Back    Home

4. kolo ljubljanske regije, 10.06.2010, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0665

    JURJEVČIČ Nejc (LL, 1993)

    1500KM

    16:37,81

2.     

0616

    BERNAT Miha (OL, 1995)

    1500KM

    17:03,37

3.     

0578

    LUIS Tina (LL, 1994)

    1500KZ

    18:24,47

4.     

0550

    DOLES Denisa (LL, 1993)

    100DZ

    1:07,68

5.     

0548

    STEGU Nina (LL, 1996)

    50KZ

    0:28,92

6.     

0535

    KERČ Aljaž (OL, 1990)

    50KM

    0:25,75

7.     

0521

    ROŽNIK Kaja (OL, 1997)

    50KZ

    0:29,40

8.     

0514

    GOMEZELJ Lota Zala (IL, 1997)

    200PZ

    2:53,60

9.     

0480

    VOVK Pia (RL, 1992)

    200PZ

    2:57,55

10.     

0470

    HOČEVAR MUCIČ Pia (RL, 1995)

    200PZ

    2:58,85

 

11.     

0461

    VOVK Vita (RL, 1995)

    50KZ

    0:30,62

12.     

0459

    MANOJLOVIČ Rok (OL, 1989)

    50KM

    0:27,09

13.     

0458

    BJELAJAC Ana (BM, 1997)

    200PZ

    3:00,37

14.     

0456

    DJELIČ Silvija (IL, 1996)

    50KZ

    0:30,73

15.     

0449

    DOLES Denisa (LL, 1993)

    50KZ

    0:30,90

16.     

0448

    DJELIČ Silvija (IL, 1996)

    200PZ

    3:01,74

17.     

0447

    STEGU Nina (LL, 1996)

    100DZ

    1:12,51

18.     

0446

    DUŠČAK Manca (OL, 1996)

    50KZ

    0:30,96

19.     

0442

    RAJKOVIČ Patricija (OL, 1998)

    50KZ

    0:31,06

20.     

0441

    BERNAT Miha (OL, 1995)

    50KM

    0:27,47


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
200m prsno moški Show results
100m delfin moški Show results


50m prosto ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

STEGU Nina

1996

LL

0:28,92

548

2.     

ROŽNIK Kaja

1997

OL

0:29,40

521

   os.rek. (0:29,42; 0.06%)

1.     

VOVK Vita

1995

RL

0:30,62

461

3.     

DJELIČ Silvija

1996

IL

0:30,73

456

1.     

DOLES Denisa

1993

LL

0:30,90

449

   os.rek. (0:31,28; 1.22%)

4.     

DUŠČAK Manca

1996

OL

0:30,96

446

   os.rek. (brez rezultata)

1.     

RAJKOVIČ Patricija

1998

OL

0:31,06

442

2.     

MARINKO Tjaša

1998

SDD

0:31,38

429

5.     

CILENŠEK Iris

1997

OL

0:31,39

428

   os.rek. (0:31,81; 1.33%)

6.     

PINCOLIČ ŠAJBER Lara

1997

OL

0:31,55

422

   os.rek. (0:32,57; 3.23%)

         

7.     

BJELAJAC Ana

1997

BM

0:31,63

419

   os.rek. (0:32,21; 1.83%)

3.     

MARTINČIČ Gala

1998

OL

0:31,67

417

8.     

GOMEZELJ Lota Zala

1997

IL

0:31,68

417

   os.rek. (0:32,76; 3.4%)

2.     

VOVK Pia

1992

RL

0:31,68

417

9.     

HOJAN Lara

1997

IL

0:31,78

413

2.     

PREMATE Ester

1995

SDD

0:31,96

406

   os.rek. (0:32,24; 0.87%)

10.     

ČEMAŽAR Manca

1997

OL

0:32,05

402

4.     

KOCIJAN Neža

1999

OL

0:32,30

393

   os.rek. (0:34,12; 5.63%)

11.     

DOUPONA TOPIČ Tajda

1997

LL

0:32,36

391

11.     

KRALJ Bistra

1997

OL

0:32,36

391

   os.rek. (0:34,40; 6.3%)

         

5.     

PLUT Zana

1998

OL

0:32,78

376

3.     

ZUPET Neža

1994

OL

0:32,82

375

13.     

NACEVSKI Katja

1996

IL

0:32,87

373

4.     

HOČEVAR MUCIČ Pia

1995

RL

0:33,02

368

5.     

PREZELJ Klarisa

1995

LL

0:33,15

364

14.     

GAŠPAR Katarina

1996

RL

0:33,17

363

6.     

ŠTEFAN Tea

1998

LL

0:33,34

357

15.     

MAJCEN Eva

1996

IL

0:33,36

357

7.     

JELESIJEVIČ Špela

1998

OL

0:33,58

350

16.     

LEVSTEK Lucija

1997

RL

0:33,81

343

   os.rek. (0:38,62; 14.22%)

         

8.     

MUSTAR Sara

1999

SDD

0:33,83

342

   os.rek. (0:36,49; 7.86%)

17.     

BRILI GREBENAR Eva

1997

SDD

0:33,98

338

   os.rek. (0:34,05; 0.2%)

9.     

PORAVNE Lara

1999

OL

0:34,26

329

10.     

ŠILAR Maša

1999

OL

0:35,05

307

1.     

KLANČAR Neža

2000

OL

0:35,19

304

   os.rek. (0:36,19; 2.84%)

11.     

SCHOLLMAYER Ava

1999

RL

0:35,65

292

   os.rek. (brez rezultata)

12.     

ZUKIČ Sara

1998

RL

0:35,66

292

   os.rek. (0:36,84; 3.3%)

2.     

LESKOVAR Neža

2000

IL

0:35,67

292

   os.rek. (0:37,10; 4%)

6.     

MIKUŽ Katarina

1995

LL

0:35,93

285

3.     

MOHAR MASTNAK Ernestina

2000

IL

0:36,16

280

   os.rek. (0:37,70; 4.25%)

         

13.     

PREMATE Adela

1998

SDD

0:36,70

268

   os.rek. (0:40,08; 9.2%)

14.     

RACE Tia

1998

SDD

0:36,79

266

   os.rek. (brez rezultata)

15.     

LOBODA Eva

1999

OL

0:36,81

265

   os.rek. (0:37,92; 3.01%)

16.     

BAJC Katarina

1999

OL

0:36,95

262

   os.rek. (brez rezultata)

17.     

PAVEŠIČ Ema

1999

OL

0:37,31

255

18.     

SONČAR Ana

1999

LL

0:37,35

254

   os.rek. (0:39,17; 4.87%)

4.     

HOJAN Ana

2000

IL

0:37,68

247

   os.rek. (0:40,26; 6.84%)

5.     

MATKOVIČ Manuela Maksi

2000

SDD

0:37,80

245

6.     

GOLJA Gaja

2001

OL

0:37,94

242

   os.rek. (0:39,26; 3.47%)

7.     

BUČAR Klara

2000

OL

0:37,97

242

         

8.     

TROHA Katja

2000

OL

0:38,08

240

19.     

FRÖHLICH Neja

1999

RL

0:38,11

239

   os.rek. (0:40,18; 5.43%)

20.     

MERDAVS Lucija

1999

LL

0:38,35

235

   os.rek. (0:45,67; 19.08%)

9.     

ŠUŠTAR FINŽGAR Anja

2000

OL

0:38,93

224

   os.rek. (0:41,12; 5.62%)

10.     

KONČAR Sabina

2000

LL

0:39,40

216

   os.rek. (0:40,01; 1.54%)

21.     

MRVALJ Maja

1999

LL

0:40,27

203

   os.rek. (0:44,75; 11.12%)

22.     

ZADRAVEC Urška

1999

OL

0:40,96

192

   os.rek. (0:42,65; 4.12%)

23.     

MENEGALIJA Ana

1998

IL

0:41,13

190

   os.rek. (0:51,18; 24.43%)

24.     

RUPNIK Ula

1998

RL

0:42,44

173

   os.rek. (brez rezultata)

11.     

HOČEVAR Ana

2000

OL

0:43,07

165

   os.rek. (0:56,48; 31.13%)

         

25.     

DELAČ Patricija

1999

RR

0:43,54

160

   os.rek. (brez rezultata)

26.     

FRÖHLICH Eva Ira

1999

IL

0:44,14

154

   os.rek. (0:53,65; 21.54%)

12.     

ŠABIČ Ajla

2000

IL

0:44,50

150

   os.rek. (brez rezultata)

27.     

BALEN Nuša

1999

OL

0:44,87

146

   os.rek. (brez rezultata)

13.     

MAČEK Manja

2001

OL

0:45,18

143

14.     

ŠAREC TOBIAS Isabela

2000

IL

0:45,24

143

   os.rek. (0:59,24; 30.94%)

15.     

LAMPIČ Lea

2000

IL

0:45,73

138

   os.rek. (0:53,88; 17.82%)

16.     

GOLOB Dominika

2000

IL

0:46,70

130

   os.rek. (1:04,70; 38.54%)

17.     

VASILJEVA Sonja

2001

OL

0:48,39

117

   os.rek. (brez rezultata)

1.     

JELESIJEVIČ Anja

2003

OL

0:48,42

116

   os.rek. (brez rezultata)

         

18.     

FERKO Maja

2000

RR

0:48,90

113

19.     

MUKAETOVA Menče

2001

LL

0:49,19

111

   os.rek. (0:50,67; 3%)

20.     

TOMŠIČ Lana

2001

OL

0:49,39

110

   os.rek. (brez rezultata)

21.     

POVŠIČ VESEL Pia

2001

LL

0:49,80

107

   os.rek. (0:49,84; 0.08%)

2.     

MATKOVIČ Antea Maris

2002

SDD

0:50,54

102

   os.rek. (brez rezultata)

22.     

NADIŽAR Maša

2000

IL

0:50,69

101

   os.rek. (1:08,81; 35.74%)

23.     

AZARKEVIČ Alisa

2000

OL

0:51,46

97

   os.rek. (brez rezultata)

28.     

PREMK Ana

1999

LL

0:52,94

89

   os.rek. (0:55,20; 4.26%)

29.     

MILIČEVIČ Ana

1999

OL

0:53,36

87

   os.rek. (brez rezultata)

3.     

GLOBOKAR Sara

2002

LL

0:54,05

83

   os.rek. (1:00,36; 11.67%)

         

24.     

KOŠIR Neja

2000

RR

0:55,15

79

4.     

MILINOVIČ Daša

2002

RL

0:55,45

77

   os.rek. (brez rezultata)

25.     

CSHIK Emeše

2000

LL

0:55,93

75

   os.rek. (brez rezultata)

26.     

NOVAK Ana

2001

LL

0:57,41

70

   os.rek. (brez rezultata)

27.     

KOSIJER Ana

2000

RL

0:58,54

66

5.     

HABICHT Titi

2002

RL

0:58,81

65

   os.rek. (brez rezultata)

6.     

PIŠEK Eva

2002

LL

1:08,28

41

7.     

GRENC Živa

2002

RL

1:09,68

39

   os.rek. (brez rezultata)

8.     

TEVŽ Nika Pija

2002

RL

1:14,94

31

   os.rek. (brez rezultata)

9.     

VRHOVNIK Laura

2002

RL

1:35,98

14

   os.rek. (brez rezultata)

         

28.     

HAMZIČ Iris

2001

RL

1:40,36

13

   os.rek. (brez rezultata)


1500m prosto ženske Show results
200m prsno ženske Show results
100m delfin ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

ŠD Aqua Ljubljana
PK Branik Maribor
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Ljubljana
PK Olimpija Ljubljana
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
ŠD Delfin Ljubljana

Back