Back    Home

MM Primorje - Sv. Vid, 10.06.2012, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0502

    TROHA Katja (OL, 2000)

    50KZ

    0:29,77

2.     

0486

    TROHA Katja (OL, 2000)

    50HZ

    0:34,31

3.     

0462

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    50PZ

    0:38,02

4.     

0454

    ČELIK Tina (TK, 2001)

    200MZ

    2:44,04

5.     

0453

    SEDEJ Anja (TK, 2000)

    50KZ

    0:30,81

6.     

0446

    ČELIK Tina (TK, 2001)

    50PZ

    0:38,48

7.     

0442

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    50DZ

    0:32,05

8.     

0441

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    100PZ

    1:24,22

9.     

0436

    SEDEJ Anja (TK, 2000)

    100KZ

    1:08,19

10.     

0433

    VOVK Tara (LL, 2000)

    50PZ

    0:38,85

 

11.     

0428

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    100DZ

    1:13,57

12.     

0427

    ČELIK Tina (TK, 2001)

    100PZ

    1:25,10

13.     

0426

    ŠUŠTAR FINŽGAR Anja (OL, 2000)

    50PZ

    0:39,07

14.     

0425

    GOLJA Gaja (OL, 2001)

    50HZ

    0:35,87

15.     

0420

    MOHAR SALKIČ Zala (TK, 2000)

    50KZ

    0:31,59

16.     

0418

    VOVK Tara (LL, 2000)

    100PZ

    1:25,77

17.     

0417

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    200MZ

    2:48,71

18.     

0410

    MOHAR SALKIČ Zala (TK, 2000)

    100KZ

    1:09,56

19.     

0409

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50KM

    0:28,15

20.     

0409

    MESTINŠEK MUBI Ana (TK, 2000)

    100KZ

    1:09,65


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results

100m prosto moški, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

2.     

ZUPANEC Aleš

2000

TK

1:04,41

386

   os.rek. (1:08,67; 6.61%)

5.     

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

1:06,41

352

   os.rek. (1:09,04; 3.96%)

2.     

MARČUN Miha

2001

RAD

1:08,09

326

   os.rek. (1:10,70; 3.83%)

4.     

ŠTIH Gašper

2001

OL

1:08,98

314

   os.rek. (1:10,26; 1.85%)

12.     

CIZEL Luka

2000

TK

1:11,91

277

   os.rek. (1:12,79; 1.22%)

7.     

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

1:12,63

269

   os.rek. (1:13,74; 1.52%)

9.     

GORNIK Jure

2002

SDD

1:13,50

259

21.     

MODIC Tine

2000

OL

1:14,64

248

   os.rek. (1:15,94; 1.74%)

23.     

ŽALAC Jan

2000

OL

1:15,22

242

   os.rek. (1:17,31; 2.77%)

24.     

DIZDAREVIČ Jan

2000

TK

1:15,72

237

   os.rek. (1:31,99; 21.48%)

         

16.     

KOŠIR Mark

2002

OL

1:16,03

234

   os.rek. (1:17,98; 2.56%)

25.     

ŠPENKO Tim

2000

TK

1:16,13

233

   os.rek. (1:25,85; 12.76%)

21.     

VIDRIH Jošt

2001

LL

1:17,31

223

   os.rek. (1:22,49; 6.7%)

24.     

POLJŠAK Benjamin

2001

CK

1:17,99

217

   os.rek. (1:20,51; 3.23%)

31.     

LAVŠ Jan

2000

OL

1:18,34

214

   os.rek. (1:18,95; 0.77%)

28.     

KLEMENC Peter

2001

LL

1:19,92

202

   os.rek. (1:30,92; 13.76%)

33.     

JULAR Alen

2001

CK

1:21,60

189

   os.rek. (1:24,50; 3.55%)

34.     

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

1:22,62

183

   os.rek. (1:49,26; 32.24%)

38.     

PEZ Alex

2000

KK

1:22,81

181

   os.rek. (1:28,11; 6.4%)

37.     

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

1:23,10

179

         

44.     

CVIKL Luka

2002

NC

1:24,16

173

45.     

BOŠKAN Sašo

2002

TK

1:24,45

171

   os.rek. (1:46,18; 25.73%)

46.     

IVIČIČ Anže

2001

TK

1:24,87

168

   os.rek. (1:27,77; 3.41%)

52.     

VIDMAR Matjaž

2001

OL

1:25,99

162

42.     

PETKOVŠEK Jaka

2000

TK

1:26,54

159

43.     

ARNIČ Žiga

2000

OL

1:26,98

156

   os.rek. (1:30,67; 4.24%)

56.     

JERMAN Uroš

2001

TK

1:29,11

145

   os.rek. (1:37,15; 9.02%)

58.     

VODENIK Jan

2003

NC

1:29,41

144

   os.rek. (1:31,33; 2.14%)

60.     

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

1:30,30

140

61.     

BLAGOTINŠEK Marcel

2002

OL

1:31,54

134

   os.rek. (1:44,35; 13.99%)

         

69.     

HORVAT Mitja

2001

NC

1:39,99

103


50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Kamnik
PK Koper
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Olimpija Ljubljana
PK Radovljica
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back