Back    Home

Pokal mesta Ljubljana, 19.05. - 20.05.2012, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov (ženske)

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0779

    SAGMEISTER Mojca (FR, 1996)

    200KZ

    2:02,74

2.     

0726

    SAGMEISTER Mojca (FR, 1996)

    200KZ

    2:05,67

3.     

0701

    PETRIČ Nika Karlina (TK, 1992)

    400KZ

    4:26,12

4.     

0698

    PETRIČ Nika Karlina (TK, 1992)

    200KZ

    2:07,36

5.     

0693

    CESAR Maja (RAD, 1990)

    1500KZ

    17:19,73

6.     

0687

    HAJDINJAK Katja (OL, 1993)

    100DZ

    1:02,87

7.     

0678

    HAJDINJAK Katja (OL, 1993)

    200KZ

    2:08,58

8.     

0676

    CESAR Maja (RAD, 1990)

    800KZ

    9:12,22

9.     

0663

    TRAVEN Sara (TK, 1995)

    400KZ

    4:31,17

10.     

0662

    PINTAR Tjaša (RAD, 1997)

    200KZ

    2:09,57

 

11.     

0660

    PAVLIČ Anamari (TK, 1997)

    200KZ

    2:09,75

12.     

0660

    TRAVEN Sara (TK, 1995)

    200KZ

    2:09,73

13.     

0654

    URBANČIČ Iris (RAD, 1997)

    200KZ

    2:10,12

14.     

0654

    TRAVEN Sara (TK, 1995)

    200MZ

    2:25,26

15.     

0653

    SENČAR Iza (OL, 1998)

    50HZ

    0:31,09

16.     

0651

    SENČAR Iza (OL, 1998)

    100KZ

    0:59,65

17.     

0650

    HOČEVAR MUCIČ Pia (RL, 1995)

    200PZ

    2:40,52

18.     

0650

    PINTAR Tjaša (RAD, 1997)

    200MZ

    2:25,55

19.     

0649

    SENČAR Iza (OL, 1998)

    50KZ

    0:27,33

20.     

0647

    SENČAR Iza (OL, 1998)

    50KZ

    0:27,36


Najboljših 20 dosežkov: moški, vsi


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
1500m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
PD Maribor
PK Ratitovec Železniki
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back