Back    Home

MM Primorje - Sv. Vid, 10.06.2012, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0502

    TROHA Katja (OL, 2000)

    50KZ

    0:29,77

2.     

0486

    TROHA Katja (OL, 2000)

    50HZ

    0:34,31

3.     

0462

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    50PZ

    0:38,02

4.     

0454

    ČELIK Tina (TK, 2001)

    200MZ

    2:44,04

5.     

0453

    SEDEJ Anja (TK, 2000)

    50KZ

    0:30,81

6.     

0446

    ČELIK Tina (TK, 2001)

    50PZ

    0:38,48

7.     

0442

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    50DZ

    0:32,05

8.     

0441

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    100PZ

    1:24,22

9.     

0436

    SEDEJ Anja (TK, 2000)

    100KZ

    1:08,19

10.     

0433

    VOVK Tara (LL, 2000)

    50PZ

    0:38,85

 

11.     

0428

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    100DZ

    1:13,57

12.     

0427

    ČELIK Tina (TK, 2001)

    100PZ

    1:25,10

13.     

0426

    ŠUŠTAR FINŽGAR Anja (OL, 2000)

    50PZ

    0:39,07

14.     

0425

    GOLJA Gaja (OL, 2001)

    50HZ

    0:35,87

15.     

0420

    MOHAR SALKIČ Zala (TK, 2000)

    50KZ

    0:31,59

16.     

0418

    VOVK Tara (LL, 2000)

    100PZ

    1:25,77

17.     

0417

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    200MZ

    2:48,71

18.     

0410

    MOHAR SALKIČ Zala (TK, 2000)

    100KZ

    1:09,56

19.     

0409

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50KM

    0:28,15

20.     

0409

    MESTINŠEK MUBI Ana (TK, 2000)

    100KZ

    1:09,65


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results

50m prsno moški, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

4.     

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

0:39,47

284

   os.rek. (0:41,04; 3.97%)

3.     

MANDIĆ Dino

2001

OL

0:41,36

246

   os.rek. (0:41,97; 1.47%)

8.     

ŠPENKO Tim

2000

TK

0:41,66

241

   os.rek. (0:42,23; 1.36%)

11.     

ŽALAC Jan

2000

OL

0:42,93

220

   os.rek. (0:43,90; 2.25%)

6.     

FAJON Nej

2002

OL

0:43,08

218

14.     

DIZDAREVIČ Jan

2000

TK

0:43,59

210

   os.rek. (0:43,83; 0.55%)

16.     

ARNIČ Žiga

2000

OL

0:44,78

194

13.     

POLJŠAK Benjamin

2001

CK

0:45,51

185

16.     

VIDRIH Jošt

2001

LL

0:46,04

179

21.     

LAVŠ Jan

2000

OL

0:47,04

167

         

26.     

CVIKL Luka

2002

NC

0:48,74

150

29.     

BEVK Luka

2001

TK

0:49,30

145

31.     

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

0:49,52

143

28.     

STANONIK Matic

2000

TK

0:49,79

141

32.     

VODENIK Jan

2003

NC

0:49,79

141

39.     

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

0:51,84

125

   os.rek. (0:52,08; 0.46%)

29.     

HOČEVAR Jan

2000

OL

0:52,70

119

30.     

PEZ Alex

2000

KK

0:53,51

114

47.     

HORVAT Mitja

2001

NC

0:54,11

110

48.     

PETELINC Jan

2001

CK

0:54,28

109

         

49.     

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

0:54,38

108


100m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Kamnik
PK Koper
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Olimpija Ljubljana
PK Radovljica
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back