Back    Home

MM Primorje - Sv. Vid, 10.06.2012, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov (moški)

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0409

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50KM

    0:28,15

2.     

0391

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    100HM

    1:10,87

3.     

0386

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    100KM

    1:04,41

4.     

0371

    DEMŠAR Domen (OL, 2000)

    50DM

    0:30,98

5.     

0367

    DEMŠAR Domen (OL, 2000)

    200MM

    2:39,10

6.     

0361

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50HM

    0:33,68

7.     

0352

    MAJCEN GOVC Filip (SDD, 2000)

    100KM

    1:06,41

8.     

0341

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    200MM

    2:43,13

9.     

0336

    MAJCEN GOVC Filip (SDD, 2000)

    50KM

    0:30,05

10.     

0326

    MARČUN Miha (RAD, 2001)

    100KM

    1:08,09

 

11.     

0319

    DEMŠAR Domen (OL, 2000)

    100DM

    1:12,37

12.     

0316

    MAJCEN GOVC Filip (SDD, 2000)

    200MM

    2:47,25

13.     

0314

    ŠTIH Gašper (OL, 2001)

    100KM

    1:08,98

14.     

0309

    ŠTIH Gašper (OL, 2001)

    200MM

    2:48,61

15.     

0303

    PRAPROTNIK ČURIČ Vid (SDD, 2002)

    100HM

    1:17,14

16.     

0302

    MARČUN Miha (RAD, 2001)

    50KM

    0:31,16

17.     

0295

    DEMŠAR Domen (OL, 2000)

    100PM

    1:25,40

18.     

0292

    PRAPROTNIK ČURIČ Vid (SDD, 2002)

    50HM

    0:36,14

19.     

0291

    MANDIĆ Dino (OL, 2001)

    200MM

    2:51,90

20.     

0291

    MARČUN Miha (RAD, 2001)

    200MM

    2:51,99


Najboljših 20 dosežkov: ženske, vsi


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Kamnik
PK Koper
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Olimpija Ljubljana
PK Radovljica
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back