Back    Home

Pokal mesta Ljubljana, 19.05. - 20.05.2012, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov (moški)

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0739

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    100KM

    0:51,87

2.     

0676

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    200KM

    1:56,20

3.     

0664

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    50KM

    0:23,96

4.     

0651

    JURJEVČIČ Nejc (LL, 1993)

    200MM

    2:11,52

5.     

0645

    BERNAT Miha (OL, 1995)

    800KM

    8:43,09

6.     

0643

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    50PM

    0:30,06

7.     

0638

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    50PM

    0:30,13

8.     

0635

    GUZEJ Aljaž (NC, 1994)

    800KM

    8:45,79

9.     

0632

    JURJEVČIČ Nejc (LL, 1993)

    200DM

    2:08,98

10.     

0597

    GUZEJ Aljaž (NC, 1994)

    200KM

    2:01,10

 

11.     

0590

    GORZA Aljaž (TK, 1995)

    200KM

    2:01,57

12.     

0585

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    100PM

    1:08,01

13.     

0582

    KRAMARŠIČ Jaka (RL, 1991)

    200HM

    2:14,00

14.     

0577

    DEMŠAR Blaž (OL, 1997)

    800KM

    9:02,83

15.     

0576

    ZLATNAR Matej (IL, 1991)

    100KM

    0:56,36

16.     

0569

    KRAMARŠIČ Jaka (RL, 1991)

    100HM

    1:02,54

17.     

0566

    ČUDEN Anže (TK, 1991)

    400KM

    4:25,94

18.     

0565

    POGAČAR Žan (RAD, 1996)

    200HM

    2:15,31

19.     

0565

    ZUPET Jure (OL, 1996)

    100KM

    0:56,73

20.     

0565

    KOROŠEC Nik (OL, 1994)

    200KM

    2:03,33


Najboljših 20 dosežkov: ženske, vsi


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
1500m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
PD Maribor
PK Ratitovec Železniki
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back