Back    Home

MM Zvezda, 06.02. - 07.02.2010, Kranj, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0777

    CESAR Nina (RAD, 1990)

    400KZ

    4:17,12

2.     

0730

    KLINAR Anja (RAD, 1988)

    200MZ

    2:20,06

3.     

0704

    MARKIČ Matjaž (KK, 1983)

    50PM

    0:29,16

4.     

0702

    MARČUN Neža (ZVK, 1995)

    200PZ

    2:36,47

5.     

0699

    CESAR Maja (RAD, 1990)

    400KZ

    4:26,38

6.     

0679

    ŠKUFCA Neja (RAD, 1992)

    200KZ

    2:08,52

7.     

0676

    ZUPAN Teja (RAD, 1990)

    400KZ

    4:29,34

8.     

0668

    ŽBOGAR Robert (RAD, 1989)

    100DM

    0:56,61

9.     

0661

    ŽBOGAR Robert (RAD, 1989)

    50HM

    0:27,55

10.     

0657

    SAGMEISTER Mojca (FR, 1996)

    200KZ

    2:09,94

 

11.     

0655

    ŠKUFCA Špela (RAD, 1994)

    400KZ

    4:32,19

12.     

0651

    ZUPAN Teja (RAD, 1990)

    1500KZ

    17:41,78

13.     

0650

    MOČNIK Monika (RAD, 1990)

    400KZ

    4:32,93

14.     

0646

    ZUPAN Teja (RAD, 1990)

    800KZ

    9:20,62

15.     

0643

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    100PZ

    1:14,30

16.     

0638

    ŠKUFCA Špela (RAD, 1994)

    800KZ

    9:22,90

17.     

0638

    JURJEVČIČ Nejc (LL, 1993)

    400MM

    4:43,11

18.     

0636

    SAGMEISTER Mojca (FR, 1996)

    100KZ

    1:00,11

19.     

0630

    MARČUN Neža (ZVK, 1995)

    100PZ

    1:14,78

20.     

0629

    PERŠE Špela (RAD, 1996)

    400KZ

    4:35,97


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results


50m prosto ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

8.     

CVEK Urška

1989

TK

0:28,48

574

1.     

SAGMEISTER Mojca

1996

FR

0:28,89

549

14.     

ČARMAN Sara

1992

ZVK

0:29,36

523

15.     

HAFNER Špela

1993

TK

0:30,80

453

6.     

PETRIČ Nina

1995

NC

0:30,82

452

   os.rek. (0:31,01; 0.61%)

8.     

VIVODA Laura

1995

IL

0:31,01

444

9.     

PAVLOVIČ Tamara

1996

KK

0:31,28

433

   os.rek. (0:32,61; 4.25%)

9.     

REHBERGER Ajda

1994

TK

0:31,48

425

10.     

ĐEŠEVIČ Ema

1995

ZVK

0:32,20

397

   os.rek. (0:33,26; 3.29%)

12.     

BERTONCELJ Maja

1997

KKR

0:32,36

391

         

16.     

KOPAČ Vivian

1993

ZVK

0:32,84

374

   os.rek. (0:33,44; 1.82%)

14.     

VODOPIVEC Nastja

1997

ZVK

0:33,08

366

   os.rek. (0:33,74; 1.99%)

11.     

BRINOVEC Marina

1995

TK

0:33,69

346

12.     

CELAR Maša

1995

TK

0:33,78

344

13.     

VOLČJAK Ema

1995

ZVK

0:34,54

321

17.     

ŽEJEN Larisa

1996

NG

0:35,39

299

   os.rek. (0:35,74; 0.98%)

14.     

KOPAČ Lana

1995

ZVK

0:36,14

280

   os.rek. (0:36,62; 1.32%)

7.     

CANZUTTI Veronika

1998

NG

0:40,19

204

   os.rek. (0:42,39; 5.47%)

8.     

KRANJC Sara

1999

NG

0:40,39

201

   os.rek. (0:40,79; 0.99%)

9.     

PREGELJ Zala

1999

KK

0:40,70

196

   os.rek. (0:44,78; 10.02%)

         

10.     

KOPAČ Ira

1999

ZVK

0:40,81

195

18.     

DIJAK Katja

1997

ZVK

0:41,06

191

   os.rek. (0:42,62; 3.79%)

11.     

RIBNIKAR Ana

1998

ZVK

0:41,42

186

   os.rek. (brez rezultata)

12.     

MASELJ Katja

1999

ZVK

0:43,92

156

   os.rek. (0:49,71; 13.18%)

2.     

KOPRIVNIKAR Ana

2000

TK

0:48,49

116

   os.rek. (brez rezultata)


100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
1500m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Koper
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
PA Kurent Ptuj
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Rudar Trbovlje
PK Triglav Kranj
PK Velenje
KPD Zvezda Kranj

Back