Back    Home

Pokal mesta Ljubljana, 22.05. - 23.05.2010, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0782

    KLINAR Anja (RAD, 1988)

    400KZ

    4:16,59

2.     

0751

    CESAR Nina (RAD, 1990)

    1500KZ

    16:52,46

3.     

0732

    ZUPAN Teja (RAD, 1990)

    1500KZ

    17:01,34

4.     

0730

    CESAR Nina (RAD, 1990)

    800KZ

    8:58,33

5.     

0726

    MARKIČ Matjaž (KK, 1983)

    50PM

    0:28,87

6.     

0725

    ZUPAN Teja (RAD, 1990)

    800KZ

    8:59,52

7.     

0722

    HAJDINJAK Katja (OL, 1993)

    100DZ

    1:01,82

8.     

0722

    HAJDINJAK Katja (OL, 1993)

    200KZ

    2:05,89

9.     

0719

    BEŽAN PETRIČ Urša (TK, 1994)

    200KZ

    2:06,11

10.     

0716

    BEŽAN PETRIČ Urša (TK, 1994)

    400KZ

    4:24,26

 

11.     

0715

    SOVINEK Nina (OL, 1985)

    200KZ

    2:06,29

12.     

0694

    ŠKUFCA Neja (RAD, 1992)

    400KZ

    4:26,96

13.     

0687

    MARČUN Neža (ZVK, 1995)

    200PZ

    2:37,62

14.     

0687

    HAJDINJAK Katja (OL, 1993)

    100KZ

    0:58,59

15.     

0686

    PETRIČ Nika Karlina (TK, 1992)

    400KZ

    4:28,10

16.     

0683

    ZUPAN Teja (RAD, 1990)

    400KZ

    4:28,38

17.     

0680

    SAGMEISTER Rok (FR, 1992)

    400KM

    4:10,17

18.     

0678

    ŽBOGAR Robert (RAD, 1989)

    100DM

    0:56,32

19.     

0677

    ŠKUFCA Neja (RAD, 1992)

    1500KZ

    17:28,02

20.     

0676

    ŠKUFCA Neja (RAD, 1992)

    800KZ

    9:12,12


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results


50m prosto ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

SOVINEK Nina

1985

OL

0:27,00

673

3.     

PERKOVIČ Kaja

1990

BM

0:27,41

643

4.     

PURKART Špela

1993

OL

0:27,92

609

5.     

ROTAR Eva

1993

OL

0:28,07

599

6.     

TAVČAR Alja

1992

LL

0:28,32

583

1.     

KOZJEK Ana Karin

1994

LL

0:28,46

575

1.     

SAGMEISTER Mojca

1996

FR

0:28,47

574

3.     

VOZEL Tjaša

1994

ZVK

0:28,55

569

2.     

STEGU Nina

1996

LL

0:28,58

568

3.     

SAJOVEC Kaja

1997

RAD

0:28,69

561

         

7.     

VERBIČ Klara

1992

RL

0:28,90

549

5.     

PAVLIČ Pia

1994

TK

0:29,16

534

8.     

JAVORŠEK Kaja

1991

RL

0:29,41

521

9.     

HREN Vita

1993

BM

0:29,43

520

6.     

KOVAČEVIČ Aja

1994

BM

0:29,71

505

6.     

KULAUZOVIČ Sara

1997

LL

0:29,81

500

   os.rek. (0:30,56; 2.51%)

8.     

VOVK Vita

1995

RL

0:30,20

481

   os.rek. (0:30,20; 0%)

9.     

BAŠIČ Kaja

1994

IL

0:30,51

466

10.     

LOZICA Melisa

1993

IL

0:30,63

461

8.     

DJELIČ Silvija

1996

IL

0:30,64

461

         

11.     

BATISTIČ Veronika

1995

NG

0:30,64

461

11.     

HAFNER Špela

1993

TK

0:30,69

458

12.     

SMOLEJ Tadeja

1993

TK

0:30,94

447

13.     

PETRIČ Nina

1995

NC

0:31,02

444

15.     

ORAŽEM Veronika

1997

RR

0:31,06

442

   os.rek. (0:31,12; 0.19%)

16.     

KOŠIR Manca

1997

TK

0:31,31

432

17.     

HOJAN Lara

1997

IL

0:31,36

429

   os.rek. (0:33,22; 5.93%)

20.     

ČEMAŽAR Manca

1997

OL

0:31,60

420

21.     

NACEVSKI Katja

1996

IL

0:31,75

414

   os.rek. (0:33,05; 4.09%)

1.     

FIRŠT Hana

1998

NC

0:31,95

406

   os.rek. (0:32,44; 1.53%)

         

22.     

DOUPONA TOPIČ Tajda

1997

LL

0:31,99

405

   os.rek. (0:32,06; 0.21%)

23.     

VRHOVEC Valentina

1996

LL

0:32,29

393

   os.rek. (0:32,97; 2.1%)

24.     

ŽAGAR Zala

1997

RR

0:32,33

392

   os.rek. (0:32,96; 1.94%)

17.     

VOLČJAK Ema

1995

ZVK

0:32,69

379

   os.rek. (0:33,14; 1.37%)

25.     

MAJCEN Eva

1996

IL

0:32,80

375

   os.rek. (0:32,97; 0.51%)

26.     

BERTONCELJ Maja

1997

KKR

0:32,83

374

18.     

PREZELJ Klarisa

1995

LL

0:33,25

360

28.     

GAŠPAR Katarina

1996

RL

0:33,27

360

2.     

ŠTEFAN Tea

1998

LL

0:33,28

359

3.     

FORŠTNER Alja

1998

NC

0:33,49

353

         

30.     

BANČIČ Živa Jona

1997

IL

0:33,89

340

   os.rek. (0:35,16; 3.74%)

31.     

FIJAVŽ Julija

1997

NC

0:34,28

329

20.     

BULJUBAŠIČ Dina

1995

IL

0:34,81

314

4.     

PETRIČ Katja

1999

NC

0:35,15

305

32.     

ŽEJEN Larisa

1996

NG

0:35,17

304

   os.rek. (0:35,39; 0.62%)

5.     

ZUKIČ Sara

1998

RL

0:36,84

265

   os.rek. (0:40,10; 8.84%)

6.     

POVŠIČ VESEL Pia

2001

LL

0:49,84

107

   os.rek. (0:58,08; 16.53%)

7.     

MUKAETOVA Menče

2001

LL

0:50,67

101

   os.rek. (1:04,92; 28.12%)

8.     

PREMK Ana

1999

LL

0:55,20

78

   os.rek. (brez rezultata)

9.     

KOSIJER Ana

2000

RL

0:58,05

67

   os.rek. (1:06,70; 14.9%)

         

10.     

KALAKOVIĆ Vanja

2002

LL

1:00,35

60

   os.rek. (brez rezultata)

11.     

GLOBOKAR Sara

2002

LL

1:00,36

60

   os.rek. (brez rezultata)

12.     

KREVZEL PANIČ Špela

2003

LL

1:00,44

60

   os.rek. (brez rezultata)

13.     

PIŠEK Eva

2002

LL

1:01,40

57

   os.rek. (brez rezultata)

14.     

GRBIĆ Tia

2003

LL

1:04,03

50

   os.rek. (brez rezultata)



50m prosto ženske, finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem

1.     

SAGMEISTER Mojca

1996

FR

0:27,84

614

2.     

VOZEL Tjaša

1994

ZVK

0:28,17

593

3.     

KOZJEK Ana Karin

1994

LL

0:28,20

591

4.     

PAVLIČ Pia

1994

TK

0:28,24

588

   os.rek. (0:28,62; 1.34%)

2.     

STEGU Nina

1996

LL

0:28,48

574

3.     

SAJOVEC Kaja

1997

RAD

0:28,72

559

7.     

BATISTIČ Veronika

1995

NG

0:29,76

503

7.     

KULAUZOVIČ Sara

1997

LL

0:29,82

500

   os.rek. (0:30,56; 2.48%)

8.     

BAŠIČ Kaja

1994

IL

0:30,12

485

9.     

VOVK Vita

1995

RL

0:30,15

483

   os.rek. (0:30,20; 0.16%)

         

8.     

DJELIČ Silvija

1996

IL

0:30,32

475


100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
1500m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

ŠD Aqua Ljubljana
PK Branik Maribor
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Torpedo Ljubljana
KPD Zvezda Kranj

Back