Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk ŠD Riba Ljubljana na tekmovanju Pokal mesta Ljubljana
19.05. - 20.05.2012, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BAVDAŽ Lara Celestina, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

100PZ

    36.   

1:53,31

    181

   os.rek. (1:56,08; 2.44%)

 

 

200PZ

    25.   

4:03,86

    185

   os.rek. (4:10,02; 2.52%)

     

2.  

DOMANJKO Eva, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    33.   

3:18,07

    185

   os.rek. (3:51,84; 17.04%)

 

 

200PZ

    28.   

4:05,84

    181

     

3.  

FRÖHLICH Neja, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    33.   

0:33,01

    368

   os.rek. (0:36,34; 10.08%)

 

 

50DZ

    25.   

0:36,99

    288

 

 

100HZ

    30.   

1:26,96

    290

     

4.  

GRENC Živa, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    37.   

1:27,43

    206

   os.rek. (1:30,69; 3.72%)

 

 

200KZ

    31.   

3:15,74

    192

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    34.   

1:46,16

    159

   os.rek. (1:57,96; 11.11%)

     

5.  

HABICHT Titi, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    30.   

3:12,82

    201

   os.rek. (4:03,92; 26.5%)

 

 

200MZ

    23.   

3:28,85

    220

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

HOČEVAR MUCIČ Pia, 1995

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    (finale) 1.   

0:34,57

    615

 

 

100PZ

    1.   

1:16,16

    597

 

 

200PZ

    1.   

2:40,52

    650

   os.rek. (2:40,71; 0.11%)

     

7.  

MILINOVIČ Daša, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    30.   

1:48,02

    209

   os.rek. (1:50,24; 2.05%)

 

 

100HZ

    35.   

1:46,28

    158

   os.rek. (1:55,10; 8.29%)

 

 

200MZ

    28.   

3:44,41

    177

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

PERENIČ Pika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:40,15

    204

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    16.   

0:51,09

    190

 

 

200PZ

    19.   

3:47,88

    227

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DZ

    10.   

0:46,25

    147

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    14.   

0:45,78

    204

   os.rek. (0:47,32; 3.36%)

 

 

200MZ

    25.   

3:35,97

    199

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

PERUNIČIĆ Danica, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    34.   

1:25,81

    218

   os.rek. (1:36,85; 12.86%)

 

 

200PZ

    18.   

3:42,35

    244

   os.rek. (3:48,37; 2.7%)

 

 

100DZ

    19.   

1:41,57

    162

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    23.   

1:32,45

    241

   os.rek. (1:37,26; 5.2%)

 

 

200HZ

    11.   

3:13,58

    258

   os.rek. (3:26,06; 6.44%)

 

 

200MZ

    18.   

3:15,79

    267

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

RACMAN Karolina, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    42.   

1:32,83

    172

   os.rek. (1:33,09; 0.28%)

 

 

100PZ

    25.   

1:40,74

    257

   os.rek. (1:49,70; 8.89%)

 

 

200PZ

    13.   

3:34,40

    273

   os.rek. (3:39,02; 2.15%)

 

 

200MZ

    24.   

3:30,08

    216

   os.rek. (3:38,30; 3.91%)

     

11.  

SCHOLLMAYER Ava, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    7.   

0:32,32

    431

   os.rek. (0:32,36; 0.12%)

 

 

50DZ

    (finale) 9.   

0:33,09

    402

 

 

100DZ

    11.   

1:14,23

    417

 

 

200DZ

    10.   

2:50,35

    365

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    2.   

0:33,76

    510

 

 

50HZ

    (finale) 4.   

0:34,36

    484

 

 

100HZ

    6.   

1:13,47

    481

 

 

200HZ

    6.   

2:37,14

    483

     

12.  

TEVŽ Nika Pija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    44.   

1:38,56

    144

 

 

200KZ

    37.   

3:33,83

    147

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    39.   

1:56,95

    164

   os.rek. (2:00,30; 2.86%)

 

 

200PZ

    27.   

4:04,37

    184

   os.rek. (4:05,54; 0.47%)

     

13.  

VOVK Vita, 1995

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    6.   

2:14,66

    590

   os.rek. (2:16,33; 1.24%)

 

 

400KZ

    7.   

4:47,78

    554

   os.rek. (4:58,67; 3.78%)

 

 

200DZ

    3.   

2:33,52

    499

 

 

200MZ

    3.   

2:34,13

    547

     

14.  

VRHOVNIK Laura, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    49.   

1:46,16

    115

 

 

200KZ

    40.   

3:43,65

    128

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PZ

    30.   

4:20,50

    152

 

 

100HZ

    40.   

2:00,09

    110

   os.rek. (2:24,29; 20.15%)

 

 

200MZ

    31.   

4:07,76

    131

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

ZUKIČ Sara, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    35.   

0:33,57

    350

 

 

100KZ

    39.   

1:16,42

    309

   os.rek. (1:17,28; 1.12%)

 

 

50HZ

    20.   

0:40,94

    286

 

 

100HZ

    31.   

1:28,10

    279

     

16.  

ŽERJAL Hana, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    36.   

3:30,30

    155

   os.rek. (brez rezultata)

     

17.  

GROŠELJ Martin, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    42.   

1:09,80

    303

   os.rek. (1:17,33; 10.78%)

 

 

200KM

    31.   

2:34,34

    288

   os.rek. (2:58,67; 15.76%)

 

 

200MM

    29.   

2:59,45

    256

   os.rek. (3:04,12; 2.6%)

     

18.  

JENKO Nejc, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    65.   

1:14,92

    245

   os.rek. (1:30,68; 21.03%)

 

 

200KM

    38.   

2:41,43

    252

   os.rek. (3:05,70; 15.03%)

 

 

200DM

    7.   

3:20,30

    168

   os.rek. (3:27,50; 3.59%)

 

 

200MM

    32.   

3:08,38

    221

   os.rek. (3:12,42; 2.14%)

     

19.  

KRAMARŠIČ Jaka, 1991

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HM

    2.   

1:02,54

    569

 

 

200HM

    2.   

2:14,00

    582

     

20.  

OSANA Filip, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    19.   

0:28,21

    407

 

 

100KM

    28.   

1:02,85

    415

 

 

200KM

    25.   

2:18,11

    402

     

21.  

RUČMAN TAVČAR Jakob, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    4.   

1:11,06

    512

 

 

200HM

    4.   

2:33,82

    385

   os.rek. (2:35,39; 1.02%)

     

22.  

SAVIČ David, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    16.   

2:14,59

    435

   os.rek. (2:15,18; 0.43%)

 

 

50DM

    9.   

0:29,80

    417

   os.rek. (0:31,53; 5.8%)

 

 

50DM

    (finale) 10.   

0:30,47

    390

   os.rek. (0:31,53; 3.47%)

 

 

100DM

    6.   

1:06,15

    419

   os.rek. (1:06,37; 0.33%)

 

 

200DM

    2.   

2:23,80

    456

   os.rek. (2:25,00; 0.83%)

     

23.  

ŽAGAR Aljaž, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    40.   

1:09,28

    310

   os.rek. (1:16,19; 9.97%)

 

 

100HM

    35.   

1:25,33

    224

   os.rek. (1:40,03; 17.22%)

 

 

200MM

    16.   

2:50,64

    298

   os.rek. (2:57,51; 4.02%)


Back