Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju Pokal Boberček
23.06.2012, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

ČEMAŽAR Kristina, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    16.   

0:45,58

    140

 

 

50PZ

    19.   

0:59,40

    121

   os.rek. (1:01,91; 4.22%)

 

 

50HZ

    17.   

0:52,00

    139

     

2.  

GOLOB Dominika, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:37,96

    242

 

 

50PZ

    22.   

0:50,61

    196

   os.rek. (0:56,44; 11.51%)

 

 

50DZ

    18.   

0:43,13

    181

   os.rek. (0:43,62; 1.13%)

 

 

50HZ

    20.   

0:44,23

    226

   os.rek. (0:44,72; 1.1%)

     

3.  

HAJDIN Ana, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:51,71

    95

 

 

50PZ

    10.   

1:02,33

    104

 

 

50HZ

    11.   

0:59,70

    92

     

4.  

HOJAN Ana, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:31,25

    434

   os.rek. (0:32,36; 3.55%)

 

 

50PZ

    5.   

0:39,58

    409

   os.rek. (0:42,25; 6.74%)

 

 

50DZ

    3.   

0:33,70

    380

   os.rek. (0:34,09; 1.15%)

 

 

50HZ

    9.   

0:38,79

    336

 

 

200MZ

    3.   

2:45,87

    439

     

5.  

LAMPIČ Lea, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:37,08

    260

   os.rek. (0:38,35; 3.42%)

 

 

50PZ

    23.   

0:56,67

    139

 

 

50DZ

    15.   

0:40,52

    219

 

 

50HZ

    19.   

0:43,26

    242

     

6.  

LESKOVAR Neža, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:34,07

    335

 

 

50PZ

    3.   

0:39,14

    423

 

 

50DZ

    8.   

0:37,48

    276

 

 

50HZ

    5.   

0:38,11

    354

 

 

200MZ

    7.   

2:49,47

    412

     

7.  

MOHAR MASTNAK Ernestina, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:31,98

    405

   os.rek. (0:33,00; 3.18%)

 

 

50PZ

    6.   

0:39,59

    409

 

 

50DZ

    10.   

0:37,58

    274

   os.rek. (0:37,83; 0.66%)

 

 

50HZ

    6.   

0:38,29

    349

   os.rek. (0:38,87; 1.51%)

 

 

200MZ

    5.   

2:48,08

    422

   os.rek. (2:48,22; 0.08%)

     

8.  

ŠABIČ Ajla, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    18.   

0:36,51

    272

 

 

50PZ

    14.   

0:45,65

    267

 

 

50DZ

    16.   

0:41,69

    201

 

 

50HZ

    17.   

0:42,44

    256

   os.rek. (0:43,07; 1.48%)

     

9.  

DRENIK Andraž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:39,41

    149

   os.rek. (0:43,69; 10.86%)

 

 

50PM

    16.   

0:51,23

    129

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

FERŠ ERŽEN Anže, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:30,63

    318

   os.rek. (0:31,48; 2.77%)

 

 

50PM

    3.   

0:37,59

    328

   os.rek. (0:38,32; 1.94%)

 

 

50DM

    4.   

0:32,23

    329

   os.rek. (0:33,00; 2.38%)

 

 

50HM

    6.   

0:35,53

    308

   os.rek. (0:35,58; 0.14%)

 

 

200MM

    3.   

2:38,83

    369

     

11.  

KMETIC Gašper, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:31,13

    303

 

 

50PM

    6.   

0:39,84

    276

   os.rek. (0:40,18; 0.85%)

 

 

50DM

    7.   

0:34,88

    260

 

 

50HM

    13.   

0:37,63

    259

     

12.  

KOVAČIČ Martin, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:31,31

    297

 

 

50PM

    12.   

0:40,37

    265

 

 

50DM

    15.   

0:36,13

    234

   os.rek. (0:36,31; 0.49%)

 

 

50HM

    11.   

0:37,03

    272

     

13.  

LESKOVAR Matija, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    28.   

0:47,16

    87

 

 

50PM

    29.   

0:57,93

    89

 

 

50HM

    26.   

0:55,10

    82

   os.rek. (0:55,59; 0.88%)

     

14.  

OMAHEN Andraž, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:27,49

    440

   os.rek. (0:28,07; 2.1%)

 

 

50PM

    3.   

0:36,33

    364

   os.rek. (0:37,93; 4.4%)

 

 

50DM

    2.   

0:29,96

    410

   os.rek. (0:31,83; 6.24%)

 

 

50HM

    3.   

0:33,48

    368

   os.rek. (0:34,44; 2.86%)

 

 

200MM

    1.   

2:29,38

    444

   os.rek. (2:30,81; 0.95%)

     

15.  

PANIČ Luka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:31,51

    292

   os.rek. (0:31,92; 1.3%)

 

 

50PM

    13.   

0:44,70

    195

   os.rek. (0:45,28; 1.29%)

 

 

50DM

    8.   

0:36,67

    223

   os.rek. (0:37,54; 2.37%)

 

 

50HM

    19.   

0:42,12

    184

   os.rek. (0:42,26; 0.33%)

 

 

200MM

    8.   

3:05,06

    233

   os.rek. (3:07,67; 1.41%)

     

16.  

PONIKVAR Tobija, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:30,74

    314

   os.rek. (0:30,87; 0.42%)

 

 

50PM

    11.   

0:42,57

    226

 

 

50DM

    10.   

0:35,82

    240

 

 

50HM

    3.   

0:34,45

    338

   os.rek. (0:35,02; 1.65%)

 

 

200MM

    8.   

2:50,91

    296

     

17.  

SUHADOLC Jošt, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:30,18

    332

   os.rek. (0:30,44; 0.86%)

 

 

50PM

    15.   

0:43,37

    214

 

 

50DM

    13.   

0:35,22

    252

   os.rek. (0:35,28; 0.17%)

 

 

50HM

    8.   

0:35,12

    319

     

18.  

ZUPANČIČ Tilen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:31,96

    280

 

 

50PM

    5.   

0:41,26

    248

   os.rek. (0:41,58; 0.77%)

 

 

50DM

    4.   

0:34,75

    263

 

 

50HM

    5.   

0:36,90

    275

   os.rek. (0:38,10; 3.25%)

 

 

200MM

    4.   

2:43,11

    341

   os.rek. (2:43,26; 0.09%)

     

19.  

ZUPANČIČ Timotej, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:29,31

    363

 

 

50PM

    8.   

0:40,81

    257

   os.rek. (0:42,31; 3.67%)

 

 

50DM

    2.   

0:30,40

    393

 

 

50HM

    11.   

0:37,35

    265

 

 

200MM

    5.   

2:41,62

    350


Back