Back    Home

MM Primorje - Sv. Vid, 13.06.2010, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0349

    VOVK Tara (LL, 2000)

    50PZ

    0:41,73

2.     

0323

    SEDEJ Anja (TK, 2000)

    50KZ

    0:34,48

3.     

0316

    VOVK Tara (LL, 2000)

    100PZ

    1:34,10

4.     

0312

    SEDEJ Anja (TK, 2000)

    100KZ

    1:16,17

5.     

0300

    MLADENOVIĆ Gal (TK, 1999)

    100KM

    1:10,05

6.     

0298

    VOVK Tara (LL, 2000)

    200MZ

    3:08,81

7.     

0297

    VOVK Tara (LL, 2000)

    50HZ

    0:40,42

8.     

0292

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    100PZ

    1:36,63

9.     

0291

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    50HZ

    0:40,71

10.     

0290

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    100HZ

    1:26,92

 

11.     

0283

    MIHALIČ David (OL, 1999)

    100HM

    1:18,95

12.     

0280

    ŠENICA PAVLETIČ Andraž (LL, 1999)

    100KM

    1:11,66

13.     

0268

    MIHALIČ David (OL, 1999)

    100KM

    1:12,67

14.     

0265

    TROHA Katja (OL, 2000)

    50KZ

    0:36,84

15.     

0265

    MIHALIČ David (OL, 1999)

    100PM

    1:28,45

16.     

0262

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    100KZ

    1:20,76

17.     

0259

    TROHA Katja (OL, 2000)

    100KZ

    1:21,09

18.     

0257

    ŠENICA PAVLETIČ Andraž (LL, 1999)

    50KM

    0:32,85

19.     

0256

    GERČER Jan (NC, 2000)

    100KM

    1:13,80

20.     

0256

    ŠENICA PAVLETIČ Andraž (LL, 1999)

    200MM

    2:59,52


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results


50m prosto ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

4.     

SEDEJ Anja

2000

TK

0:34,48

323

11.     

TROHA Katja

2000

OL

0:36,84

265

16.     

MATKOVIČ Manuela Maksi

2000

SDD

0:37,52

251

   os.rek. (0:37,59; 0.18%)

18.     

GOLJA Gaja

2001

OL

0:37,69

247

20.     

GABERŠČEK Anja

2000

CER

0:37,82

245

   os.rek. (0:39,24; 3.75%)

21.     

BUČAR Klara

2000

OL

0:38,03

241

28.     

KONČAR Sabina

2000

LL

0:39,29

218

30.     

KLASIĆ Petra

2001

CER

0:39,41

216

   os.rek. (0:39,97; 1.42%)

44.     

PŠENIČNIK Ema

2002

RAD

0:40,38

201

   os.rek. (0:43,35; 7.35%)

45.     

LEPIR Laura

2000

RAD

0:40,92

193

         

47.     

RAVNIKAR Tela

2000

LL

0:41,02

192

   os.rek. (brez rezultata)

48.     

KRISTAN Katrin

2001

RAD

0:41,03

191

67.     

GOMBOC Maša

2001

RAD

0:43,26

163

78.     

GOMBOC Vita

2001

RAD

0:44,82

147

81.     

ROZMAN Lana

2001

RAD

0:45,02

145

   os.rek. (0:46,09; 2.37%)

99.     

RABIČ Rafaela

2001

RAD

0:47,74

121

   os.rek. (0:49,42; 3.51%)

100.     

POVŠIČ VESEL Pia

2001

LL

0:48,32

117

   os.rek. (0:49,80; 3.06%)

109.     

MUKAETOVA Menče

2001

LL

0:51,60

96

113.     

ISTENIČ Špela

2000

LL

0:52,74

90


100m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Olimpija Ljubljana
DVŠ Posejdon Celje
PK Radovljica
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj

Back