Back    Home

Lestvice *
2009/2010, mlajše deklice, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.09.2020, 15:02:21

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

JAMBRIŠKO Lara

1999

CK

0:31,35

430

31.07.2010

Radovljica

2.  

KRISTAN Gaja

1999

RAD

0:32,03

403

10.07.2010

Kamnik

3.  

KOCIJAN Neža

1999

OL

0:32,30

393

10.06.2010

Ljubljana

4.  

ŠVONJA Mateja

1999

KK

0:32,69

379

31.07.2010

Radovljica

5.  

MUSTAR Sara

1999

SDD

0:33,35

357

26.06.2010

Ravne na Koroškem

6.  

PORAVNE Lara

1999

OL

0:33,38

356

31.07.2010

Radovljica

7.  

PETRIČ Katja

1999

NC

0:33,45

354

31.07.2010

Radovljica

8.  

HUMAR Katarina

1999

SDD

0:33,87

341

31.07.2010

Radovljica

 

SEDEJ Anja

2000

TK

0:33,87

341

10.07.2010

Kamnik

10.  

NAGLIČ Diana

1999

FR

0:33,90

340

17.04.2010

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MARIN Nela

2000

PDM

0:33,97

338

10.07.2010

Kamnik

 

ŠILAR Maša

1999

OL

0:33,97

338

10.07.2010

Kamnik

13.  

VOVK Tara

2000

LL

0:33,99

337

17.07.2010

Kranj

14.  

SCHOLLMAYER Ava

1999

RL

0:34,02

336

31.07.2010

Radovljica

15.  

GODEC Nina

1999

BM

0:34,08

335

31.07.2010

Radovljica

16.  

ŽIVIČ Urška

1999

FR

0:34,09

334

31.07.2010

Radovljica

17.  

BRITOVŠEK Janja

2000

FR

0:34,24

330

17.07.2010

Kranj

18.  

ZABUKOVEC Kim

1999

BP

0:34,51

322

05.06.2010

Radovljica

19.  

ŠTIRN Žana

1999

TK

0:34,71

317

19.06.2010

Trbovlje

20.  

RAMPRE Maruša

1999

KKR

0:34,81

314

19.06.2010

Trbovlje

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

LESKOVAR Neža

2000

IL

0:34,87

312

10.07.2010

Kamnik

22.  

KLANČAR Neža

2000

OL

0:34,99

309

12.06.2010

Ljubljana

23.  

MOHAR SALKIČ Zala

2000

TK

0:35,07

307

17.07.2010

Kranj

24.  

MILANEZ Izabela

1999

OL

0:35,08

307

10.07.2010

Kamnik

25.  

TROHA Katja

2000

OL

0:35,20

304

10.07.2010

Kamnik

26.  

ŠEGEL Janja

2001

FR

0:35,30

301

12.06.2010

Ljubljana

27.  

MEDIŽEVEC Adriana

1999

TK

0:35,35

300

31.07.2010

Radovljica

28.  

KNEZ Zala

1999

FR

0:35,42

298

26.06.2010

Ravne na Koroškem

29.  

MOHAR MASTNAK Ernestina

2000

IL

0:35,49

296

10.07.2010

Kamnik

30.  

PODBEVŠEK Ana Zala

1999

LL

0:35,59

294

31.07.2010

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOLAJ Klara

2000

RT

0:35,59

294

17.07.2010

Kranj

32.  

DOBROVOLJC Živa

2000

KA

0:35,69

291

17.07.2010

Kranj

33.  

RUS Živa

1999

RAD

0:35,71

291

10.07.2010

Kamnik

34.  

LOBODA Eva

1999

OL

0:35,72

290

31.07.2010

Radovljica

35.  

KVEDER Urša

1999

KK

0:35,73

290

10.07.2010

Kamnik

36.  

UDUČ Maja

1999

BM

0:35,75

290

17.04.2010

Maribor

37.  

ČEMAŽAR Blažka

1999

OL

0:35,76

290

31.07.2010

Radovljica

38.  

PAVEŠIČ Ema

1999

OL

0:35,87

287

25.06.2010

Nova Gorica

39.  

MERDAVS Lucija

1999

LL

0:35,89

286

31.07.2010

Radovljica

40.  

DOVIDIJA Jennifer

2000

KK

0:36,17

280

17.07.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

BALANT MARIN Kaja

1999

BM

0:36,27

277

26.06.2010

Ravne na Koroškem

42.  

ZORIČ Karmen

1999

CK

0:36,32

276

30.05.2010

Banja Luka

43.  

MATKOVIČ Manuela Maksi

2000

OL

0:36,43

274

17.07.2010

Kranj

44.  

BAJC Katarina

1999

OL

0:36,48

273

31.07.2010

Radovljica

45.  

VRČKOVNIK Pika

1999

VV

0:36,53

272

31.07.2010

Radovljica

46.  

GOLJA Gaja

2001

OL

0:36,73

267

12.06.2010

Ljubljana

47.  

SERETIN Lara

1999

KA

0:36,76

266

10.07.2010

Kamnik

48.  

PODRŽAVNIK Ana

2000

FR

0:37,09

259

17.07.2010

Kranj

49.  

ČELIK Nika

1999

TK

0:37,11

259

31.07.2010

Radovljica

50.  

KLINC Viktorija

1999

BM

0:37,22

257

31.07.2010

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

BELE Anja

1999

TK

0:37,28

255

10.07.2010

Kamnik

52.  

KLINE Maruša

2000

PDM

0:37,30

255

17.07.2010

Kranj

53.  

SONČAR Ana

1999

LL

0:37,35

254

10.06.2010

Ljubljana

54.  

ČELIK Tina

2001

TK

0:37,36

254

17.07.2010

Kranj

55.  

HOJAN Ana

2000

IL

0:37,68

247

10.06.2010

Ljubljana

56.  

BUČAR Klara

2000

OL

0:37,79

245

06.06.2010

Čatež

57.  

GABERŠČEK Anja

2000

CER

0:37,82

245

13.06.2010

Reka/Rijeka

58.  

KLASIĆ Petra

2001

CER

0:37,90

243

17.07.2010

Kranj

59.  

ŠUŠTAR FINŽGAR Anja

2000

OL

0:37,93

243

17.07.2010

Kranj

60.  

KOVAČ Karmen

1999

RT

0:37,96

242

10.07.2010

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

FRÖHLICH Neja

1999

RL

0:38,11

239

10.06.2010

Ljubljana

62.  

KONČAR Sabina

2000

LL

0:38,17

238

12.06.2010

Ljubljana

63.  

KRANJC Sara

1999

NG

0:38,22

237

31.07.2010

Radovljica

64.  

ŠTERN Ana

2000

FR

0:38,48

232

17.07.2010

Kranj

65.  

LOČIČNIK Zala

2000

FR

0:38,54

231

08.05.2010

Volšperk/Wolfsberg

66.  

OBAJDIN Manica

1999

PC

0:38,67

229

31.07.2010

Radovljica

67.  

KNAPIČ Žana

2000

RR

0:38,70

228

17.07.2010

Kranj

68.  

ČATER Maruša

2000

PC

0:38,81

226

19.06.2010

Trbovlje

 

KRKOČ Nika

2000

TK

0:38,81

226

17.07.2010

Kranj

70.  

PINTAR Maša

2000

TK

0:38,84

226

12.06.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KUMER Živa

2000

PC

0:38,98

223

17.07.2010

Kranj

72.  

POTOČAN Larisa

1999

PC

0:39,00

223

31.07.2010

Radovljica

73.  

KRISTAN Katrin

2001

RAD

0:39,06

222

17.07.2010

Kranj

74.  

GRMEK Ema

2001

TK

0:39,17

220

17.07.2010

Kranj

75.  

LOZAR Ajda

2000

OL

0:39,29

218

17.07.2010

Kranj

76.  

LEPIR Laura

2000

RAD

0:39,50

215

17.07.2010

Kranj

77.  

PINTAR Lucija

2001

KA

0:39,51

215

17.07.2010

Kranj

78.  

STERNAD Tinkara

1999

TP

0:39,79

210

16.05.2010

Ptuj

79.  

HOČEVAR Ana

2000

OL

0:39,84

209

12.06.2010

Ljubljana

 

KOS Nina

1999

RT

0:39,84

209

31.07.2010

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

BILIČ Sara

1999

BM

0:40,10

205

17.04.2010

Maribor

82.  

DELAČ Patricija

1999

RR

0:40,16

204

10.07.2010

Kamnik

83.  

IPAVIC Tina

1999

FR

0:40,25

203

31.07.2010

Radovljica

 

PREGELJ Zala

1999

KK

0:40,25

203

03.07.2010

Koper

85.  

MRVALJ Maja

1999

LL

0:40,27

203

10.06.2010

Ljubljana

86.  

ŠKRILEC Nika

1999

ZR

0:40,30

202

16.05.2010

Ptuj

87.  

GOMBOC Maša

2001

RAD

0:40,38

201

10.07.2010

Kamnik

 

PŠENIČNIK Ema

2002

RAD

0:40,38

201

13.06.2010

Reka/Rijeka

89.  

ČEFERIN Ronja

2001

TK

0:40,52

199

17.07.2010

Kranj

90.  

AUGUSTINOVIČ Lana

1999

BM

0:40,58

198

17.04.2010

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

MAČEK Manja

2001

OL

0:40,69

196

17.07.2010

Kranj

92.  

KOPAČ Ira

1999

ZVK

0:40,81

195

07.02.2010

Kranj

93.  

JESENOVEC Julija

2000

TK

0:40,85

194

12.06.2010

Ljubljana

94.  

SLABE POGAČAR Lila

2000

OL

0:40,89

193

17.07.2010

Kranj

95.  

ZADRAVEC Urška

1999

OL

0:40,96

192

10.06.2010

Ljubljana

96.  

RAVNIKAR Tela

2000

LL

0:41,02

192

13.06.2010

Reka/Rijeka

97.  

GOLČMAN Sara

1999

PC

0:41,62

183

17.04.2010

Maribor

98.  

FERKO Maja

2000

RR

0:41,83

181

17.07.2010

Kranj

99.  

BENČIČ Urška

2000

PKR

0:41,91

180

17.04.2010

Maribor

100.  

ŽELEZNIKAR Maja

2000

TK

0:42,00

178

17.07.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ŠABIČ Ajla

2000

IL

0:42,01

178

10.07.2010

Kamnik

102.  

MARČUN Manca

2002

RAD

0:42,07

178

06.06.2010

Čatež

103.  

FRÖHLICH Eva Ira

1999

IL

0:42,17

176

31.07.2010

Radovljica

104.  

* JAMŠEK Janja

2001

FR

0:42,26

175

12.06.2010

Ljubljana

105.  

GOMBOC Vita

2001

RAD

0:42,27

175

24.04.2010

Radovljica

106.  

GOLMAJER Manja

1999

RAD

0:42,38

174

05.06.2010

Radovljica

107.  

RAZPOTNIK Neža

1999

KA

0:42,60

171

10.07.2010

Kamnik

108.  

MEGLIČ Nika

1999

RAD

0:42,81

169

24.04.2010

Radovljica

109.  

TROST Lana

2000

CER

0:43,60

160

10.07.2010

Kamnik

110.  

HANCMAN Urška

2002

FR

0:43,61

159

17.07.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

FURMAN Maša

1999

TP

0:43,86

157

16.05.2010

Ptuj

112.  

MASELJ Katja

1999

ZVK

0:43,92

156

07.02.2010

Kranj

113.  

BRGLEZ Živa

2001

RT

0:43,99

155

19.06.2010

Trbovlje

114.  

ŽVAB Nina

2000

BP

0:44,05

155

06.06.2010

Čatež

115.  

MARUŠA Žana

2001

CK

0:44,18

153

06.06.2010

Čatež

116.  

GOLOB Dominika

2000

IL

0:44,22

153

17.07.2010

Kranj

117.  

URH Manca

2001

RA

0:44,57

149

24.04.2010

Radovljica

118.  

ŠEMRL Eva

2001

TK

0:44,59

149

17.07.2010

Kranj

119.  

SUSMAN Eva

2000

BP

0:44,67

148

06.06.2010

Čatež

120.  

SEVŠEK Nastja

2000

CK

0:44,73

148

06.06.2010

Čatež

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KOŠIR Jerneja

2000

TK

0:44,81

147

17.07.2010

Kranj

122.  

BALEN Nuša

1999

OL

0:44,87

146

10.06.2010

Ljubljana

123.  

ROZMAN Lana

2001

RAD

0:45,02

145

13.06.2010

Reka/Rijeka

124.  

LAMPIČ Lea

2000

IL

0:45,11

144

12.06.2010

Ljubljana

125.  

ŠAREC TOBIAS Isabela

2000

IL

0:45,24

143

10.06.2010

Ljubljana

126.  

KOPRIVNIKAR Ana

2000

TK

0:45,35

142

12.06.2010

Ljubljana

127.  

GMAJNIČ Urška

2000

CK

0:45,37

142

06.06.2010

Čatež

128.  

GARAFOLJ Veronika

1999

KK

0:45,51

140

25.06.2010

Nova Gorica

129.  

ŠKULJ Manca

2000

TK

0:45,76

138

17.07.2010

Kranj

130.  

PETEK Medea

1999

PDM

0:45,90

137

17.04.2010

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

MUKAETOVA Menče

2001

LL

0:46,03

135

17.07.2010

Kranj

132.  

ŠPOLJARIČ Zala

2002

KA

0:46,14

135

06.06.2010

Čatež

133.  

RABIČ Rafaela

2001

RAD

0:46,26

133

17.07.2010

Kranj

134.  

BRATUŠA Fiona

2000

VV

0:46,58

131

03.07.2010

Koper

135.  

RANT Erin

2002

KKR

0:46,77

129

05.06.2010

Radovljica

136.  

BROJAN Eva

2000

KA

0:47,13

126

12.06.2010

Ljubljana

137.  

ŠRIBAR Jerneja

2002

CK

0:47,21

126

06.06.2010

Čatež

138.  

HELER Rea

2002

BM

0:47,52

123

17.07.2010

Kranj

139.  

MESTINŠEK MUBI Ana

2000

TK

0:47,64

122

12.06.2010

Ljubljana

140.  

FRELIH UHELJ Urška

2001

BP

0:47,84

121

06.06.2010

Čatež

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

BOŽNAR Monika

2000

TK

0:47,88

120

12.06.2010

Ljubljana

142.  

VASILJEVA Sonja

2001

OL

0:47,95

120

17.07.2010

Kranj

143.  

POGAČAR Neža

2001

TK

0:48,15

118

06.06.2010

Čatež

144.  

STRAŽAR Karin

2001

RT

0:48,27

117

17.07.2010

Kranj

145.  

ZALOŽNIK Aneja

2001

PKR

0:48,28

117

17.04.2010

Maribor

146.  

POVŠIČ VESEL Pia

2001

LL

0:48,32

117

13.06.2010

Reka/Rijeka

147.  

JELESIJEVIČ Anja

2003

OL

0:48,42

116

10.06.2010

Ljubljana

148.  

PETERNEL Maša

2000

PDM

0:48,46

116

17.04.2010

Maribor

149.  

KVARANTAN Enya

2001

BP

0:48,50

116

06.06.2010

Čatež

150.  

KNIFIC Nika

2000

TK

0:48,68

114

12.06.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

VIDOVIČ Laura

1999

PDM

0:48,77

114

17.04.2010

Maribor

152.  

LIPAVIC Sara

2002

PDM

0:49,01

112

17.07.2010

Kranj

153.  

STOČKO Pia

2001

FR

0:49,08

112

17.07.2010

Kranj

154.  

JUSIĆ Aida

2002

VV

0:49,16

111

29.05.2010

Ravne na Koroškem

155.  

TOMŠIČ Lana

2001

OL

0:49,39

110

10.06.2010

Ljubljana

156.  

KOŠIR Neja

2000

RR

0:49,60

108

17.07.2010

Kranj

157.  

LOGAR Tamara

2002

VV

0:49,87

106

17.07.2010

Kranj

158.  

STIPLOŠEK Iva

2001

PC

0:49,94

106

10.07.2010

Kamnik

159.  

ISTENIČ Špela

2000

LL

0:50,25

104

17.07.2010

Kranj

160.  

PADAR Tinkara

2001

RR

0:50,28

104

17.07.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

KISILAK Karin

2000

ZR

0:50,45

103

16.05.2010

Ptuj

162.  

RAK Špela

2000

KA

0:50,48

103

10.07.2010

Kamnik

163.  

MATKOVIČ Antea Maris

2002

SDD

0:50,54

102

10.06.2010

Ljubljana

164.  

NADIŽAR Maša

2000

IL

0:50,69

101

10.06.2010

Ljubljana

165.  

GERŠAK Nika

2002

VV

0:50,76

101

17.07.2010

Kranj

166.  

FIDLER Ana Katarina

2001

VV

0:51,03

99

17.07.2010

Kranj

167.  

GARAFOLJ Noel

2002

KK

0:51,29

98

19.06.2010

Trbovlje

168.  

AZARKEVIČ Alisa

2000

OL

0:51,46

97

10.06.2010

Ljubljana

169.  

JANEŽIČ Ana

2002

TK

0:51,50

97

10.07.2010

Kamnik

170.  

PINTARIČ Megi

2000

CK

0:51,70

95

06.06.2010

Čatež

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

TEŠIĆ Maja

1999

VV

0:52,33

92

03.07.2010

Koper

172.  

KOSIJER Ana

2000

RL

0:52,65

90

10.07.2010

Kamnik

173.  

PREMK Ana

1999

LL

0:52,94

89

10.06.2010

Ljubljana

174.  

GLOBOKAR Sara

2002

LL

0:52,96

89

12.06.2010

Ljubljana

175.  

OMAHEN Lara

2000

IL

0:53,02

88

17.07.2010

Kranj

176.  

MILIČEVIČ Ana

1999

OL

0:53,36

87

10.06.2010

Ljubljana

177.  

NOVAK Ana

2001

LL

0:54,37

82

10.07.2010

Kamnik

178.  

BRAČUN Rija

2001

CK

0:54,54

81

06.06.2010

Čatež

179.  

MEZEK Tajda

2001

OL

0:55,35

78

12.06.2010

Ljubljana

180.  

MILINOVIČ Daša

2002

RL

0:55,45

77

10.06.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

PRATLJAČIČ Ana

2001

KKR

0:55,87

76

12.06.2010

Ljubljana

182.  

CSHIK Emeše

2000

LL

0:55,93

75

10.06.2010

Ljubljana

183.  

PRISTOVŠEK Tjaša

2002

VV

0:56,35

74

17.07.2010

Kranj

184.  

KOCBEK Lara

2002

PDM

0:57,30

70

17.04.2010

Maribor

185.  

ORAŽEM Patricija

2001

RR

0:57,58

69

06.06.2010

Čatež

186.  

ŠTRANCAR Manica

2001

BP

0:57,67

69

06.06.2010

Čatež

187.  

ČENČIČ Nina

2003

RA

0:58,22

67

05.06.2010

Radovljica

188.  

GOMILŠEK Nina

2001

NC

0:58,33

66

12.06.2010

Ljubljana

189.  

SIMONIČ Lea

2001

RR

0:58,43

66

06.06.2010

Čatež

190.  

ZAKŠEK Nika

2001

CK

0:58,59

65

06.06.2010

Čatež

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

HABICHT Titi

2002

RL

0:58,81

65

10.06.2010

Ljubljana

192.  

ZORMAN Anja

2001

JJ

0:59,48

63

17.07.2010

Kranj

193.  

BUKOVEC ŠVAJGER Tija

2000

KA

0:59,60

62

10.07.2010

Kamnik

194.  

DJURA Meta

2001

FR

0:59,62

62

08.05.2010

Volšperk/Wolfsberg

195.  

GRBIĆ Tia

2003

LL

1:00,17

60

12.06.2010

Ljubljana

196.  

KALAKOVIĆ Vanja

2002

LL

1:00,35

60

22.05.2010

Ljubljana

197.  

KREVZEL PANIČ Špela

2003

LL

1:00,44

60

22.05.2010

Ljubljana

198.  

KONČAR Maja Helena

2003

KA

1:00,46

60

10.07.2010

Kamnik

199.  

FON Nina

2002

OL

1:01,36

57

10.07.2010

Kamnik

200.  

PIŠEK Eva

2002

LL

1:01,40

57

22.05.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

NEMEC Maja

2001

BM

1:02,66

53

16.05.2010

Ptuj

202.  

LEGAT MEŽEK Lucija

2000

JJ

1:03,22

52

05.06.2010

Radovljica

203.  

SIMONIČ Sara

2001

RR

1:04,19

50

06.06.2010

Čatež

204.  

NOVAK Neja

2002

FR

1:04,45

49

08.05.2010

Volšperk/Wolfsberg

205.  

ARVAJ Lucija Brina

2002

TK

1:04,53

49

12.06.2010

Ljubljana

 

DAMJANIĆ Ella

2003

PC

1:04,53

49

19.06.2010

Trbovlje

207.  

BELAJ Sabina

2001

RR

1:06,14

45

06.06.2010

Čatež

208.  

GUZEJ Maruša

2002

FR

1:06,60

44

29.05.2010

Ravne na Koroškem

209.  

KOČEVAR Katja

2001

PKR

1:08,21

41

17.04.2010

Maribor

210.  

TORKAR Petra

1999

ZVK

1:08,65

40

05.06.2010

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

AHMETAŠEVIĆ Belmina

2001

VV

1:08,88

40

29.05.2010

Ravne na Koroškem

212.  

GRENC Živa

2002

RL

1:09,68

39

10.06.2010

Ljubljana

213.  

KRIČEJ Alina

2002

FR

1:09,86

38

27.03.2010

Ravne na Koroškem

214.  

PETERNEL Anja

2001

PDM

1:10,16

38

17.04.2010

Maribor

215.  

ATANASOVA Ivana

2003

KKR

1:13,09

33

24.04.2010

Radovljica

216.  

TEVŽ Nika Pija

2002

RL

1:14,05

32

12.06.2010

Ljubljana

217.  

TODOROVIČ Nika

2002

RT

1:14,33

32

19.06.2010

Trbovlje

218.  

VEZJAK Klara

2002

PDM

1:17,62

28

17.04.2010

Maribor

219.  

GORNIK Tajda

2002

PDM

1:24,76

21

12.06.2010

Ljubljana

220.  

VRHOVNIK Laura

2002

RL

1:35,98

14

10.06.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

HAMZIČ Iris

2001

RL

1:40,36

13

10.06.2010

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

221

2000.3

0:46,26

133



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.