Back    Home

Pokal Boberček, 23.06.2012, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov (moški)

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0444

    OMAHEN Andraž (IL, 1998)

    200MM

    2:29,38

2.     

0443

    HROVATIN Žan (LL, 1998)

    50KM

    0:27,41

3.     

0441

    MIHALIČ David (OL, 1999)

    200MM

    2:29,75

4.     

0440

    OMAHEN Andraž (IL, 1998)

    50KM

    0:27,49

5.     

0435

    MLADENOVIĆ Gal (TK, 1999)

    50KM

    0:27,59

6.     

0429

    ODER Gašper (FR, 1999)

    50HM

    0:31,80

7.     

0423

    PAVLEKOVIČ Marko (FR, 1998)

    50KM

    0:27,84

8.     

0422

    HROVATIN Žan (LL, 1998)

    200MM

    2:31,89

9.     

0416

    HROVATIN Žan (LL, 1998)

    50DM

    0:29,81

10.     

0410

    OMAHEN Andraž (IL, 1998)

    50DM

    0:29,96

 

11.     

0406

    ODER Gašper (FR, 1999)

    50KM

    0:28,22

12.     

0403

    HROVATIN Žan (LL, 1998)

    50HM

    0:32,48

13.     

0397

    ODER Gašper (FR, 1999)

    200MM

    2:35,11

14.     

0396

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50HM

    0:32,66

15.     

0396

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50KM

    0:28,46

16.     

0396

    ŽELEZNIK Urban (LL, 1998)

    50HM

    0:32,67

17.     

0393

    ZUPANČIČ Timotej (IL, 1999)

    50DM

    0:30,40

18.     

0389

    HROVATIN Žan (LL, 1998)

    50PM

    0:35,53

19.     

0389

    ARKO JERMAN Jon (OL, 1998)

    50PM

    0:35,54

20.     

0383

    MIKLAVC Gal (SDD, 1998)

    50KM

    0:28,77


Najboljših 20 dosežkov: ženske, vsi


50m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Ljubljana
PK Olimpija Ljubljana
PK Ruše
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Velenje
KPD Zvezda Kranj

Back