

8.  

LESKOVAR Neža, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:09,99

    403

   os.rek. (1:12,73; 3.91%)

 

 

50HZ

    4.   

0:38,54

    343

 

 

100HZ

    3.   

1:20,06

    371

   os.rek. (1:21,29; 1.53%)

 

 

200HZ

    2.   

2:52,90

    363

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

LIPOGLAVŠEK Manca, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    48.   

0:37,54

    250

 

 

100KZ

    47.   

1:32,20

    176

 

 

50PZ

    23.   

0:48,48

    223

 

 

100PZ

    26.   

1:48,10

    208

 

 

50DZ

    29.   

0:43,99

    171

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    22.   

0:45,01

    215

     

10.  

LOZICA Melisa, 1993

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    5.   

0:30,25

    526

 

 

50DZ

    (finale) 4.   

0:29,97

    541

     

11.  

MAJCEN Eva, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    16.   

0:34,53

    354

 

 

100DZ

    14.   

1:18,54

    352

     

12.  

MOHAR MASTNAK Ernestina, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    3.   

2:32,17

    409

   os.rek. (2:34,39; 1.45%)

 

 

50PZ

    4.   

0:39,02

    427

   os.rek. (0:39,70; 1.74%)

 

 

100PZ

    4.   

1:25,50

    421

 

 

200PZ

    2.   

2:59,77

    463

   os.rek. (3:03,00; 1.79%)

 

 

50HZ

    6.   

0:38,87

    334

   os.rek. (0:39,81; 2.41%)

 

 

100HZ

    7.   

1:23,90

    323

   os.rek. (1:30,29; 7.61%)

     

13.  

NADIŽAR Maša, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    25.   

2:58,87

    251

   os.rek. (3:54,68; 31.2%)

 

 

100PZ

    18.   

1:38,08

    279

   os.rek. (1:43,02; 5.03%)

     

14.  

ŠABIČ Ajla, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    18.   

1:19,91

    270

 

 

200KZ

    17.   

2:48,45

    301

   os.rek. (3:27,34; 23.08%)

 

 

50PZ

    9.   

0:44,88

    281

   os.rek. (0:45,11; 0.51%)

 

 

100PZ

    20.   

1:38,67

    274

   os.rek. (1:41,66; 3.03%)

 

 

50HZ

    12.   

0:44,44

    223

 

 

100HZ

    25.   

1:34,49

    226

     

15.  

ŠEŠKO Tjaša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:39,62

    213

 

 

100KZ

    39.   

1:29,49

    192

   os.rek. (1:35,60; 6.82%)

 

 

50PZ

    13.   

0:47,59

    235

 

 

100PZ

    28.   

1:42,72

    243

 

 

50DZ

    11.   

0:48,71

    126

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    8.   

0:42,46

    256

   os.rek. (0:50,85; 19.75%)

     

16.  

BIZJAK Peter, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    3.   

0:31,13

    458

 

 

50HM

    (finale) 3.   

0:31,08

    460

     

17.  

DRAGAŠ Marko, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    23.   

0:34,14

    229

 

 

50DM

    17.   

0:37,10

    216

   os.rek. (0:37,30; 0.53%)

 

 

100DM

    21.   

1:26,28

    188

 

 

50HM

    9.   

0:41,14

    198

 

 

200HM

    19.   

3:04,91

    221

   os.rek. (3:05,29; 0.2%)

 

 

400MM

    4.   

6:45,58

    217

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

FERŠ ERŽEN Anže, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:31,60

    289

 

 

50PM

    4.   

0:38,32

    310

   os.rek. (0:39,51; 3.1%)

 

 

200DM

    2.   

2:46,47

    294

     

19.  

GOLOB Aleš, 1995

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    11.   

1:22,92

    322

 

 

200MM

    9.   

2:37,00

    382

     

20.  

KLJUČEVŠEK Jan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    36.   

0:37,99

    166

 

 

100KM

    98.   

1:34,82

    121

 

 

50PM

    22.   

0:45,06

    191

   os.rek. (0:47,93; 6.36%)

 

 

50DM

    31.   

0:47,19

    105

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    26.   

3:22,55

    168

   os.rek. (brez rezultata)

     

21.  

KMETIC Gašper, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    35.   

1:08,53

    320

 

 

50PM

    8.   

0:40,27

    267

 

 

50DM

    9.   

0:34,61

    266

   os.rek. (0:38,17; 10.28%)

 

 

50HM

    4.   

0:37,02

    272

   os.rek. (0:37,81; 2.13%)

 

 

100HM

    28.   

1:23,16

    242

   os.rek. (1:25,88; 3.27%)

 

 

200MM

    26.   

2:57,60

    264

   os.rek. (3:03,52; 3.33%)

     

22.  

KOVAČIČ Martin, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    49.   

1:11,05

    287

 

 

200KM

    29.   

2:31,82

    303

   os.rek. (2:37,93; 4.02%)

 

 

50PM

    10.   

0:42,03

    235

 

 

100PM

    22.   

1:32,63

    231

 

 

50HM

    3.   

0:36,92

    274

   os.rek. (0:38,55; 4.41%)

 

 

100HM

    23.   

1:20,96

    262

   os.rek. (1:22,27; 1.61%)

     

23.  

LAVRIČ Gašper, 1995

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    7.   

0:28,67

    468

   os.rek. (0:28,91; 0.83%)

 

 

50DM

    (finale) 7.   

0:28,19

    493

   os.rek. (0:28,91; 2.55%)

 

 

200MM

    4.   

2:21,70

    520

   os.rek. (2:23,08; 0.97%)

     

24.  

MARINKO Klemen, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    33.   

0:30,66

    317

   os.rek. (0:30,79; 0.42%)

 

 

50DM

    32.   

0:34,67

    265

   os.rek. (0:36,27; 4.61%)

     

25.  

MOŽINA Marko, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    35.   

0:37,96

    167

   os.rek. (0:38,02; 0.15%)

 

 

100KM

    92.   

1:26,78

    157

 

 

100PM

    39.   

1:43,93

    163

   os.rek. (1:44,97; 1%)

 

 

50DM

    25.   

0:42,93

    139

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    14.   

0:45,17

    149

   os.rek. (0:46,26; 2.41%)

 

 

100HM

    54.   

1:38,79

    144

   os.rek. (brez rezultata)

     

26.  

OMAHEN Andraž, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    4.   

1:00,46

    467

   os.rek. (1:02,00; 2.54%)

 

 

200KM

    7.   

2:16,57

    416

   os.rek. (2:20,72; 3.03%)

 

 

200MM

    2.   

2:33,55

    409

   os.rek. (2:34,53; 0.63%)

     

27.  

SLUGA Matej, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    12.   

1:23,96

    310

   os.rek. (1:25,24; 1.52%)

 

 

50DM

    19.   

0:31,78

    344

   os.rek. (0:32,94; 3.65%)

     

28.  

SUHADOLC Jošt, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    21.   

1:05,14

    373

   os.rek. (1:05,97; 1.27%)

 

 

50PM

    16.   

0:43,22

    216

   os.rek. (0:46,29; 7.1%)

 

 

50DM

    11.   

0:35,28

    251

   os.rek. (0:37,34; 5.83%)

 

 

50HM

    1.   

0:34,65

    332

   os.rek. (0:35,27; 1.78%)

 

 

100HM

    9.   

1:14,74

    333

 

 

200HM

    4.   

2:34,30

    381

   os.rek. (2:34,62; 0.2%)

     

29.  

ŠPENKO Žan, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:26,75

    477

   os.rek. (0:26,99; 0.89%)

 

 

50KM

    (finale) 4.   

0:26,29

    503

   os.rek. (0:26,99; 2.66%)

 

 

200KM

    9.   

2:08,76

    497

   os.rek. (2:09,23; 0.36%)

 

 

50DM

    7.   

0:29,23

    442

 

 

50DM

    (finale) 5.   

0:28,94

    455

     

30.  

UDOVIČ Matija, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    31.   

0:36,45

    188

   os.rek. (0:37,16; 1.94%)

 

 

200KM

    49.   

2:59,27

    184

   os.rek. (3:49,92; 28.25%)

 

 

50PM

    23.   

0:47,96

    158

 

 

50DM

    19.   

0:38,81

    188

   os.rek. (0:45,06; 16.1%)

     

31.  

VODOPIVEC Žiga, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:27,78

    426

 

 

50DM

    11.   

0:30,02

    408

   os.rek. (0:31,34; 4.39%)

 

 

50DM

    (finale) 9.   

0:30,32

    396

   os.rek. (0:31,34; 3.36%)

 

 

200MM

    13.   

2:33,62

    408

   os.rek. (2:41,53; 5.14%)

     

32.  

VRHOVNIK Gašper, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    34.   

0:31,14

    302

   os.rek. (0:31,61; 1.5%)

 

 

200KM

    36.   

2:28,91

    321

 

 

100HM

    23.   

1:24,30

    232

 

 

200MM

    21.   

2:52,74

    287

   os.rek. (3:03,17; 6.03%)

     

33.  

ZLATNAR Jan, 1993

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    11.   

0:29,18

    444

 

 

50HM

    (finale) 6.   

0:32,61

    398

     

34.  

ZLATNAR Matej, 1991

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:25,96

    522

 

 

50KM

    (finale) 4.   

0:25,71

    537

 

 

100KM

    6.   

0:56,36

    576

     

35.  

ZUPANČIČ Tilen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    48.   

1:10,67

    292

   os.rek. (1:11,40; 1.03%)

 

 

200KM

    32.   

2:34,53

    287

 

 

100HM

    24.   

1:21,66

    255

   os.rek. (1:22,03; 0.45%)

 

 

200MM

    18.   

2:51,88

    291

     

36.  

ZUPANČIČ Timotej, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:29,46

    357

 

 

100KM

    14.   

1:03,90

    395

 

 

50DM

    2.   

0:30,34

    395

   os.rek. (0:31,46; 3.69%)

 

 

100HM

    20.   

1:19,94

    272

   os.rek. (1:21,67; 2.16%)

 

 

200MM

    11.   

2:45,06

    329


Back