Back    Home

MM Primorje - Sv. Vid, 10.06.2012, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0502

    TROHA Katja (OL, 2000)

    50KZ

    0:29,77

2.     

0486

    TROHA Katja (OL, 2000)

    50HZ

    0:34,31

3.     

0462

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    50PZ

    0:38,02

4.     

0454

    ČELIK Tina (TK, 2001)

    200MZ

    2:44,04

5.     

0453

    SEDEJ Anja (TK, 2000)

    50KZ

    0:30,81

6.     

0446

    ČELIK Tina (TK, 2001)

    50PZ

    0:38,48

7.     

0442

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    50DZ

    0:32,05

8.     

0441

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    100PZ

    1:24,22

9.     

0436

    SEDEJ Anja (TK, 2000)

    100KZ

    1:08,19

10.     

0433

    VOVK Tara (LL, 2000)

    50PZ

    0:38,85

 

11.     

0428

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    100DZ

    1:13,57

12.     

0427

    ČELIK Tina (TK, 2001)

    100PZ

    1:25,10

13.     

0426

    ŠUŠTAR FINŽGAR Anja (OL, 2000)

    50PZ

    0:39,07

14.     

0425

    GOLJA Gaja (OL, 2001)

    50HZ

    0:35,87

15.     

0420

    MOHAR SALKIČ Zala (TK, 2000)

    50KZ

    0:31,59

16.     

0418

    VOVK Tara (LL, 2000)

    100PZ

    1:25,77

17.     

0417

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    200MZ

    2:48,71

18.     

0410

    MOHAR SALKIČ Zala (TK, 2000)

    100KZ

    1:09,56

19.     

0409

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50KM

    0:28,15

20.     

0409

    MESTINŠEK MUBI Ana (TK, 2000)

    100KZ

    1:09,65


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results


50m prosto ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

TROHA Katja

2000

OL

0:29,77

502

4.     

SEDEJ Anja

2000

TK

0:30,81

453

   os.rek. (0:31,59; 2.53%)

7.     

MOHAR SALKIČ Zala

2000

TK

0:31,59

420

10.     

MESTINŠEK MUBI Ana

2000

TK

0:31,88

409

2.     

ČELIK Tina

2001

TK

0:32,02

403

   os.rek. (0:32,55; 1.65%)

12.     

DOVIDIJA Jennifer

2000

KK

0:32,37

390

3.     

GOLJA Gaja

2001

OL

0:32,37

390

14.     

KONČAR Sabina

2000

LL

0:32,66

380

   os.rek. (0:35,33; 8.17%)

15.     

HOČEVAR Ana

2000

OL

0:32,89

372

   os.rek. (0:33,13; 0.72%)

17.     

JESENOVEC Julija

2000

TK

0:32,97

370

         

18.     

RAVNIKAR Tela

2000

LL

0:33,01

368

   os.rek. (0:33,49; 1.45%)

21.     

ŠUŠTAR FINŽGAR Anja

2000

OL

0:33,81

343

   os.rek. (0:33,98; 0.5%)

5.     

MUKAETOVA Menče

2001

LL

0:33,92

339

   os.rek. (0:35,21; 3.8%)

8.     

KLASIĆ Petra

2001

CER

0:34,27

329

   os.rek. (0:34,41; 0.4%)

30.     

GABERŠČEK Anja

2000

CER

0:35,00

309

   os.rek. (0:37,32; 6.62%)

14.     

ZOGOVIČ Jelena

2002

LL

0:35,38

299

   os.rek. (0:36,31; 2.62%)

18.     

MARUŠA Žana

2001

CK

0:36,05

283

36.     

SEVŠEK Nastja

2000

CK

0:36,40

274

   os.rek. (0:37,46; 2.91%)

19.     

MATKOVIČ Antea Maris

2002

SDD

0:36,44

274

   os.rek. (0:36,51; 0.19%)

23.     

BRODEJ Nuša

2001

NC

0:37,00

261

   os.rek. (0:39,71; 7.32%)

         

26.     

ŠKULJ Ana

2001

TK

0:37,70

247

   os.rek. (0:40,53; 7.5%)

28.     

VODENIK Iza

2003

NC

0:37,88

243

29.     

ROZMAN Beti

2001

RAD

0:37,89

243

37.     

POGAČAR Neža

2001

TK

0:38,36

234

38.     

KOLMAN KRALJ Tamara

2001

NC

0:38,38

234

   os.rek. (brez rezultata)

39.     

GARAFOLJ Noel

2002

KK

0:38,72

228

   os.rek. (0:39,39; 1.73%)

44.     

POVŠIČ VESEL Pia

2001

LL

0:39,06

222

48.     

HRIBAR Petja

2002

TK

0:39,32

218

49.     

KUŠTER Taša

2003

OL

0:39,38

217

50.     

FON Nina

2002

OL

0:39,39

216

         

51.     

KEBLIČ Ana

2002

NC

0:39,46

215

   os.rek. (0:40,57; 2.81%)

53.     

POPIVODA Tia

2001

OL

0:39,61

213

46.     

MAČEK Meta

2000

TK

0:41,45

186

   os.rek. (0:41,79; 0.82%)

66.     

BIZJAK Nika

2002

ZVK

0:41,69

183

67.     

TOMINC Nika

2002

BM

0:41,71

182

75.     

GREGORIČ Andreja

2001

KK

0:42,86

168

   os.rek. (0:44,93; 4.82%)

82.     

RIBNIKAR Tajda

2002

TK

0:45,39

141

85.     

POPOVIČ Pia

2002

NC

0:46,17

134

87.     

KOŠAN Eva

2002

TK

0:48,52

116

   os.rek. (0:55,48; 14.34%)


100m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Kamnik
PK Koper
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Olimpija Ljubljana
PK Radovljica
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back