Back    Home

Pokal mesta Ljubljana, 19.05. - 20.05.2012, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0779

    SAGMEISTER Mojca (FR, 1996)

    200KZ

    2:02,74

2.     

0739

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    100KM

    0:51,87

3.     

0726

    SAGMEISTER Mojca (FR, 1996)

    200KZ

    2:05,67

4.     

0701

    PETRIČ Nika Karlina (TK, 1992)

    400KZ

    4:26,12

5.     

0698

    PETRIČ Nika Karlina (TK, 1992)

    200KZ

    2:07,36

6.     

0693

    CESAR Maja (RAD, 1990)

    1500KZ

    17:19,73

7.     

0687

    HAJDINJAK Katja (OL, 1993)

    100DZ

    1:02,87

8.     

0678

    HAJDINJAK Katja (OL, 1993)

    200KZ

    2:08,58

9.     

0676

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    200KM

    1:56,20

10.     

0676

    CESAR Maja (RAD, 1990)

    800KZ

    9:12,22

 

11.     

0664

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    50KM

    0:23,96

12.     

0663

    TRAVEN Sara (TK, 1995)

    400KZ

    4:31,17

13.     

0662

    PINTAR Tjaša (RAD, 1997)

    200KZ

    2:09,57

14.     

0660

    PAVLIČ Anamari (TK, 1997)

    200KZ

    2:09,75

15.     

0660

    TRAVEN Sara (TK, 1995)

    200KZ

    2:09,73

16.     

0654

    URBANČIČ Iris (RAD, 1997)

    200KZ

    2:10,12

17.     

0654

    TRAVEN Sara (TK, 1995)

    200MZ

    2:25,26

18.     

0653

    SENČAR Iza (OL, 1998)

    50HZ

    0:31,09

19.     

0651

    SENČAR Iza (OL, 1998)

    100KZ

    0:59,65

20.     

0651

    JURJEVČIČ Nejc (LL, 1993)

    200MM

    2:11,52


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results

100m delfin moški, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

3.     

ZUPAN Adam

1996

LL

1:03,04

484

4.     

PETEK Žan

1996

TK

1:03,84

466

7.     

LIMONI Rok

1994

LL

1:05,57

430

6.     

SAVIČ David

1997

RL

1:06,15

419

   os.rek. (1:06,37; 0.33%)

2.     

TOMAŠ Rok

1998

RAD

1:08,33

380

13.     

ROPAČ Peter

1997

RAD

1:09,00

369

3.     

HROVATIN Žan

1998

LL

1:09,32

364

   os.rek. (1:16,23; 9.96%)

4.     

MASTEN Tim

1998

SDD

1:09,84

356

5.     

MIHALIČ David

1999

OL

1:10,18

350

   os.rek. (1:10,46; 0.39%)

6.     

ROZMAN Matjaž

1999

OL

1:11,33

334

         

7.     

ARKO JERMAN Jon

1998

OL

1:11,38

333

   os.rek. (1:11,74; 0.5%)

16.     

DOSTAL Andraž

1997

CK

1:11,82

327

9.     

SEVER Rok

1995

LL

1:12,63

316

11.     

MIKLAVC Gal

1998

SDD

1:16,03

275

   os.rek. (1:24,25; 10.81%)

13.     

ŠENICA PAVLETIČ Andraž

1999

LL

1:18,13

254

21.     

DRAGAŠ Marko

2000

IL

1:26,28

188

28.     

RENDIĆ Davor

1999

SDD

1:33,67

147

31.     

JERMOL Van

2000

LL

1:38,31

127


200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
1500m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
PD Maribor
PK Ratitovec Železniki
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back