Back    Home

Pokal Kopra, 03.07.2010, Koper, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0761

    SOVINEK Nina (OL, 1985)

    200KZ

    2:03,71

2.     

0755

    MARKIČ Matjaž (KK, 1983)

    50PM

    0:28,49

3.     

0738

    ŠMID Tanja (LL, 1990)

    100PZ

    1:10,94

4.     

0734

    SOVINEK Nina (OL, 1985)

    100KZ

    0:57,31

5.     

0713

    PURKART Špela (OL, 1993)

    200KZ

    2:06,44

6.     

0691

    VOVK Robert (TK, 1989)

    50PM

    0:29,34

7.     

0687

    MARKIČ Matjaž (KK, 1983)

    100PM

    1:04,45

8.     

0686

    BOHINC Špela (TK, 1995)

    200MZ

    2:22,98

9.     

0685

    VALČIČ Toni (OL, 1989)

    50KM

    0:23,71

10.     

0681

    VALČIČ Toni (OL, 1989)

    50PM

    0:29,49

 

11.     

0681

    ŠMID Tanja (LL, 1990)

    50PZ

    0:33,41

12.     

0665

    VOVK Robert (TK, 1989)

    100PM

    1:05,16

13.     

0651

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    100KM

    0:54,10

14.     

0646

    BOHINC Špela (TK, 1995)

    100KZ

    0:59,80

15.     

0642

    SOVINEK Maja (OL, 1985)

    100KZ

    0:59,94

16.     

0637

    BEŽAN PETRIČ Urša (TK, 1994)

    100KZ

    1:00,07

17.     

0636

    HAJDINJAK Katja (OL, 1993)

    50KZ

    0:27,51

18.     

0635

    HAJDINJAK Katja (OL, 1993)

    200MZ

    2:26,69

19.     

0620

    PERŠE Špela (RAD, 1996)

    200KZ

    2:12,44

20.     

0617

    PINTAR Tjaša (RAD, 1997)

    200KZ

    2:12,64


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results


50m prosto ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

HAJDINJAK Katja

1993

OL

0:27,51

636

2.     

MEŽA Tina

1994

VV

0:27,85

613

3.     

KOSEC Barbka

1993

KA

0:28,48

574

4.     

VOZEL Tjaša

1994

ZVK

0:28,52

571

5.     

TAVČAR Alja

1992

LL

0:28,79

555

1.     

ROŽNIK Kaja

1997

OL

0:29,12

537

   os.rek. (0:29,40; 0.96%)

6.     

CESAR Maja

1990

RAD

0:29,56

513

3.     

KULAUZOVIČ Sara

1997

LL

0:30,01

490

4.     

GROBELŠEK Lora

1997

PAK

0:30,02

490

7.     

ČARMAN Sara

1992

ZVK

0:30,26

478

         

5.     

KALAN Eva

1996

RAD

0:30,35

474

8.     

SONJAK Vita

1989

IL

0:30,36

473

9.     

JEMEC Vida

1988

ZVK

0:30,44

470

   os.rek. (brez rezultata)

7.     

DJELIČ Silvija

1996

IL

0:30,71

457

8.     

PERŠE Špela

1996

RAD

0:30,77

455

10.     

BATISTIČ Veronika

1995

NG

0:30,87

450

9.     

ČEMAŽAR Manca

1997

OL

0:31,07

442

   os.rek. (0:31,15; 0.25%)

10.     

RAVNIKAR ŠURK Urša

1996

RAD

0:31,16

438

11.     

URBANČIČ Iris

1997

RAD

0:31,42

427

12.     

PAVLOVIČ Tamara

1996

KK

0:31,43

427

         

11.     

LULIČ Anita

1992

LL

0:31,48

425

13.     

REPAR Polona

1997

KA

0:31,58

421

   os.rek. (0:33,85; 7.18%)

14.     

BJELAJAC Ana

1997

BM

0:31,69

416

15.     

GOMEZELJ Lota Zala

1997

IL

0:32,01

404

13.     

PREMATE Ester

1995

SDD

0:32,04

403

16.     

DOUPONA TOPIČ Tajda

1997

LL

0:32,34

392

17.     

VRHOVEC Valentina

1996

LL

0:32,54

384

14.     

BURNIK Iza

1995

LL

0:32,67

380

15.     

ZOREC Breda

1992

TP

0:32,70

379

18.     

NACEVSKI Katja

1996

IL

0:32,83

374

         

19.     

SIMČIČ Anja

1997

OL

0:33,05

367

20.     

ŠERBEC Nuša

1996

PAK

0:33,16

363

   os.rek. (0:33,29; 0.39%)

16.     

VOLČJAK Ema

1995

ZVK

0:33,18

363

21.     

MAJCEN Eva

1996

IL

0:33,36

357

17.     

PREZELJ Klarisa

1995

LL

0:33,58

350

18.     

ĐEŠEVIČ Ema

1995

ZVK

0:33,90

340

23.     

LEGAT Tjaša

1997

RAD

0:34,02

336

   os.rek. (0:34,75; 2.14%)

19.     

MIKUŽ Katarina

1995

LL

0:34,15

332

24.     

BRILI GREBENAR Eva

1997

SDD

0:34,17

332

20.     

DROLC Maja

1994

VV

0:34,60

320

   os.rek. (0:35,80; 3.46%)

         

21.     

GLAMOČANIN Alja

1995

VV

0:34,80

314

25.     

HOJAN Lara

1997

IL

0:34,81

314

26.     

VODOPIVEC Nastja

1997

ZVK

0:34,84

313

27.     

ŽEJEN Larisa

1996

NG

0:35,11

306

   os.rek. (0:35,17; 0.17%)

23.     

ŠPRAH Lea

1994

PDM

0:35,16

305

   os.rek. (0:35,70; 1.53%)

izven     

DOVIDIJA Jennifer

2000

KK

0:37,82

245

   os.rek. (0:37,93; 0.29%)

izven     

KRANJC Sara

1999

NG

0:39,43

216

   os.rek. (0:39,92; 1.24%)

izven     

PREGELJ Zala

1999

KK

0:40,25

203

   os.rek. (0:40,70; 1.11%)

izven     

MUJKANOVIČ Edina

1998

KK

0:40,40

201

   os.rek. (1:11,15; 76.11%)

29.     

RAVNIKAR Manca

1996

RAD

0:41,97

179

   os.rek. (0:42,13; 0.38%)

         

izven     

GARAFOLJ Veronika

1999

KK

0:45,58

140

izven     

BRATUŠA Fiona

2000

VV

0:46,58

131

   os.rek. (0:47,40; 1.76%)

izven     

TEŠIĆ Maja

1999

VV

0:52,33

92

   os.rek. (brez rezultata)

izven     

GERŠAK Nika

2002

VV

0:55,58

77

   os.rek. (1:13,79; 32.76%)

izven     

FIDLER Ana Katarina

2001

VV

0:56,48

73

   os.rek. (1:01,20; 8.35%)

izven     

JUSIĆ Aida

2002

VV

1:02,29

54


100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Biser Piran
PK Celulozar Krško
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
PA Kurent Ptuj
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
PK Ratitovec Železniki
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Terme Ptuj
PK Velenje
PK Zdravilišče Radenci
KPD Zvezda Kranj

Back