Back    Home

MM Ravne, 27.03. - 28.03.2010, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0793

    ŠMID Tanja (LL, 1990)

    200PZ

    2:30,28

2.     

0783

    ODER Tjaša (FR, 1994)

    1500KZ

    16:38,67

3.     

0782

    CESAR Nina (RAD, 1990)

    400KZ

    4:16,57

4.     

0776

    ODER Tjaša (FR, 1994)

    800KZ

    8:47,54

5.     

0775

    ODER Tjaša (FR, 1994)

    800KZ

    8:47,77

6.     

0775

    KLINAR Anja (RAD, 1988)

    400MZ

    4:49,92

7.     

0770

    KLINAR Anja (RAD, 1988)

    400KZ

    4:17,97

8.     

0757

    CESAR Nina (RAD, 1990)

    1500KZ

    16:49,60

9.     

0756

    CESAR Nina (RAD, 1990)

    800KZ

    8:52,14

10.     

0749

    KLINAR Anja (RAD, 1988)

    200MZ

    2:18,85

 

11.     

0738

    CESAR Nina (RAD, 1990)

    200KZ

    2:05,02

12.     

0738

    KLINAR Anja (RAD, 1988)

    400KZ

    4:21,60

13.     

0727

    ŠMID Tanja (LL, 1990)

    200PZ

    2:34,67

14.     

0725

    MARKIČ Matjaž (KK, 1983)

    50PM

    0:28,88

15.     

0722

    ZUPAN Teja (RAD, 1990)

    800KZ

    9:00,31

16.     

0720

    BOHINC Špela (TK, 1995)

    800KZ

    9:00,79

17.     

0715

    ODER Tjaša (FR, 1994)

    200KZ

    2:06,29

18.     

0714

    ZUPAN Teja (RAD, 1990)

    1500KZ

    17:09,44

19.     

0711

    ODER Tjaša (FR, 1994)

    400KZ

    4:24,87

20.     

0709

    ČARMAN Anja (TK, 1985)

    200HZ

    2:18,30


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results


50m prosto ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

3.     

GOVEJŠEK Tamara

1993

VV

0:27,57

632

4.     

PERKOVIČ Kaja

1990

BM

0:27,84

614

2.     

GOVEJŠEK Nastja

1997

VV

0:28,05

600

5.     

TAVČAR Alja

1992

LL

0:28,24

588

6.     

CESAR Nina

1990

RAD

0:28,36

581

4.     

VRHOVNIK Kaja

1995

VV

0:28,40

578

8.     

CESAR Maja

1990

RAD

0:28,67

562

6.     

STEGU Nina

1996

LL

0:28,77

556

9.     

KOZAMERNIK Nika

1986

ZVK

0:28,78

556

7.     

KOZJEK Ana Karin

1994

LL

0:28,88

550

         

8.     

PAVLIČ Pia

1994

TK

0:29,19

533

9.     

SAGMEISTER Mojca

1996

FR

0:29,45

519

10.     

MILER Tamara

1994

FR

0:29,47

518

11.     

SAJOVEC Kaja

1997

RAD

0:29,95

493

11.     

HREN Vita

1993

BM

0:30,25

479

12.     

MOČNIK Monika

1990

RAD

0:30,28

477

12.     

ŠKROBAR Ana

1996

PDM

0:30,35

474

13.     

KALAN Eva

1996

RAD

0:30,47

468

13.     

VRBAN Nina

1993

BM

0:30,53

466

14.     

SMOLEJ Tadeja

1993

TK

0:30,54

465

         

15.     

LOZICA Melisa

1993

IL

0:30,67

459

15.     

MILER Maruša

1998

FR

0:30,74

456

   os.rek. (0:31,39; 2.11%)

16.     

HERLEC Ajda

1996

TK

0:30,90

449

   os.rek. (0:31,49; 1.9%)

16.     

KOSTANJŠEK Nastja

1994

VV

0:30,90

449

   os.rek. (0:31,31; 1.32%)

18.     

ERJAVEC Nuša

1997

FR

0:31,01

444

16.     

KORADEJ Jana

1993

NC

0:31,05

443

19.     

MARČUN Jera

1996

ZVK

0:31,17

437

   os.rek. (0:32,38; 3.88%)

20.     

PETRIČ Nina

1995

NC

0:31,31

432

21.     

URBANČIČ Iris

1997

RAD

0:31,39

428

22.     

REHBERGER Ajda

1994

TK

0:31,49

424

         

23.     

SOKLIČ Marija

1997

TK

0:31,61

419

25.     

KOŠIR Manca

1997

TK

0:31,73

415

26.     

GODEC Pia

1996

BM

0:32,22

396

27.     

VALENČIČ Sara

1995

RAD

0:32,95

370

   os.rek. (0:33,73; 2.36%)

30.     

KRALJ Jerca

1996

TK

0:33,36

357

31.     

BABIĆ Nataša

1997

NC

0:33,51

352

   os.rek. (0:44,79; 33.66%)

32.     

BRINOVEC Marina

1995

TK

0:33,68

347

33.     

KOŠIR Špela

1994

TK

0:33,91

340

34.     

GLAMOČANIN Alja

1995

VV

0:33,97

338

   os.rek. (0:35,25; 3.76%)

35.     

NAGLIČ Diana

1999

FR

0:34,01

337

   os.rek. (0:37,85; 11.29%)

         

38.     

CELAR Maša

1995

TK

0:35,06

307

39.     

DROLC Maja

1994

VV

0:35,80

289

   os.rek. (0:36,28; 1.34%)

40.     

KNEZ Zala

1999

FR

0:36,60

270

   os.rek. (0:41,07; 12.21%)

41.     

ŠEGEL Janja

2001

FR

0:36,85

265

   os.rek. (0:39,72; 7.78%)

42.     

ŽELEZNIK Fiona

1998

FR

0:37,38

253

   os.rek. (0:40,15; 7.41%)

43.     

UNTERLEHNER Ana

1998

VV

0:37,39

253

   os.rek. (0:41,52; 11.04%)

44.     

BABIĆ Nikolina

1997

NC

0:38,16

238

   os.rek. (0:49,30; 29.19%)

45.     

ŽIVIČ Urška

1999

FR

0:38,53

231

   os.rek. (brez rezultata)

46.     

PODRŽAVNIK Ana

2000

FR

0:40,68

196

   os.rek. (0:44,27; 8.82%)

47.     

ŠTERN Ana

2000

FR

0:40,79

195

   os.rek. (0:49,11; 20.39%)

         

48.     

IPAVIC Tina

1999

FR

0:41,10

191

   os.rek. (0:50,01; 21.67%)

49.     

JAMŠEK Janja

2001

FR

0:46,16

134

   os.rek. (brez rezultata)

52.     

HANCMAN Urška

2002

FR

0:51,06

99

   os.rek. (brez rezultata)

58.     

KRIČEJ Alina

2002

FR

1:09,86

38

   os.rek. (brez rezultata)

59.     

DJURA Meta

2001

FR

1:11,00

37

   os.rek. (brez rezultata)



50m prosto ženske, finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem

3.     

PERKOVIČ Kaja

1990

BM

0:27,55

634

4.     

GOVEJŠEK Tamara

1993

VV

0:27,83

615

6.     

GOVEJŠEK Nastja

1997

VV

0:28,11

597

11.     

STEGU Nina

1996

LL

0:28,40

578

   os.rek. (0:28,42; 0.07%)

8.     

TAVČAR Alja

1992

LL

0:28,59

567

12.     

PAVLIČ Pia

1994

TK

0:28,82

554

13.     

SAGMEISTER Mojca

1996

FR

0:28,91

548

14.     

KOZJEK Ana Karin

1994

LL

0:29,08

539

15.     

MILER Tamara

1994

FR

0:29,15

535

16.     

SAJOVEC Kaja

1997

RAD

0:29,35

524

         

10.     

VRHOVNIK Kaja

1995

VV

0:29,44

519

18.     

ŠKROBAR Ana

1996

PDM

0:30,66

460

19.     

MILER Maruša

1998

FR

0:30,71

457

   os.rek. (0:31,39; 2.21%)

20.     

KALAN Eva

1996

RAD

0:30,93

448


100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
1500m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

ŠD Aqua Ljubljana
PK Branik Maribor
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Olimpija Ljubljana
PA Kurent Ptuj
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
PK Radovljica
PK Rudar Trbovlje
PK Triglav Kranj
PK Torpedo Ljubljana
PK Velenje
KPD Zvezda Kranj

Back