Back    Home

Pokal mesta Ljubljana, 19.05. - 20.05.2012, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0779

    SAGMEISTER Mojca (FR, 1996)

    200KZ

    2:02,74

2.     

0739

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    100KM

    0:51,87

3.     

0726

    SAGMEISTER Mojca (FR, 1996)

    200KZ

    2:05,67

4.     

0701

    PETRIČ Nika Karlina (TK, 1992)

    400KZ

    4:26,12

5.     

0698

    PETRIČ Nika Karlina (TK, 1992)

    200KZ

    2:07,36

6.     

0693

    CESAR Maja (RAD, 1990)

    1500KZ

    17:19,73

7.     

0687

    HAJDINJAK Katja (OL, 1993)

    100DZ

    1:02,87

8.     

0678

    HAJDINJAK Katja (OL, 1993)

    200KZ

    2:08,58

9.     

0676

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    200KM

    1:56,20

10.     

0676

    CESAR Maja (RAD, 1990)

    800KZ

    9:12,22

 

11.     

0664

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    50KM

    0:23,96

12.     

0663

    TRAVEN Sara (TK, 1995)

    400KZ

    4:31,17

13.     

0662

    PINTAR Tjaša (RAD, 1997)

    200KZ

    2:09,57

14.     

0660

    PAVLIČ Anamari (TK, 1997)

    200KZ

    2:09,75

15.     

0660

    TRAVEN Sara (TK, 1995)

    200KZ

    2:09,73

16.     

0654

    URBANČIČ Iris (RAD, 1997)

    200KZ

    2:10,12

17.     

0654

    TRAVEN Sara (TK, 1995)

    200MZ

    2:25,26

18.     

0653

    SENČAR Iza (OL, 1998)

    50HZ

    0:31,09

19.     

0651

    SENČAR Iza (OL, 1998)

    100KZ

    0:59,65

20.     

0651

    JURJEVČIČ Nejc (LL, 1993)

    200MM

    2:11,52


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results

200m prosto ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

SAGMEISTER Mojca

1996

FR

2:05,67

726

1.     

PETRIČ Nika Karlina

1992

TK

2:07,36

698

3.     

HAJDINJAK Katja

1993

OL

2:08,58

678

3.     

PINTAR Tjaša

1997

RAD

2:09,57

662

4.     

TRAVEN Sara

1995

TK

2:09,73

660

4.     

PAVLIČ Anamari

1997

TK

2:09,75

660

   os.rek. (2:10,20; 0.34%)

5.     

URBANČIČ Iris

1997

RAD

2:10,12

654

   os.rek. (2:10,18; 0.04%)

7.     

OŠTARIJAŠ Anamari

1996

TK

2:13,87

601

1.     

SENČAR Iza

1998

OL

2:14,10

598

   os.rek. (2:15,23; 0.84%)

2.     

TERAN Ajda

1998

RAD

2:14,18

596

         

6.     

VOVK Vita

1995

RL

2:14,66

590

   os.rek. (2:16,33; 1.24%)

8.     

SAJOVEC Kaja

1997

RAD

2:14,67

590

9.     

ROŽNIK Kaja

1997

OL

2:15,14

584

5.     

KRISTAN Gaja

1999

RAD

2:16,28

569

9.     

KOZJEK Ana Karin

1994

LL

2:17,38

556

6.     

POGAČNIK Teja

1998

RAD

2:17,91

549

7.     

KOCIJAN Neža

1999

OL

2:18,00

548

   os.rek. (2:20,63; 1.9%)

11.     

RAVNIKAR ŠURK Urša

1996

RAD

2:18,19

546

   os.rek. (2:18,65; 0.33%)

13.     

KULAUZOVIČ Sara

1997

LL

2:18,86

538

9.     

BOHINEC Karolina

1998

RAD

2:19,36

532

         

1.     

TROHA Katja

2000

OL

2:19,82

527

   os.rek. (2:27,55; 5.52%)

11.     

PORAVNE Lara

1999

OL

2:21,00

514

   os.rek. (2:22,76; 1.24%)

12.     

JAMBRIŠKO Lara

1999

CK

2:21,12

513

14.     

ROŠIČ Larisa

1998

RAD

2:23,14

491

   os.rek. (2:26,15; 2.1%)

15.     

ZORIČ Karmen

1999

CK

2:23,24

490

16.     

KAŠCA Mina

1998

RAD

2:23,93

483

17.     

DUŠČAK Manca

1996

OL

2:24,05

482

17.     

RAMPRE Maruša

1999

KKR

2:24,28

480

   os.rek. (2:25,62; 0.92%)

19.     

ŠILAR Maša

1999

OL

2:25,23

470

19.     

BABIĆ Nataša

1997

NC

2:25,51

468

   os.rek. (2:25,63; 0.08%)

         

20.     

RAJKOVIČ Patricija

1998

OL

2:25,64

466

15.     

PREMATE Ester

1995

SDD

2:26,02

463

   os.rek. (2:34,74; 5.97%)

21.     

JELESIJEVIČ Špela

1998

OL

2:26,11

462

   os.rek. (2:32,66; 4.48%)

16.     

MEHLMAUER Maja

1995

RAD

2:26,37

459

2.     

HOJAN Ana

2000

IL

2:28,94

436

   os.rek. (2:42,33; 8.99%)

23.     

KALAN Eva

1996

RAD

2:29,35

432

23.     

RUS Živa

1999

RAD

2:30,13

426

   os.rek. (2:34,91; 3.18%)

24.     

MEDIŽEVEC Adriana

1999

TK

2:31,66

413

   os.rek. (2:33,78; 1.39%)

3.     

MOHAR MASTNAK Ernestina

2000

IL

2:32,17

409

   os.rek. (2:34,39; 1.45%)

4.     

DOVIDIJA Jennifer

2000

KK

2:32,46

406

   os.rek. (2:37,77; 3.48%)

         

5.     

SEDEJ Anja

2000

TK

2:32,71

404

   os.rek. (2:39,57; 4.49%)

6.     

VOLAJ Klara

2000

RT

2:32,80

404

   os.rek. (2:35,45; 1.73%)

7.     

DOBROVOLJC Živa

2000

KA

2:33,09

401

   os.rek. (2:46,03; 8.45%)

24.     

HERLEC Ajda

1996

TK

2:33,93

395

25.     

VUČKO Jasmina

1996

OL

2:35,63

382

   os.rek. (2:37,07; 0.92%)

29.     

BAJC Katarina

1999

OL

2:36,22

378

   os.rek. (2:43,86; 4.89%)

31.     

PAVEŠIČ Ema

1999

OL

2:36,82

373

   os.rek. (2:38,35; 0.97%)

33.     

RACE Tia

1998

SDD

2:38,68

360

   os.rek. (2:41,29; 1.64%)

11.     

URH Manca

2001

RA

2:40,65

347

   os.rek. (2:51,69; 6.87%)

35.     

URŠIČ Katja

1999

CER

2:43,32

331

   os.rek. (2:53,61; 6.3%)

         

36.     

PREGELJ Rebeka

1998

NG

2:43,38

330

14.     

KLASIĆ Petra

2001

CER

2:43,80

328

   os.rek. (2:44,17; 0.22%)

15.     

ŠKULJ Manca

2000

TK

2:46,28

313

   os.rek. (brez rezultata)

16.     

ŠUŠTAR FINŽGAR Anja

2000

OL

2:47,27

308

   os.rek. (3:26,14; 23.23%)

17.     

ŠABIČ Ajla

2000

IL

2:48,45

301

   os.rek. (3:27,34; 23.08%)

18.     

NOVAK Ana

2001

LL

2:50,98

288

   os.rek. (3:06,26; 8.93%)

19.     

ŽAUCER Maša

2001

OL

2:55,10

268

   os.rek. (3:39,84; 25.55%)

20.     

MUKAETOVA Menče

2001

LL

2:55,22

268

   os.rek. (3:25,86; 17.48%)

22.     

ŠILJEVIČ Elma

2001

LL

2:56,64

261

   os.rek. (brez rezultata)

25.     

NADIŽAR Maša

2000

IL

2:58,87

251

   os.rek. (3:54,68; 31.2%)

         

28.     

RABIČ Rafaela

2001

RAD

3:05,51

225

   os.rek. (3:15,30; 5.27%)

29.     

ČUČNIK Brina

2001

SDD

3:12,40

202

   os.rek. (brez rezultata)

30.     

HABICHT Titi

2002

RL

3:12,82

201

   os.rek. (4:03,92; 26.5%)

31.     

GRENC Živa

2002

RL

3:15,74

192

   os.rek. (brez rezultata)

33.     

DOMANJKO Eva

2001

RL

3:18,07

185

   os.rek. (3:51,84; 17.04%)

34.     

TROST Lana

2000

CER

3:18,22

185

   os.rek. (3:48,85; 15.45%)

36.     

ŽERJAL Hana

2002

RL

3:30,30

155

   os.rek. (brez rezultata)

37.     

TEVŽ Nika Pija

2002

RL

3:33,83

147

   os.rek. (brez rezultata)

40.     

VRHOVNIK Laura

2002

RL

3:43,65

128

   os.rek. (brez rezultata)



200m prosto ženske, vmesni čas skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem

-     

SAGMEISTER Mojca

1996

FR

2:02,74

779

   os.rek. (2:02,76; 0.01%)


400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
1500m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
PD Maribor
PK Ratitovec Železniki
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back