Back    Home

Pokal Boberček, 23.06.2012, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0518

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    50PZ

    0:36,59

2.     

0497

    BRITOVŠEK Janja (FR, 2000)

    50HZ

    0:34,04

3.     

0479

    ČELIK Tina (TK, 2001)

    50PZ

    0:37,57

4.     

0467

    BRITOVŠEK Janja (FR, 2000)

    200MZ

    2:42,50

5.     

0464

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    50KZ

    0:30,57

6.     

0462

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    200MZ

    2:43,10

7.     

0458

    BRITOVŠEK Janja (FR, 2000)

    50KZ

    0:30,69

8.     

0452

    GOLJA Gaja (OL, 2001)

    50HZ

    0:35,15

9.     

0451

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    50PZ

    0:38,33

10.     

0451

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    50KZ

    0:30,86

 

11.     

0449

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    200MZ

    2:44,61

12.     

0444

    OMAHEN Andraž (IL, 1998)

    200MM

    2:29,38

13.     

0443

    HROVATIN Žan (LL, 1998)

    50KM

    0:27,41

14.     

0442

    VOVK Tara (LL, 2000)

    50PZ

    0:38,57

15.     

0441

    MIHALIČ David (OL, 1999)

    200MM

    2:29,75

16.     

0440

    ČELIK Tina (TK, 2001)

    50KZ

    0:31,11

17.     

0440

    OMAHEN Andraž (IL, 1998)

    50KM

    0:27,49

18.     

0439

    HOJAN Ana (IL, 2000)

    200MZ

    2:45,87

19.     

0437

    JAMŠEK Janja (FR, 2001)

    200MZ

    2:46,17

20.     

0435

    MLADENOVIĆ Gal (TK, 1999)

    50KM

    0:27,59


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results


50m prosto ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

MATKOVIČ Manuela Maksi

2000

SDD

0:30,57

464

   os.rek. (0:31,38; 2.64%)

2.     

BRITOVŠEK Janja

2000

FR

0:30,69

458

   os.rek. (0:31,62; 3.03%)

1.     

ŠEGEL Janja

2001

FR

0:30,86

451

   os.rek. (0:31,40; 1.74%)

2.     

ČELIK Tina

2001

TK

0:31,11

440

   os.rek. (0:32,02; 2.92%)

3.     

HOJAN Ana

2000

IL

0:31,25

434

   os.rek. (0:32,36; 3.55%)

4.     

MESTINŠEK MUBI Ana

2000

TK

0:31,63

419

   os.rek. (0:31,76; 0.41%)

3.     

GOLJA Gaja

2001

OL

0:31,81

412

5.     

VOVK Tara

2000

LL

0:31,84

410

   os.rek. (0:31,87; 0.09%)

6.     

MOHAR MASTNAK Ernestina

2000

IL

0:31,98

405

   os.rek. (0:33,00; 3.18%)

4.     

JAMŠEK Janja

2001

FR

0:32,09

401

   os.rek. (0:32,13; 0.12%)

         

7.     

KLANČAR Neža

2000

OL

0:32,25

395

8.     

JESENOVEC Julija

2000

TK

0:32,28

394

1.     

MARČUN Manca

2002

RAD

0:32,76

377

   os.rek. (0:33,65; 2.71%)

9.     

PODRŽAVNIK Ana

2000

FR

0:32,93

371

   os.rek. (0:34,12; 3.61%)

10.     

PINTAR Maša

2000

TK

0:33,02

368

   os.rek. (0:33,56; 1.63%)

11.     

KONČAR Sabina

2000

LL

0:33,19

362

2.     

HANCMAN Mojca

2002

FR

0:33,89

340

12.     

ŠTERN Ana

2000

FR

0:33,95

338

   os.rek. (0:33,96; 0.02%)

5.     

VINŠEK Nina

2001

FR

0:34,04

336

   os.rek. (0:34,27; 0.67%)

13.     

LESKOVAR Neža

2000

IL

0:34,07

335

         

14.     

VOLAJ Klara

2000

RT

0:35,04

308

15.     

ŠKULJ Manca

2000

TK

0:35,05

307

3.     

HANCMAN Urška

2002

FR

0:35,07

307

16.     

LOČIČNIK Zala

2000

FR

0:35,16

305

   os.rek. (0:36,00; 2.38%)

4.     

PAVLIČ Zala

2002

TK

0:35,16

305

   os.rek. (0:36,59; 4.06%)

6.     

BOŽIČ Manca

2001

OL

0:35,33

300

17.     

BENČIČ Urška

2000

PKR

0:35,39

299

5.     

JUSIĆ Aida

2002

VV

0:36,28

277

   os.rek. (0:37,35; 2.94%)

7.     

FAIN Katja

2001

BM

0:36,31

277

   os.rek. (0:36,45; 0.38%)

18.     

ŠABIČ Ajla

2000

IL

0:36,51

272

         

6.     

LOGAR Tamara

2002

VV

0:36,51

272

7.     

GERŠAK Nika

2002

VV

0:36,60

270

   os.rek. (0:36,65; 0.13%)

8.     

ROZMAN Beti

2001

RAD

0:36,67

268

   os.rek. (0:37,41; 2.01%)

8.     

HRIBAR Petja

2002

TK

0:36,91

263

   os.rek. (0:37,11; 0.54%)

19.     

LAMPIČ Lea

2000

IL

0:37,08

260

   os.rek. (0:38,35; 3.42%)

9.     

ŠKULJ Ana

2001

TK

0:37,27

256

   os.rek. (0:37,70; 1.15%)

10.     

ZALOŽNIK Aneja

2001

PKR

0:37,39

253

   os.rek. (0:37,53; 0.37%)

11.     

POGAČAR Neža

2001

TK

0:37,60

249

   os.rek. (0:38,18; 1.54%)

9.     

RAČNIK Sara

2002

FR

0:37,84

244

10.     

MENCINGER Saša

2002

FR

0:37,87

244

   os.rek. (0:38,93; 2.79%)

         

20.     

GOLOB Dominika

2000

IL

0:37,96

242

12.     

STRAŽAR Karin

2001

RT

0:38,13

239

13.     

FIDLER Ana Katarina

2001

VV

0:38,40

234

   os.rek. (0:38,47; 0.18%)

21.     

KNIFIC Nika

2000

TK

0:38,45

233

11.     

PRISTOVŠEK Tjaša

2002

VV

0:39,17

220

22.     

BROJAN Eva

2000

KA

0:39,34

217

23.     

ZUPANC Urška

2000

RT

0:39,38

217

1.     

ŠEGEL Nuša

2003

FR

0:41,61

184

14.     

KOBAN Kim

2001

PKR

0:41,66

183

   os.rek. (0:42,55; 2.13%)

13.     

BIZJAK Nika

2002

ZVK

0:42,64

171

         

14.     

JELOVČAN Leja

2002

TK

0:43,16

164

15.     

RIBNIKAR Tajda

2002

TK

0:43,74

158

2.     

POGAČAR Zala

2004

TK

0:44,31

152

   os.rek. (0:44,78; 1.06%)

3.     

MIHALIČ Sara

2004

OL

0:44,32

152

   os.rek. (0:44,75; 0.97%)

4.     

FAIN Nika

2003

BM

0:45,02

145

15.     

KAPEL Špela

2001

BM

0:45,15

144

   os.rek. (0:48,75; 7.97%)

5.     

DOLENC LUZNAR Neža

2004

RL

0:45,31

142

16.     

ČEMAŽAR Kristina

2002

IL

0:45,58

140

6.     

ZUPANČIČ Tiatara

2004

RT

0:45,75

138

7.     

ČRČEK Laura

2004

BM

0:46,49

131

   os.rek. (0:47,81; 2.83%)

         

8.     

OKORN Ana

2003

SDD

0:47,59

123

   os.rek. (0:49,93; 4.91%)

17.     

JAKOP Nina

2002

VV

0:48,21

118

   os.rek. (brez rezultata)

9.     

SLAVIČ Gini

2003

FR

0:48,86

113

   os.rek. (0:49,19; 0.67%)

10.     

HAJDIN Ana

2003

IL

0:51,71

95

11.     

SEKAVČNIK Taja

2003

FR

0:53,78

85

   os.rek. (0:55,78; 3.71%)

12.     

REMIC Metka

2005

FR

0:55,72

76

13.     

SAGERNIK Teja

2004

FR

0:56,30

74

   os.rek. (1:01,16; 8.63%)

18.     

EKART Barbara

2002

BM

0:57,08

71

14.     

MASTEK MORI Lara

2004

FR

1:06,14

45

15.     

BERLOŽNIK Ana

2004

FR

1:06,57

44

         

16.     

SHALA Erona

2003

FR

1:07,59

42

   os.rek. (1:12,34; 7.02%)

17.     

TUŠEK Gaja

2003

FR

1:08,03

42


50m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Ljubljana
PK Olimpija Ljubljana
PK Ruše
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Velenje
KPD Zvezda Kranj

Back