Back    Home

Pokal Boberček, 23.06.2012, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0518

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    50PZ

    0:36,59

2.     

0497

    BRITOVŠEK Janja (FR, 2000)

    50HZ

    0:34,04

3.     

0479

    ČELIK Tina (TK, 2001)

    50PZ

    0:37,57

4.     

0467

    BRITOVŠEK Janja (FR, 2000)

    200MZ

    2:42,50

5.     

0464

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    50KZ

    0:30,57

6.     

0462

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    200MZ

    2:43,10

7.     

0458

    BRITOVŠEK Janja (FR, 2000)

    50KZ

    0:30,69

8.     

0452

    GOLJA Gaja (OL, 2001)

    50HZ

    0:35,15

9.     

0451

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    50PZ

    0:38,33

10.     

0451

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    50KZ

    0:30,86

 

11.     

0449

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    200MZ

    2:44,61

12.     

0444

    OMAHEN Andraž (IL, 1998)

    200MM

    2:29,38

13.     

0443

    HROVATIN Žan (LL, 1998)

    50KM

    0:27,41

14.     

0442

    VOVK Tara (LL, 2000)

    50PZ

    0:38,57

15.     

0441

    MIHALIČ David (OL, 1999)

    200MM

    2:29,75

16.     

0440

    ČELIK Tina (TK, 2001)

    50KZ

    0:31,11

17.     

0440

    OMAHEN Andraž (IL, 1998)

    50KM

    0:27,49

18.     

0439

    HOJAN Ana (IL, 2000)

    200MZ

    2:45,87

19.     

0437

    JAMŠEK Janja (FR, 2001)

    200MZ

    2:46,17

20.     

0435

    MLADENOVIĆ Gal (TK, 1999)

    50KM

    0:27,59


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški



50m prosto moški, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

HROVATIN Žan

1998

LL

0:27,41

443

   os.rek. (0:27,85; 1.6%)

2.     

OMAHEN Andraž

1998

IL

0:27,49

440

   os.rek. (0:28,07; 2.1%)

1.     

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

0:27,59

435

   os.rek. (0:27,91; 1.15%)

3.     

PAVLEKOVIČ Marko

1998

FR

0:27,84

423

2.     

ODER Gašper

1999

FR

0:28,22

406

   os.rek. (0:28,63; 1.45%)

1.     

ZUPANEC Aleš

2000

TK

0:28,46

396

4.     

MIKLAVC Gal

1998

SDD

0:28,77

383

5.     

ŠABEC Nik

1998

VV

0:28,95

376

   os.rek. (0:29,46; 1.76%)

6.     

MASTEN Tim

1998

SDD

0:29,20

367

3.     

ZUPANČIČ Timotej

1999

IL

0:29,31

363

         

7.     

ARKO JERMAN Jon

1998

OL

0:29,34

361

4.     

MIHALIČ David

1999

OL

0:29,78

346

   os.rek. (0:31,39; 5.4%)

8.     

FRAS Kiar

1998

LL

0:29,89

342

9.     

BOGATAJ JAKOPIN Erik

1998

TK

0:29,90

342

10.     

RASTODER Ervin

1998

OL

0:29,92

341

   os.rek. (0:31,96; 6.81%)

2.     

KORDEŽ Gal

2000

FR

0:30,10

335

11.     

ŠPENKO Jan

1998

TK

0:30,11

334

   os.rek. (0:30,64; 1.76%)

12.     

SUHADOLC Jošt

1998

IL

0:30,18

332

   os.rek. (0:30,44; 0.86%)

12.     

ŽELEZNIK Urban

1998

LL

0:30,18

332

7.     

ŠOLAR Jakob

1999

TK

0:30,36

326

   os.rek. (0:30,87; 1.67%)

         

8.     

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

0:30,63

318

   os.rek. (0:31,48; 2.77%)

14.     

PODRIČNIK Niko

1998

FR

0:30,64

317

   os.rek. (0:32,88; 7.31%)

9.     

PONIKVAR Tobija

1999

IL

0:30,74

314

   os.rek. (0:30,87; 0.42%)

10.     

REMŠKAR Žiga

1999

OL

0:30,92

309

11.     

KMETIC Gašper

1999

IL

0:31,13

303

3.     

MOŽE Matija

2000

FR

0:31,15

302

   os.rek. (0:31,35; 0.64%)

1.     

MARČUN Miha

2001

RAD

0:31,30

298

15.     

KOVAČIČ Martin

1998

IL

0:31,31

297

2.     

MANDIĆ Dino

2001

OL

0:31,40

295

4.     

PANIČ Luka

2000

IL

0:31,51

292

   os.rek. (0:31,92; 1.3%)

         

12.     

DOLENC Arne

1999

OL

0:31,67

287

5.     

ZUPANČIČ Tilen

2000

IL

0:31,96

280

13.     

VELIČKOVIČ Jernej

1999

ZVK

0:32,04

277

14.     

GERŠAK Luka

1999

VV

0:32,10

276

   os.rek. (0:32,26; 0.49%)

3.     

KNEZ Lovro

2002

FR

0:32,14

275

   os.rek. (0:32,78; 1.99%)

6.     

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

0:32,38

269

   os.rek. (0:33,32; 2.9%)

7.     

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

0:32,44

267

   os.rek. (0:33,05; 1.88%)

4.     

HROVATIN Žiga

2001

SDD

0:32,65

262

5.     

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

0:32,78

259

   os.rek. (0:33,24; 1.4%)

15.     

ZORMAN Dorjan

1999

TK

0:33,31

247

         

9.     

STANKOVIČ Miha

2000

VV

0:33,50

243

   os.rek. (0:33,60; 0.29%)

10.     

KONEČNIK Roki

2000

BM

0:33,75

237

16.     

PTIČAR Andraž

1999

KA

0:33,78

237

   os.rek. (0:34,24; 1.36%)

16.     

KOŠIR Amadej

1998

TK

0:33,78

237

   os.rek. (0:34,81; 3.04%)

11.     

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

0:33,86

235

   os.rek. (0:33,92; 0.17%)

12.     

SUŠEC Miha

2000

VV

0:34,00

232

   os.rek. (0:35,28; 3.76%)

17.     

DANI Silvester

1999

TK

0:34,03

231

13.     

ŠPEGEL Val

2000

VV

0:34,09

230

   os.rek. (0:34,98; 2.61%)

14.     

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

0:34,32

226

15.     

MESEC Žiga

2000

SDD

0:34,45

223

         

16.     

ŠPENKO Tim

2000

TK

0:34,48

223

   os.rek. (0:34,55; 0.2%)

18.     

ŽAVBI Lenart

1999

OL

0:34,62

220

   os.rek. (0:34,95; 0.95%)

18.     

TRBOVŠEK Jani

2000

FR

0:34,85

216

19.     

ZUPANC Tadej

1999

TK

0:34,98

213

19.     

NOVAK Blaž

2000

FR

0:35,36

206

   os.rek. (0:36,40; 2.94%)

6.     

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

0:35,59

202

20.     

RIHTER Žan

2000

FR

0:35,61

202

7.     

VOVK Nace

2002

TK

0:35,69

201

   os.rek. (0:35,87; 0.5%)

8.     

POHOREC Matija

2001

VV

0:35,89

197

   os.rek. (0:39,79; 10.86%)

21.     

TOBIAS David

2000

BM

0:35,91

197

         

22.     

NOVAK Nejc

2000

SDD

0:35,99

196

23.     

URŠIČ Jan

2000

KA

0:36,14

193

20.     

HODNIK Aljoša

1999

SDD

0:36,17

193

   os.rek. (0:36,54; 1.02%)

24.     

BREŽNIK Timotej

2000

VV

0:36,45

188

10.     

FILIPOVIČ Marko

2001

BM

0:36,87

182

21.     

MILOST Amadej

1999

TK

0:37,38

175

   os.rek. (brez rezultata)

11.     

IVIČIČ Anže

2001

TK

0:37,49

173

12.     

MEŽNAR Urban

2001

KA

0:38,03

166

25.     

HALEJ JAMNIKAR Mihael

2000

FR

0:38,50

160

   os.rek. (0:39,09; 1.53%)

17.     

MEDVED Tadej

1998

KA

0:38,50

160

   os.rek. (0:42,37; 10.05%)

         

26.     

HORVAT Gregor

2000

BM

0:38,57

159

13.     

VINTAR Miha

2003

TK

0:38,94

154

14.     

GREGOR Gašper

2002

FR

0:38,97

154

   os.rek. (0:39,31; 0.87%)

15.     

LEPEN Jurij

2002

OL

0:39,10

152

16.     

DRENIK Andraž

2001

IL

0:39,41

149

   os.rek. (0:43,69; 10.86%)

27.     

JERŠIN Jaka

2000

RT

0:39,51

148

17.     

KRAJNČIČ Tin

2001

BM

0:39,57

147

18.     

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

0:40,19

140

   os.rek. (0:40,63; 1.09%)

19.     

BEVK Luka

2001

TK

0:40,75

135

   os.rek. (0:44,23; 8.53%)

20.     

JERMAN Uroš

2001

TK

0:41,73

125

         

21.     

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando

2001

FR

0:41,76

125

22.     

MEŽNAR Blaž

2003

OL

0:42,13

122

23.     

GLAVAN Jakob

2002

SDD

0:43,99

107

24.     

MATANOVIČ Dani

2002

VV

0:44,16

106

   os.rek. (brez rezultata)

25.     

KNEZ Ožbej

2004

FR

0:44,57

103

   os.rek. (0:46,06; 3.34%)

26.     

JOVANOVIĆ Matija

2002

VV

0:44,66

102

27.     

OZANIČ Rene

2002

FR

0:45,14

99

28.     

LESKOVAR Matija

2003

IL

0:47,16

87

29.     

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

0:51,80

65

30.     

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

0:56,51

50

         

31.     

TAMŠE Vid

2003

FR

0:58,60

45

   os.rek. (1:00,01; 2.4%)

32.     

ZAVRŠNIK Jaš

2003

FR

1:06,40

31


50m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Ljubljana
PK Olimpija Ljubljana
PK Ruše
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Velenje
KPD Zvezda Kranj

Back