Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju Pokal Boberček
23.06.2012, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BERLOŽNIK Ana, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    15.   

1:06,57

    44

 

 

50PZ

    13.   

1:04,07

    96

 

 

50HZ

    15.   

1:06,64

    66

   os.rek. (1:08,06; 2.13%)

     

2.  

BRITOVŠEK Janja, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:30,69

    458

   os.rek. (0:31,62; 3.03%)

 

 

50PZ

    7.   

0:40,24

    390

   os.rek. (0:43,16; 7.25%)

 

 

50DZ

    4.   

0:33,91

    373

   os.rek. (0:34,63; 2.12%)

 

 

50HZ

    1.   

0:34,04

    497

 

 

200MZ

    1.   

2:42,50

    467

   os.rek. (2:52,15; 5.93%)

     

3.  

HANCMAN Mojca, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:33,89

    340

 

 

50PZ

    5.   

0:47,37

    239

 

 

50DZ

    2.   

0:40,27

    223

 

 

50HZ

    2.   

0:39,04

    330

 

 

200MZ

    2.   

3:04,00

    322

     

4.  

HANCMAN Urška, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:35,07

    307

 

 

50PZ

    4.   

0:47,27

    240

 

 

50DZ

    12.   

0:48,02

    131

 

 

50HZ

    1.   

0:38,77

    337

 

 

200MZ

    5.   

3:15,50

    268

   os.rek. (3:16,27; 0.39%)

     

5.  

JAMŠEK Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:32,09

    401

   os.rek. (0:32,13; 0.12%)

 

 

50PZ

    3.   

0:39,04

    427

   os.rek. (0:39,48; 1.12%)

 

 

50DZ

    3.   

0:34,45

    356

   os.rek. (0:36,15; 4.93%)

 

 

50HZ

    2.   

0:36,25

    412

   os.rek. (0:37,09; 2.31%)

 

 

200MZ

    2.   

2:46,17

    437

   os.rek. (2:48,73; 1.54%)

     

6.  

KAJŽER Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    15.   

1:05,45

    90

   os.rek. (1:08,19; 4.18%)

 

 

50HZ

    16.   

1:09,43

    58

   os.rek. (1:15,07; 8.12%)

     

7.  

LOČIČNIK Zala, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:35,16

    305

   os.rek. (0:36,00; 2.38%)

 

 

50PZ

    18.   

0:47,80

    232

 

 

50DZ

    13.   

0:39,92

    229

   os.rek. (0:41,16; 3.1%)

 

 

50HZ

    11.   

0:38,80

    336

     

8.  

MASTEK MORI Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

1:06,14

    45

 

 

50PZ

    14.   

1:05,34

    91

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    17.   

1:10,56

    55

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

MENCINGER Saša, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:37,87

    244

   os.rek. (0:38,93; 2.79%)

 

 

50PZ

    8.   

0:50,03

    202

 

 

50DZ

    5.   

0:42,22

    193

   os.rek. (0:49,14; 16.39%)

 

 

50HZ

    9.   

0:45,38

    210

   os.rek. (0:46,27; 1.96%)

     

10.  

PODRŽAVNIK Ana, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:32,93

    371

   os.rek. (0:34,12; 3.61%)

 

 

50PZ

    9.   

0:41,25

    362

   os.rek. (0:44,34; 7.49%)

 

 

50DZ

    7.   

0:37,03

    287

   os.rek. (0:40,03; 8.1%)

 

 

50HZ

    9.   

0:38,79

    336

     

11.  

RAČNIK Sara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:37,84

    244

 

 

50PZ

    10.   

0:50,45

    197

 

 

50DZ

    7.   

0:44,36

    167

 

 

50HZ

    12.   

0:47,43

    184

   os.rek. (0:48,12; 1.45%)

     

12.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:55,72

    76

 

 

50PZ

    8.   

0:58,08

    129

   os.rek. (0:58,93; 1.46%)

 

 

50HZ

    12.   

1:00,16

    90

     

13.  

SAGERNIK Teja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:56,30

    74

   os.rek. (1:01,16; 8.63%)

 

 

50PZ

    11.   

1:02,64

    103

   os.rek. (1:04,12; 2.36%)

     

14.  

SEKAVČNIK Taja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:53,78

    85

   os.rek. (0:55,78; 3.71%)

 

 

50PZ

    18.   

1:15,24

    59

 

 

50HZ

    7.   

0:55,21

    116

   os.rek. (0:55,97; 1.37%)

     

15.  

SHALA Erona, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

1:07,59

    42

   os.rek. (1:12,34; 7.02%)

 

 

50PZ

    17.   

1:11,35

    69

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    14.   

1:02,91

    78

   os.rek. (1:06,37; 5.49%)

     

16.  

SLAVIČ Gini, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:48,86

    113

   os.rek. (0:49,19; 0.67%)

 

 

50PZ

    6.   

0:56,79

    138

   os.rek. (0:58,39; 2.81%)

 

 

50HZ

    4.   

0:52,20

    138

   os.rek. (0:53,43; 2.35%)

     

17.  

ŠEGEL Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:30,86

    451

   os.rek. (0:31,40; 1.74%)

 

 

50PZ

    1.   

0:36,59

    518

   os.rek. (0:37,47; 2.4%)

 

 

50DZ

    2.   

0:33,84

    376

   os.rek. (0:34,57; 2.15%)

 

 

50HZ

    3.   

0:36,42

    406

 

 

200MZ

    1.   

2:43,10

    462

     

18.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:41,61

    184

 

 

50PZ

    1.   

0:48,26

    226

   os.rek. (0:49,78; 3.14%)

 

 

50DZ

    1.   

0:50,11

    115

   os.rek. (0:52,09; 3.95%)

 

 

50HZ

    1.   

0:48,61

    170

 

 

200MZ

    1.   

3:36,93

    196

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

ŠTERN Ana, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:33,95

    338

   os.rek. (0:33,96; 0.02%)

 

 

50PZ

    13.   

0:44,80

    282

   os.rek. (0:45,87; 2.38%)

 

 

50DZ

    17.   

0:42,39

    191

   os.rek. (0:48,46; 14.31%)

 

 

50HZ

    8.   

0:38,62

    340

     

20.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    9.   

0:58,42

    127

 

 

50HZ

    13.   

1:00,65

    88

     

21.  

TUŠEK Gaja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

1:08,03

    42

 

 

50PZ

    12.   

1:03,76

    98

 

 

50HZ

    18.   

1:11,05

    54

     

22.  

VINŠEK Nina, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:34,04

    336

   os.rek. (0:34,27; 0.67%)

 

 

50PZ

    6.   

0:46,33

    255

   os.rek. (0:47,33; 2.15%)

 

 

50DZ

    5.   

0:39,85

    230

   os.rek. (0:45,84; 15.03%)

 

 

50HZ

    5.   

0:40,19

    302

   os.rek. (0:40,26; 0.17%)

 

 

200MZ

    4.   

3:09,91

    292

   os.rek. (3:34,49; 12.94%)

     

23.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:38,97

    154

   os.rek. (0:39,31; 0.87%)

 

 

50PM

    9.   

0:47,96

    158

 

 

50DM

    19.   

0:56,12

    62

     

24.  

HALEJ JAMNIKAR Mihael, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    25.   

0:38,50

    160

   os.rek. (0:39,09; 1.53%)

 

 

50PM

    17.   

0:46,75

    171

 

 

50DM

    25.   

0:48,12

    99

 

 

50HM

    27.   

0:44,95

    152

     

25.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:32,14

    275

   os.rek. (0:32,78; 1.99%)

 

 

50PM

    1.   

0:40,81

    257

 

 

50DM

    2.   

0:37,37

    211

   os.rek. (0:37,85; 1.28%)

 

 

50HM

    4.   

0:38,12

    249

 

 

200MM

    3.   

2:56,58

    269

   os.rek. (3:11,65; 8.53%)

     

26.  

KNEZ Ožbej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    25.   

0:44,57

    103

   os.rek. (0:46,06; 3.34%)

 

 

50PM

    27.   

0:57,39

    92

 

 

50HM

    23.   

0:54,03

    87

     

27.  

KORDEŽ Gal, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:30,10

    335

 

 

50PM

    8.   

0:43,48

    212

 

 

50DM

    2.   

0:32,58

    319

 

 

50HM

    2.   

0:35,00

    322

   os.rek. (0:35,40; 1.14%)

 

 

200MM

    2.   

2:41,66

    350

   os.rek. (2:55,90; 8.8%)

     

28.  

MERZDOVNIK Nejc, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    29.   

0:51,80

    65

 

 

50PM

    26.   

0:57,30

    92

   os.rek. (0:59,13; 3.19%)

 

 

50HM

    22.   

0:53,14

    92

     

29.  

MOŽE Matija, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:31,15

    302

   os.rek. (0:31,35; 0.64%)

 

 

50PM

    4.   

0:40,50

    263

 

 

50DM

    3.   

0:34,40

    271

   os.rek. (0:34,63; 0.66%)

 

 

50HM

    3.   

0:35,47

    309

   os.rek. (0:35,57; 0.28%)

 

 

200MM

    3.   

2:42,40

    345

     

30.  

NOVAK Blaž, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    19.   

0:35,36

    206

   os.rek. (0:36,40; 2.94%)

 

 

50PM

    7.   

0:43,35

    214

   os.rek. (0:43,52; 0.39%)

 

 

50DM

    15.   

0:40,96

    160

   os.rek. (0:41,72; 1.85%)

 

 

50HM

    15.   

0:41,72

    190

   os.rek. (0:43,34; 3.88%)

     

31.  

ODER Gašper, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:28,22

    406

   os.rek. (0:28,63; 1.45%)

 

 

50PM

    7.   

0:40,73

    258

   os.rek. (0:43,67; 7.21%)

 

 

50DM

    5.   

0:33,25

    300

   os.rek. (0:33,75; 1.5%)

 

 

50HM

    1.   

0:31,80

    429

   os.rek. (0:32,18; 1.19%)

 

 

200MM

    2.   

2:35,11

    397

   os.rek. (2:36,88; 1.14%)

     

32.  

OZANIČ Rene, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    27.   

0:45,14

    99

 

 

50PM

    23.   

0:55,72

    101

   os.rek. (0:56,15; 0.77%)

 

 

50HM

    21.   

0:51,52

    101

   os.rek. (0:53,52; 3.88%)

     

33.  

PAVLEKOVIČ Marko, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:27,84

    423

 

 

50PM

    4.   

0:37,14

    341

 

 

50DM

    6.   

0:32,68

    316

 

 

50HM

    6.   

0:34,67

    331

 

 

200MM

    7.   

2:48,31

    310

     

34.  

PODRIČNIK Niko, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:30,64

    317

   os.rek. (0:32,88; 7.31%)

 

 

50PM

    9.   

0:39,20

    290

 

 

50DM

    11.   

0:33,88

    284

 

 

50HM

    12.   

0:37,52

    261

   os.rek. (0:40,88; 8.95%)

     

35.  

REZAR LESNIK Žan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    30.   

0:56,51

    50

 

 

50PM

    25.   

0:56,89

    94

 

 

50HM

    28.   

1:02,53

    56

     

36.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:35,61

    202

 

 

50PM

    22.   

0:50,68

    134

   os.rek. (1:14,19; 46.38%)

 

 

50DM

    17.   

0:42,12

    147

 

 

50HM

    7.   

0:39,35

    226

   os.rek. (0:40,11; 1.93%)

     

37.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    21.   

0:41,76

    125

 

 

50PM

    12.   

0:49,40

    144

   os.rek. (0:51,74; 4.73%)

 

 

50DM

    14.   

0:50,81

    84

 

 

50HM

    13.   

0:45,05

    151

   os.rek. (0:45,23; 0.39%)

     

38.  

STEBLOVNIK Marko, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    16.   

0:44,51

    198

 

 

50DM

    15.   

0:39,26

    182

     

39.  

ŠTEHARNIK Dejan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:32,44

    267

   os.rek. (0:33,05; 1.88%)

 

 

50PM

    1.   

0:38,59

    304

 

 

50DM

    6.   

0:35,66

    243

 

 

50HM

    4.   

0:36,58

    282

   os.rek. (0:40,49; 10.68%)

 

 

200MM

    5.   

2:52,41

    289

     

40.  

ŠTERN Nejc, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    28.   

0:57,43

    92

     

41.  

TAMŠE Vid, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    31.   

0:58,60

    45

   os.rek. (1:00,01; 2.4%)

 

 

50PM

    32.   

1:02,26

    72

 

 

50HM

    29.   

1:07,22

    45

     

42.  

TRBOVŠEK Jani, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:34,85

    216

 

 

50PM

    25.   

0:53,74

    112

   os.rek. (0:54,30; 1.04%)

 

 

50DM

    16.   

0:41,16

    158

   os.rek. (0:41,65; 1.19%)

 

 

50HM

    6.   

0:39,13

    230

     

43.  

ZAVRŠNIK Jaš, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    32.   

1:06,40

    31

 

 

50HM

    30.   

1:09,62

    40


Back