Back    Home

Mišov memorial, 12.06.2010, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0553

    SENČAR Iza (OL, 1998)

    100KZ

    1:02,99

2.     

0527

    MLINAR Maruša (FR, 1998)

    200MZ

    2:36,07

3.     

0525

    SENČAR Iza (OL, 1998)

    200MZ

    2:36,28

4.     

0491

    MARINKO Tjaša (SDD, 1998)

    100PZ

    1:21,26

5.     

0487

    STANEK Katjuša (TK, 1998)

    100PZ

    1:21,47

6.     

0482

    MLINAR Maruša (FR, 1998)

    100KZ

    1:05,91

7.     

0473

    MARINKO Tjaša (SDD, 1998)

    200MZ

    2:41,83

8.     

0472

    SENČAR Iza (OL, 1998)

    100HZ

    1:13,92

9.     

0456

    ANDOLJŠEK Chad (RR, 1997)

    100KM

    1:00,91

10.     

0450

    MLINAR Maruša (FR, 1998)

    100HZ

    1:15,12

 

11.     

0448

    MARINKO Tjaša (SDD, 1998)

    100KZ

    1:07,56

12.     

0441

    MLINAR Maruša (FR, 1998)

    100DZ

    1:12,87

13.     

0439

    TREBŠE Anže (OL, 1996)

    100KM

    1:01,71

14.     

0438

    RAJKOVIČ Patricija (OL, 1998)

    200MZ

    2:46,00

15.     

0435

    FIRŠT Hana (NC, 1998)

    200MZ

    2:46,40

16.     

0434

    RAJKOVIČ Patricija (OL, 1998)

    100KZ

    1:08,26

17.     

0431

    PLUT Zana (OL, 1998)

    200MZ

    2:46,94

18.     

0430

    KORDEŽ Alen (FR, 1996)

    100HM

    1:08,66

19.     

0429

    URŠIČ Kristina (OL, 1998)

    100KZ

    1:08,54

20.     

0426

    GUDURAŠ Maja (RR, 1998)

    100PZ

    1:25,17


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results


50m prosto ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

MARIN Nela

2000

PDM

0:34,08

335

   os.rek. (0:35,42; 3.93%)

2.     

KLANČAR Neža

2000

OL

0:34,99

309

   os.rek. (0:35,19; 0.57%)

3.     

LESKOVAR Neža

2000

IL

0:35,27

302

   os.rek. (0:35,67; 1.13%)

1.     

ŠEGEL Janja

2001

FR

0:35,30

301

   os.rek. (0:35,96; 1.86%)

4.     

VOVK Tara

2000

LL

0:35,62

293

   os.rek. (0:36,96; 3.76%)

5.     

BRITOVŠEK Janja

2000

FR

0:35,77

289

6.     

TROHA Katja

2000

OL

0:36,72

267

   os.rek. (0:36,87; 0.4%)

2.     

GOLJA Gaja

2001

OL

0:36,73

267

   os.rek. (0:37,94; 3.29%)

7.     

DOBROVOLJC Živa

2000

KA

0:36,93

263

   os.rek. (0:37,11; 0.48%)

8.     

MOHAR MASTNAK Ernestina

2000

IL

0:37,88

243

         

9.     

KONČAR Sabina

2000

LL

0:38,17

238

   os.rek. (0:39,40; 3.22%)

10.     

MATKOVIČ Manuela Maksi

2000

SDD

0:38,30

236

11.     

HOJAN Ana

2000

IL

0:38,39

234

3.     

ČELIK Tina

2001

TK

0:38,73

228

   os.rek. (0:38,98; 0.64%)

12.     

PINTAR Maša

2000

TK

0:38,84

226

   os.rek. (0:39,14; 0.77%)

13.     

LOČIČNIK Zala

2000

FR

0:38,88

225

14.     

ŠUŠTAR FINŽGAR Anja

2000

OL

0:39,40

216

15.     

KLINE Maruša

2000

PDM

0:39,46

215

   os.rek. (0:42,07; 6.61%)

16.     

BUČAR Klara

2000

OL

0:39,59

213

17.     

MOHAR SALKIČ Zala

2000

TK

0:39,61

213

         

18.     

KRKOČ Nika

2000

TK

0:39,62

213

   os.rek. (0:41,20; 3.98%)

19.     

HOČEVAR Ana

2000

OL

0:39,84

209

   os.rek. (0:43,07; 8.1%)

20.     

JESENOVEC Julija

2000

TK

0:40,85

194

   os.rek. (0:41,00; 0.36%)

4.     

PINTAR Lucija

2001

KA

0:41,22

189

   os.rek. (0:47,42; 15.04%)

5.     

JAMŠEK Janja

2001

FR

0:42,26

175

   os.rek. (0:43,49; 2.91%)

6.     

GRMEK Ema

2001

TK

0:42,67

170

   os.rek. (0:42,95; 0.65%)

21.     

ŠABIČ Ajla

2000

IL

0:43,30

163

   os.rek. (0:44,50; 2.77%)

7.     

MAČEK Manja

2001

OL

0:44,52

150

8.     

URH Manca

2001

RA

0:44,97

145

22.     

LAMPIČ Lea

2000

IL

0:45,11

144

   os.rek. (0:45,73; 1.37%)

         

23.     

KOPRIVNIKAR Ana

2000

TK

0:45,35

142

   os.rek. (0:47,42; 4.56%)

24.     

GOLOB Dominika

2000

IL

0:45,95

136

   os.rek. (0:46,70; 1.63%)

25.     

BROJAN Eva

2000

KA

0:47,13

126

   os.rek. (1:13,73; 56.43%)

26.     

MESTINŠEK MUBI Ana

2000

TK

0:47,64

122

   os.rek. (brez rezultata)

27.     

BOŽNAR Monika

2000

TK

0:47,88

120

   os.rek. (brez rezultata)

28.     

KNIFIC Nika

2000

TK

0:48,68

114

   os.rek. (0:49,41; 1.49%)

1.     

RANT Erin

2002

TK

0:48,73

114

9.     

VASILJEVA Sonja

2001

OL

0:49,30

110

10.     

POGAČAR Neža

2001

TK

0:50,16

105

11.     

MUKAETOVA Menče

2001

LL

0:50,39

103

         

12.     

POVŠIČ VESEL Pia

2001

LL

0:50,71

101

2.     

HANCMAN Urška

2002

FR

0:50,98

100

29.     

ŠKULJ Manca

2000

TK

0:51,14

99

   os.rek. (brez rezultata)

30.     

NADIŽAR Maša

2000

IL

0:51,16

99

31.     

ISTENIČ Špela

2000

LL

0:51,19

98

   os.rek. (1:05,22; 27.4%)

3.     

JELESIJEVIČ Anja

2003

OL

0:51,55

96

4.     

LIPAVIC Sara

2002

PDM

0:51,82

95

   os.rek. (0:54,09; 4.38%)

32.     

AZARKEVIČ Alisa

2000

OL

0:52,33

92

5.     

MATKOVIČ Antea Maris

2002

SDD

0:52,82

89

33.     

KOŠIR Jerneja

2000

TK

0:52,89

89

         

6.     

GLOBOKAR Sara

2002

LL

0:52,96

89

   os.rek. (0:54,05; 2.05%)

13.     

MEZEK Tajda

2001

OL

0:55,35

78

   os.rek. (brez rezultata)

14.     

PRATLJAČIČ Ana

2001

KKR

0:55,87

76

   os.rek. (0:56,89; 1.82%)

34.     

KOSIJER Ana

2000

RL

0:56,50

73

   os.rek. (0:58,05; 2.74%)

15.     

GOMILŠEK Nina

2001

NC

0:58,33

66

   os.rek. (brez rezultata)

7.     

GRBIĆ Tia

2003

LL

1:00,17

60

   os.rek. (1:04,03; 6.41%)

8.     

FON Nina

2002

OL

1:02,07

55

   os.rek. (brez rezultata)

16.     

NOVAK Ana

2001

LL

1:03,19

52

9.     

ARVAJ Lucija Brina

2002

TK

1:04,53

49

   os.rek. (brez rezultata)

10.     

TEVŽ Nika Pija

2002

RL

1:14,05

32

   os.rek. (1:14,94; 1.2%)

         

11.     

ATANASOVA Ivana

2003

KKR

1:15,29

31

12.     

GORNIK Tajda

2002

PDM

1:24,76

21

   os.rek. (brez rezultata)


100m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

ŠD Aqua Ljubljana
PK Branik Maribor
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Olimpija Ljubljana
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
PK Ratitovec Železniki
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back