Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Ljubljana na tekmovanju Pokal mesta Ljubljana
19.05. - 20.05.2012, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

DOLES Denisa, 1993

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

100KZ

    13.   

1:06,83

    463

 

 

50DZ

    6.   

0:31,21

    479

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:30,85

    496

 

 

100DZ

    5.   

1:10,00

    497

     

2.  

DOUPONA TOPIČ Tajda, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:29,26

    529

 

 

50KZ

    (finale) 5.   

0:28,88

    550

 

 

100KZ

    5.   

1:01,76

    586

 

 

50PZ

    3.   

0:35,85

    551

 

 

50PZ

    (finale) 3.   

0:35,46

    569

 

 

50DZ

    3.   

0:30,42

    517

 

 

50DZ

    (finale) 2.   

0:30,22

    528

 

 

50HZ

    9.   

0:36,49

    404

 

 

200MZ

    2.   

2:30,28

    591

     

3.  

ISTENIČ Špela, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    28.   

1:22,96

    242

 

 

100PZ

    27.   

1:42,19

    247

 

 

100HZ

    27.   

1:36,60

    211

   os.rek. (1:37,81; 1.25%)

     

4.  

KONČAR Sabina, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    9.   

1:14,12

    339

 

 

100HZ

    2.   

1:20,00

    372

   os.rek. (1:22,49; 3.11%)

 

 

200HZ

    5.   

2:57,30

    336

     

5.  

KOZJEK Ana Karin, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:29,60

    511

 

 

50KZ

    (finale) 7.   

0:29,32

    526

 

 

100KZ

    8.   

1:04,19

    522

 

 

200KZ

    9.   

2:17,38

    556

     

6.  

KULAUZOVIČ Sara, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:29,67

    507

 

 

100KZ

    8.   

1:03,60

    537

 

 

200KZ

    13.   

2:18,86

    538

 

 

400KZ

    6.   

4:46,87

    560

     

7.  

MIKUŽ Katarina, 1995

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    18.   

0:33,16

    363

   os.rek. (0:33,46; 0.9%)

 

 

100KZ

    19.   

1:13,50

    348

     

8.  

MUKAETOVA Menče, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    20.   

2:55,22

    268

   os.rek. (3:25,86; 17.48%)

 

 

200PZ

    15.   

3:35,72

    268

   os.rek. (4:00,63; 11.54%)

 

 

200MZ

    13.   

3:12,00

    283

   os.rek. (3:12,47; 0.24%)

     

9.  

NOVAK Ana, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    18.   

2:50,98

    288

   os.rek. (3:06,26; 8.93%)

 

 

200DZ

    2.   

3:07,43

    274

   os.rek. (3:17,16; 5.19%)

 

 

200HZ

    9.   

3:07,02

    286

   os.rek. (4:02,40; 29.61%)

     

10.  

PODBEVŠEK Ana Zala, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    21.   

0:31,34

    430

 

 

50PZ

    7.   

0:38,57

    442

   os.rek. (0:39,40; 2.15%)

 

 

50PZ

    (finale) 7.   

0:38,48

    446

   os.rek. (0:39,40; 2.39%)

 

 

100PZ

    9.   

1:24,21

    441

 

 

200PZ

    5.   

2:58,69

    471

   os.rek. (3:01,91; 1.8%)

 

 

50DZ

    17.   

0:34,30

    361

   os.rek. (0:34,34; 0.11%)

 

 

50HZ

    9.   

0:36,62

    399

   os.rek. (0:36,74; 0.32%)

 

 

50HZ

    (finale) 10.   

0:37,39

    375

     

11.  

POVŠIČ VESEL Pia, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PZ

    14.   

3:35,00

    270

   os.rek. (3:41,60; 3.06%)

 

 

200MZ

    20.   

3:18,75

    255

   os.rek. (3:24,02; 2.65%)

     

12.  

RAVNIKAR Tela, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    9.   

1:32,13

    337

   os.rek. (1:33,34; 1.31%)

 

 

200PZ

    10.   

3:21,83

    327

 

 

100HZ

    6.   

1:23,09

    332

   os.rek. (1:36,28; 15.87%)

     

13.  

SONČAR Ana, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    21.   

0:43,88

    300

 

 

200PZ

    16.   

3:23,71

    318

 

 

50DZ

    24.   

0:36,61

    297

   os.rek. (0:38,06; 3.96%)

 

 

50HZ

    16.   

0:38,27

    350

 

 

100HZ

    23.   

1:21,96

    346

 

 

200HZ

    18.   

2:53,61

    358

   os.rek. (2:55,05; 0.82%)

     

14.  

STEGU Nina, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:28,11

    597

 

 

50KZ

    (finale) 3.   

0:27,99

    604

 

 

100KZ

    4.   

1:01,07

    607

 

 

50HZ

    1.   

0:32,77

    558

 

 

50HZ

    (finale) 2.   

0:32,64

    564

 

 

100HZ

    1.   

1:10,63

    541

 

 

200HZ

    1.   

2:27,03

    590

     

15.  

ŠILJEVIČ Elma, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    22.   

2:56,64

    261

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200PZ

    5.   

3:12,99

    374

   os.rek. (3:15,69; 1.39%)

 

 

200HZ

    8.   

3:04,17

    300

   os.rek. (3:06,82; 1.43%)

     

16.  

VOVK Tara, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    2.   

1:24,11

    443

   os.rek. (1:24,87; 0.9%)

 

 

200PZ

    3.   

3:05,37

    422

 

 

100DZ

    1.   

1:14,98

    405

   os.rek. (1:18,75; 5.02%)

     

17.  

BAŠELJ Denis, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    8.   

9:42,75

    466

 

 

200MM

    7.   

2:25,14

    484

   os.rek. (2:25,96; 0.56%)

 

 

400MM

    4.   

5:07,14

    500

     

18.  

BESTER Blaž, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    54.   

1:11,95

    277

   os.rek. (1:12,50; 0.76%)

 

 

200KM

    39.   

2:42,53

    247

 

 

100HM

    38.   

1:26,46

    215

   os.rek. (1:28,91; 2.83%)

     

19.  

ČUDEN Florjan, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    32.   

0:30,07

    336

 

 

100KM

    33.   

1:06,23

    355

   os.rek. (1:06,80; 0.86%)

 

 

200KM

    33.   

2:25,63

    343

 

 

50HM

    11.   

0:35,97

    297

 

 

100HM

    21.   

1:20,49

    267

   os.rek. (1:20,98; 0.6%)

     

20.  

FOŠNARIČ Tit, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    74.   

1:16,22

    233

   os.rek. (1:16,52; 0.39%)

 

 

200KM

    37.   

2:40,41

    257

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    53.   

1:37,78

    149

   os.rek. (1:42,44; 4.76%)

     

21.  

FRAS Kiar, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    20.   

1:04,88

    377

   os.rek. (1:04,89; 0.01%)

 

 

200KM

    11.   

2:21,48

    374

   os.rek. (2:26,53; 3.56%)

 

 

100HM

    6.   

1:12,77

    361

   os.rek. (1:13,97; 1.64%)

     

22.  

GOLJAR Andrej, 1991

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:27,45

    442

 

 

100KM

    12.   

1:00,92

    456

 

 

50PM

    (finale) 3.   

0:33,63

    459

   os.rek. (0:33,81; 0.53%)

 

 

50DM

    15.   

0:30,82

    377

     

23.  

GOLJAR Matija, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    23.   

0:28,99

    375

 

 

50PM

    13.   

0:38,37

    309

 

 

50DM

    26.   

0:32,89

    310

   os.rek. (0:33,38; 1.48%)

 

 

200MM

    20.   

2:45,31

    327

   os.rek. (2:47,30; 1.2%)

     

24.  

GOMBOC Črt, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    34.   

2:27,11

    333

   os.rek. (2:29,15; 1.38%)

 

 

50DM

    30.   

0:34,16

    277

 

 

50HM

    9.   

0:35,19

    317

   os.rek. (0:35,94; 2.13%)

     

25.  

HADŽIALJEVIČ Benjamin, 1993

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:27,54

    437

 

 

100KM

    11.   

1:00,27

    471

     

26.  

HROVATIN Žan, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    11.   

1:02,53

    422

   os.rek. (1:02,90; 0.59%)

 

 

100PM

    3.   

1:19,36

    368

   os.rek. (1:21,17; 2.28%)

 

 

100DM

    3.   

1:09,32

    364

   os.rek. (1:16,23; 9.96%)

     

27.  

IVANC Žiga, 1995

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    21.   

0:29,37

    360

 

 

100KM

    19.   

1:03,57

    401

   os.rek. (1:03,73; 0.25%)

 

 

200KM

    19.   

2:22,82

    364

     

28.  

JERMOL Van, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    90.   

1:24,28

    172

   os.rek. (1:32,62; 9.89%)

 

 

100PM

    37.   

1:41,41

    176

 

 

100DM

    31.   

1:38,31

    127

     

29.  

JURJEVČIČ Nejc, 1993

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DM

    1.   

2:08,98

    632

 

 

50HM

    (finale) 3.   

0:29,30

    549

   os.rek. (0:29,67; 1.26%)

 

 

200MM

    1.   

2:11,52

    651

     

30.  

LIMONI Rok, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:26,55

    488

   os.rek. (0:26,59; 0.15%)

 

 

200KM

    14.   

2:11,13

    470

 

 

50DM

    9.   

0:29,04

    450

   os.rek. (0:29,06; 0.06%)

 

 

50DM

    (finale) 9.   

0:29,65

    423

 

 

100DM

    7.   

1:05,57

    430

 

 

200DM

    6.   

2:26,90

    428

   os.rek. (2:30,56; 2.49%)

     

31.  

POŽGAJ Jan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    79.   

1:16,89

    227

   os.rek. (1:18,07; 1.53%)

 

 

100HM

    43.   

1:28,61

    200

   os.rek. (1:33,93; 6%)

     

32.  

PREZELJ Žan, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    45.   

1:10,29

    297

 

 

200KM

    28.   

2:31,26

    306

   os.rek. (2:35,32; 2.68%)

 

 

400KM

    7.   

5:24,74

    311

 

 

100HM

    27.   

1:22,69

    246

   os.rek. (1:26,57; 4.69%)

     

33.  

SEVER Rok, 1995

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    16.   

1:02,34

    426

 

 

50DM

    18.   

0:31,57

    351

 

 

100DM

    9.   

1:12,63

    316

 

 

200MM

    10.   

2:39,90

    362

     

34.  

ŠENICA PAVLETIČ Andraž, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    33.   

1:07,77

    331

 

 

100DM

    13.   

1:18,13

    254

 

 

200MM

    9.   

2:44,08

    335

     

35.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    67.   

1:15,43

    240

 

 

100HM

    29.   

1:23,66

    238

   os.rek. (1:30,88; 8.63%)

 

 

200HM

    18.   

3:01,53

    234

     

36.  

TAVČAR Anže, 1994

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:23,96

    664

 

 

100KM

    1.   

0:51,87

    739

 

 

200KM

    1.   

1:56,20

    676

     

37.  

VESELIČ KRUH Nejc, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    29.   

0:29,66

    350

 

 

100KM

    35.   

1:08,38

    322

 

 

200KM

    38.   

2:32,15

    301

     

38.  

ZUPAN Adam, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    6.   

9:12,51

    547

 

 

50DM

    2.   

0:27,89

    509

   os.rek. (0:28,25; 1.29%)

 

 

50DM

    (finale) 2.   

0:28,03

    501

   os.rek. (0:28,25; 0.78%)

 

 

100DM

    3.   

1:03,04

    484

 

 

200MM

    1.   

2:18,73

    554

   os.rek. (2:25,34; 4.76%)

 

 

400MM

    3.   

4:59,83

    537

   os.rek. (brez rezultata)

     

39.  

ŽELEZNIK Urban, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    16.   

1:04,37

    387

   os.rek. (1:05,64; 1.97%)

 

 

100HM

    5.   

1:10,54

    397

   os.rek. (1:12,66; 3%)

 

 

200HM

    5.   

2:34,52

    379


Back