Back    Home

MM Pomlad, 17.04.2010, Maribor, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0650

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    100KM

    0:54,14

2.     

0621

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    200KM

    1:59,50

3.     

0596

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    50KM

    0:24,84

4.     

0590

    KOS Tim (BM, 1989)

    50DM

    0:26,55

5.     

0588

    KOŠAK Anemari (OL, 1996)

    50HZ

    0:32,20

6.     

0587

    NATLAČEN Gaja (FR, 1997)

    200KZ

    2:14,91

7.     

0577

    KOŠAK Anemari (OL, 1996)

    100HZ

    1:09,15

8.     

0573

    ŠERBEC Gregor (PAK, 1990)

    100KM

    0:56,47

9.     

0572

    NATLAČEN Gaja (FR, 1997)

    100KZ

    1:02,29

10.     

0565

    ŠERBEC Gregor (PAK, 1990)

    200KM

    2:03,37

 

11.     

0563

    KOŽELJ Matej (NC, 1993)

    50PM

    0:31,41

12.     

0563

    HREN Vita (BM, 1993)

    200KZ

    2:16,81

13.     

0554

    KOUS Lucija (RR, 1995)

    50HZ

    0:32,85

14.     

0549

    NATLAČEN Gaja (FR, 1997)

    50KZ

    0:28,89

15.     

0547

    LEŠ Maša (BM, 1996)

    200KZ

    2:18,08

16.     

0546

    ERJAVEC Nuša (FR, 1997)

    50HZ

    0:33,00

17.     

0544

    LEŠ Maša (BM, 1996)

    100KZ

    1:03,34

18.     

0544

    DJELIČ Silvija (IL, 1996)

    200MZ

    2:34,46

19.     

0540

    GOLOB Nika (FR, 1997)

    200MZ

    2:34,82

20.     

0540

    KOUS Lucija (RR, 1995)

    100HZ

    1:10,67


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results


50m prosto ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

NATLAČEN Gaja

1997

FR

0:28,89

549

1.     

ZIDARIČ Mateja

1993

BM

0:29,39

522

2.     

HREN Vita

1993

BM

0:29,40

521

2.     

LEŠ Maša

1996

BM

0:29,48

517

   os.rek. (0:29,50; 0.06%)

2.     

KOUS Lucija

1995

RR

0:29,78

502

3.     

DJELIČ Silvija

1996

IL

0:29,97

492

   os.rek. (0:31,06; 3.63%)

4.     

ŠKROBAR Ana

1996

PDM

0:30,11

485

3.     

MALEC Nina

1994

NC

0:30,38

472

4.     

VAMPLIN Patricija

1995

LL

0:30,45

469

5.     

KULAUZOVIČ Sara

1997

LL

0:30,56

464

   os.rek. (0:32,47; 6.25%)

         

1.     

MILER Maruša

1998

FR

0:30,78

454

6.     

RAVNIKAR ŠURK Urša

1996

RAD

0:30,98

446

   os.rek. (0:31,55; 1.83%)

7.     

ORAŽEM Veronika

1997

RR

0:31,12

440

   os.rek. (0:31,41; 0.93%)

2.     

MEDVEŠEK Urška

1998

BM

0:31,22

435

   os.rek. (0:32,62; 4.48%)

8.     

VERDINEK Adrijana

1996

NC

0:31,24

434

9.     

ČEMAŽAR Manca

1997

OL

0:31,44

426

   os.rek. (0:31,74; 0.95%)

3.     

GUDURAŠ Maja

1998

RR

0:31,48

425

   os.rek. (0:32,08; 1.9%)

6.     

JAKOPIN Anja

1995

BM

0:31,96

406

10.     

DOUPONA TOPIČ Tajda

1997

LL

0:32,06

402

   os.rek. (0:34,50; 7.61%)

11.     

PINCOLIČ ŠAJBER Lara

1997

OL

0:32,81

375

         

12.     

MAJCEN Eva

1996

IL

0:32,97

370

   os.rek. (0:33,47; 1.51%)

13.     

SIMČIČ Anja

1997

OL

0:33,12

365

14.     

HOJAN Lara

1997

IL

0:33,22

361

   os.rek. (0:33,51; 0.87%)

15.     

NACEVSKI Katja

1996

IL

0:33,27

360

4.     

ŠTEFAN Tea

1998

LL

0:33,27

360

5.     

ŠVONJA Mateja

1999

KK

0:33,42

355

   os.rek. (0:35,67; 6.73%)

16.     

HENIGMAN Nika

1997

RR

0:33,42

355

   os.rek. (0:34,33; 2.72%)

6.     

FUKS TOMAŽIČ Veronika

1998

BP

0:33,55

351

17.     

GOSTINČAR Ajda

1997

BM

0:33,61

349

   os.rek. (0:33,84; 0.68%)

18.     

GAŠPAR Katarina

1996

RL

0:33,63

348

         

7.     

DVORŠAK Maša

1998

BM

0:33,68

347

   os.rek. (0:35,09; 4.18%)

8.     

NAGLIČ Diana

1999

FR

0:33,90

340

   os.rek. (0:34,01; 0.32%)

7.     

MIKUŽ Katarina

1995

LL

0:34,09

334

19.     

ŽALIK Maja

1996

BM

0:34,11

334

20.     

FIJAVŽ Julija

1997

NC

0:34,95

310

9.     

POKERŽNIK Nika

1998

FR

0:35,16

305

   os.rek. (0:37,58; 6.88%)

10.     

PETRIČ Katja

1999

NC

0:35,20

304

11.     

RAUTER Zala

1998

TK

0:35,22

303

1.     

MARIN Nela

2000

PDM

0:35,42

298

   os.rek. (0:37,14; 4.85%)

12.     

UDUČ Maja

1999

BM

0:35,75

290

   os.rek. (0:38,84; 8.64%)

         

13.     

KVEDER Urša

1999

KK

0:35,98

284

   os.rek. (0:37,12; 3.16%)

14.     

KNEZ Zala

1999

FR

0:36,09

282

   os.rek. (0:36,60; 1.41%)

15.     

ŽELEZNIK Fiona

1998

FR

0:36,64

269

   os.rek. (0:37,38; 2.01%)

16.     

BALANT MARIN Kaja

1999

BM

0:36,91

263

   os.rek. (0:44,99; 21.89%)

17.     

TERZIČ Maruša

1998

PDM

0:37,43

252

   os.rek. (0:40,00; 6.86%)

18.     

KLINC Viktorija

1999

BM

0:38,84

226

   os.rek. (0:44,17; 13.72%)

2.     

KRISTAN Katrin

2001

RAD

0:39,50

215

   os.rek. (0:42,50; 7.59%)

19.     

BILIČ Sara

1999

BM

0:40,10

205

   os.rek. (0:44,42; 10.77%)

21.     

PRISTOVNIK Karin

1997

PDM

0:40,24

203

   os.rek. (0:47,83; 18.86%)

20.     

AUGUSTINOVIČ Lana

1999

BM

0:40,58

198

   os.rek. (0:45,60; 12.37%)

         

21.     

STERNAD Tinkara

1999

TP

0:40,76

195

   os.rek. (brez rezultata)

22.     

GOLČMAN Sara

1999

PC

0:41,62

183

   os.rek. (brez rezultata)

2.     

BENČIČ Urška

2000

PKR

0:41,91

180

   os.rek. (brez rezultata)

3.     

KLINE Maruša

2000

PDM

0:42,07

178

   os.rek. (0:52,40; 24.55%)

23.     

PARADIŽ Katja

1998

PKR

0:42,44

173

   os.rek. (brez rezultata)

22.     

MARIN Arinna

1997

PDM

0:43,15

165

   os.rek. (1:03,11; 46.25%)

24.     

PETEK Medea

1999

PDM

0:45,90

137

   os.rek. (1:11,80; 56.42%)

25.     

DOKIĆ Saša

1998

PDM

0:47,73

121

   os.rek. (brez rezultata)

23.     

STAUBER Isabelle

1997

BM

0:47,76

121

   os.rek. (brez rezultata)

3.     

FRELIH UHELJ Urška

2001

BP

0:47,99

119

   os.rek. (0:54,90; 14.39%)

         

4.     

ZALOŽNIK Aneja

2001

PKR

0:48,28

117

   os.rek. (brez rezultata)

4.     

PETERNEL Maša

2000

PDM

0:48,46

116

   os.rek. (brez rezultata)

26.     

VIDOVIČ Laura

1999

PDM

0:48,77

114

   os.rek. (brez rezultata)

24.     

KUGL Nina

1997

TP

0:49,57

108

   os.rek. (brez rezultata)

1.     

LIPAVIC Sara

2002

PDM

0:54,09

83

   os.rek. (brez rezultata)

2.     

HELER Rea

2002

BM

0:55,72

76

   os.rek. (brez rezultata)

3.     

KOCBEK Lara

2002

PDM

0:57,30

70

   os.rek. (brez rezultata)

6.     

KOČEVAR Katja

2001

PKR

1:08,21

41

   os.rek. (brez rezultata)

7.     

PETERNEL Anja

2001

PDM

1:10,16

38

   os.rek. (brez rezultata)

4.     

VEZJAK Klara

2002

PDM

1:17,62

28

   os.rek. (brez rezultata)

         

100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Biser Piran
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Koper
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Olimpija Ljubljana
PA Kurent Ptuj
DVŠ Posejdon Celje
PD Celje
PD Maribor
PK Ruše
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Terme Ptuj
KPD Zvezda Kranj

Back