Back    Home

Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice, 17.07. - 18.07.2010, Kranj, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0417

    VODENIK Vito (RAD, 1998)

    400KM

    4:54,42

2.     

0401

    GORNIK Aljaž (SDD, 1998)

    400KM

    4:58,32

3.     

0400

    SUHADOLC Jošt (IL, 1998)

    400KM

    4:58,67

4.     

0390

    ŽVEGELJ Maksim (RAD, 1998)

    400KM

    5:01,10

5.     

0387

    GORNIK Aljaž (SDD, 1998)

    100KM

    1:04,34

6.     

0383

    BRITOVŠEK Janja (FR, 2000)

    50HZ

    0:37,12

7.     

0383

    GORNIK Aljaž (SDD, 1998)

    200KM

    2:20,42

8.     

0381

    KONČAR Mihael Boštjan (KA, 1998)

    50KM

    0:28,84

9.     

0378

    VODENIK Vito (RAD, 1998)

    100KM

    1:04,84

10.     

0371

    VOVK Tara (LL, 2000)

    100PZ

    1:29,24

 

11.     

0370

    PAVLIN Jošt (RR, 1998)

    200PM

    2:56,44

12.     

0368

    VOVK Tara (LL, 2000)

    50PZ

    0:41,01

13.     

0367

    LESKOVAR Neža (IL, 2000)

    200MZ

    2:56,06

14.     

0364

    MIHALIČ David (OL, 1999)

    400KM

    5:08,20

15.     

0364

    VODENIK Vito (RAD, 1998)

    200HM

    2:36,73

16.     

0362

    SUHADOLC Jošt (IL, 1998)

    200KM

    2:23,11

17.     

0361

    LESKOVAR Neža (IL, 2000)

    200PZ

    3:15,25

18.     

0361

    GORNIK Aljaž (SDD, 1998)

    200MM

    2:40,06

19.     

0360

    LESKOVAR Neža (IL, 2000)

    100PZ

    1:30,12

20.     

0360

    OMAHEN Andraž (IL, 1998)

    100KM

    1:05,89


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results


50m prosto ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

SEDEJ Anja

2000

TK

0:33,88

341

2.     

LESKOVAR Neža

2000

IL

0:35,34

300

3.     

VOLAJ Klara

2000

RT

0:35,59

294

   os.rek. (0:35,73; 0.39%)

4.     

DOBROVOLJC Živa

2000

KA

0:35,69

291

   os.rek. (0:36,87; 3.3%)

5.     

ŠEGEL Janja

2001

FR

0:35,73

290

6.     

TROHA Katja

2000

OL

0:35,79

289

7.     

MOHAR SALKIČ Zala

2000

TK

0:35,93

285

   os.rek. (0:37,66; 4.81%)

8.     

DOVIDIJA Jennifer

2000

KK

0:36,17

280

   os.rek. (0:37,82; 4.56%)

9.     

MOHAR MASTNAK Ernestina

2000

IL

0:36,34

276

10.     

MATKOVIČ Manuela Maksi

2000

SDD

0:36,43

274

   os.rek. (0:37,52; 2.99%)

         

11.     

GOLJA Gaja

2001

OL

0:37,03

261

12.     

KLINE Maruša

2000

PDM

0:37,30

255

   os.rek. (0:39,43; 5.71%)

13.     

ČELIK Tina

2001

TK

0:37,36

254

   os.rek. (0:38,73; 3.66%)

14.     

PODRŽAVNIK Ana

2000

FR

0:37,84

244

   os.rek. (0:40,62; 7.34%)

15.     

KLASIĆ Petra

2001

CER

0:37,90

243

   os.rek. (0:39,41; 3.98%)

16.     

ŠUŠTAR FINŽGAR Anja

2000

OL

0:37,93

243

   os.rek. (0:38,93; 2.63%)

17.     

GABERŠČEK Anja

2000

CER

0:38,40

234

18.     

ŠTERN Ana

2000

FR

0:38,48

232

   os.rek. (0:40,76; 5.92%)

19.     

KNAPIČ Žana

2000

RR

0:38,70

228

   os.rek. (0:39,30; 1.55%)

20.     

KRKOČ Nika

2000

TK

0:38,81

226

   os.rek. (0:39,62; 2.08%)

         

21.     

KUMER Živa

2000

PC

0:38,98

223

   os.rek. (0:41,46; 6.36%)

22.     

KRISTAN Katrin

2001

RAD

0:39,06

222

   os.rek. (0:39,50; 1.12%)

23.     

GRMEK Ema

2001

TK

0:39,17

220

   os.rek. (0:42,67; 8.93%)

24.     

ČATER Maruša

2000

PC

0:39,19

220

25.     

LOZAR Ajda

2000

OL

0:39,29

218

   os.rek. (0:39,43; 0.35%)

26.     

LEPIR Laura

2000

RAD

0:39,50

215

   os.rek. (0:39,97; 1.18%)

27.     

PINTAR Lucija

2001

KA

0:39,51

215

   os.rek. (0:41,10; 4.02%)

28.     

KONČAR Sabina

2000

LL

0:39,52

214

29.     

ČEFERIN Ronja

2001

TK

0:40,52

199

   os.rek. (0:42,38; 4.59%)

30.     

GOMBOC Maša

2001

RAD

0:40,65

197

         

31.     

MAČEK Manja

2001

OL

0:40,69

196

   os.rek. (0:43,81; 7.66%)

32.     

PŠENIČNIK Ema

2002

RAD

0:41,00

192

33.     

RAVNIKAR Tela

2000

LL

0:41,20

189

34.     

HOČEVAR Ana

2000

OL

0:41,55

184

35.     

FERKO Maja

2000

RR

0:41,83

181

   os.rek. (0:43,36; 3.65%)

36.     

ŽELEZNIKAR Maja

2000

TK

0:42,00

178

   os.rek. (brez rezultata)

37.     

SLABE POGAČAR Lila

2000

OL

0:42,08

177

   os.rek. (brez rezultata)

38.     

GOMBOC Vita

2001

RAD

0:42,53

172

39.     

ŠABIČ Ajla

2000

IL

0:43,48

161

40.     

HANCMAN Urška

2002

FR

0:43,61

159

   os.rek. (0:50,03; 14.72%)

         

41.     

GOLOB Dominika

2000

IL

0:44,22

153

   os.rek. (0:45,95; 3.91%)

42.     

ŠEMRL Eva

2001

TK

0:44,59

149

   os.rek. (brez rezultata)

43.     

TROST Lana

2000

CER

0:45,25

143

44.     

URH Manca

2001

RA

0:45,26

143

45.     

ŠKULJ Manca

2000

TK

0:45,76

138

   os.rek. (0:51,14; 11.75%)

46.     

LAMPIČ Lea

2000

IL

0:45,90

137

47.     

RABIČ Rafaela

2001

RAD

0:46,26

133

   os.rek. (0:47,74; 3.19%)

48.     

MUKAETOVA Menče

2001

LL

0:46,59

131

   os.rek. (0:49,19; 5.58%)

49.     

KOPRIVNIKAR Ana

2000

TK

0:46,82

129

50.     

HELER Rea

2002

BM

0:47,52

123

   os.rek. (0:47,78; 0.54%)

         

51.     

VASILJEVA Sonja

2001

OL

0:47,95

120

   os.rek. (0:48,39; 0.91%)

52.     

FRELIH UHELJ Urška

2001

BP

0:48,19

118

53.     

STRAŽAR Karin

2001

RT

0:48,27

117

   os.rek. (0:49,84; 3.25%)

54.     

LIPAVIC Sara

2002

PDM

0:49,01

112

   os.rek. (0:51,82; 5.73%)

55.     

STOČKO Pia

2001

FR

0:49,08

112

   os.rek. (0:59,68; 21.59%)

56.     

BROJAN Eva

2000

KA

0:49,29

110

57.     

KOŠIR Neja

2000

RR

0:49,60

108

   os.rek. (0:53,08; 7.01%)

58.     

LOGAR Tamara

2002

VV

0:49,87

106

   os.rek. (1:06,92; 34.18%)

59.     

KVARANTAN Enya

2001

BP

0:50,20

104

60.     

ISTENIČ Špela

2000

LL

0:50,25

104

   os.rek. (0:51,19; 1.87%)

         

61.     

PADAR Tinkara

2001

RR

0:50,28

104

   os.rek. (0:53,93; 7.25%)

62.     

STIPLOŠEK Iva

2001

PC

0:50,64

102

63.     

GERŠAK Nika

2002

VV

0:50,76

101

   os.rek. (0:55,58; 9.49%)

64.     

FIDLER Ana Katarina

2001

VV

0:51,03

99

   os.rek. (0:56,48; 10.67%)

65.     

RAK Špela

2000

KA

0:51,19

98

66.     

JUSIĆ Aida

2002

VV

0:52,80

90

67.     

OMAHEN Lara

2000

IL

0:53,02

88

   os.rek. (1:16,83; 44.9%)

68.     

KOSIJER Ana

2000

RL

0:54,52

81

69.     

PRISTOVŠEK Tjaša

2002

VV

0:56,35

74

   os.rek. (1:03,18; 12.12%)

70.     

ZORMAN Anja

2001

JJ

0:59,48

63

   os.rek. (brez rezultata)

         


50m prosto ženske, prvi v štafeti skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem

-     

VOVK Tara

2000

LL

0:33,99

337

   os.rek. (0:35,62; 4.79%)

-     

BRITOVŠEK Janja

2000

FR

0:34,24

330

   os.rek. (0:34,99; 2.19%)

-     

MOHAR SALKIČ Zala

2000

TK

0:35,07

307

   os.rek. (0:37,66; 7.38%)

-     

MOHAR MASTNAK Ernestina

2000

IL

0:35,68

291

-     

TROHA Katja

2000

OL

0:35,77

289

-     

DOBROVOLJC Živa

2000

KA

0:35,86

287

   os.rek. (0:36,87; 2.81%)

-     

PODRŽAVNIK Ana

2000

FR

0:37,09

259

   os.rek. (0:40,62; 9.51%)

-     

KNAPIČ Žana

2000

RR

0:38,90

225

   os.rek. (0:39,30; 1.02%)

-     

KRISTAN Katrin

2001

RAD

0:39,52

214

-     

SLABE POGAČAR Lila

2000

OL

0:40,89

193

   os.rek. (brez rezultata)

         

-     

ŠABIČ Ajla

2000

IL

0:43,93

156

-     

TROST Lana

2000

CER

0:44,11

154

-     

KOŠIR Jerneja

2000

TK

0:44,81

147

   os.rek. (0:50,66; 13.05%)

-     

MUKAETOVA Menče

2001

LL

0:46,03

135

   os.rek. (0:49,19; 6.86%)

-     

BRATUŠA Fiona

2000

VV

0:47,65

122


100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Biser Piran
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Jesenice
PK Kamnik
PK Koper
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
PK Ratitovec Železniki
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Velenje
KPD Zvezda Kranj

Back