Back    Home

MM Primorje - Sv. Vid, 10.06.2012, Reka/Rijeka (CRO), 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0502

    TROHA Katja (OL, 2000)

    50KZ

    0:29,77

2.     

0486

    TROHA Katja (OL, 2000)

    50HZ

    0:34,31

3.     

0462

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    50PZ

    0:38,02

4.     

0454

    ČELIK Tina (TK, 2001)

    200MZ

    2:44,04

5.     

0453

    SEDEJ Anja (TK, 2000)

    50KZ

    0:30,81

6.     

0446

    ČELIK Tina (TK, 2001)

    50PZ

    0:38,48

7.     

0442

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    50DZ

    0:32,05

8.     

0441

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    100PZ

    1:24,22

9.     

0436

    SEDEJ Anja (TK, 2000)

    100KZ

    1:08,19

10.     

0433

    VOVK Tara (LL, 2000)

    50PZ

    0:38,85

 

11.     

0428

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    100DZ

    1:13,57

12.     

0427

    ČELIK Tina (TK, 2001)

    100PZ

    1:25,10

13.     

0426

    ŠUŠTAR FINŽGAR Anja (OL, 2000)

    50PZ

    0:39,07

14.     

0425

    GOLJA Gaja (OL, 2001)

    50HZ

    0:35,87

15.     

0420

    MOHAR SALKIČ Zala (TK, 2000)

    50KZ

    0:31,59

16.     

0418

    VOVK Tara (LL, 2000)

    100PZ

    1:25,77

17.     

0417

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    200MZ

    2:48,71

18.     

0410

    MOHAR SALKIČ Zala (TK, 2000)

    100KZ

    1:09,56

19.     

0409

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50KM

    0:28,15

20.     

0409

    MESTINŠEK MUBI Ana (TK, 2000)

    100KZ

    1:09,65


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški



50m prosto moški, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

2.     

ZUPANEC Aleš

2000

TK

0:28,15

409

   os.rek. (0:28,40; 0.88%)

4.     

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

0:30,05

336

   os.rek. (0:31,45; 4.65%)

1.     

MARČUN Miha

2001

RAD

0:31,16

302

   os.rek. (0:31,21; 0.16%)

5.     

MANDIĆ Dino

2001

OL

0:31,77

285

10.     

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

0:32,67

262

   os.rek. (0:33,31; 1.95%)

19.     

CIZEL Luka

2000

TK

0:33,56

241

20.     

EGGER Jure

2000

OL

0:33,61

240

14.     

GORNIK Jure

2002

SDD

0:33,65

239

21.     

ŽALAC Jan

2000

OL

0:33,65

239

20.     

KOŠIR Mark

2002

OL

0:34,29

226

         

25.     

MODIC Tine

2000

OL

0:34,37

225

28.     

FOŠNARIČ Tit

2000

LL

0:34,51

222

29.     

FON Gašper

2000

OL

0:34,56

221

   os.rek. (0:35,08; 1.5%)

26.     

POLJŠAK Benjamin

2001

CK

0:35,25

208

34.     

LAVŠ Jan

2000

OL

0:35,32

207

   os.rek. (0:35,84; 1.47%)

30.     

KLEMENC Peter

2001

LL

0:35,57

203

   os.rek. (0:37,09; 4.27%)

39.     

DIZDAREVIČ Jan

2000

TK

0:35,88

197

33.     

VOVK Nace

2002

TK

0:36,22

192

41.     

CVIKL Luka

2002

NC

0:36,84

182

41.     

JULAR Alen

2001

CK

0:36,84

182

         

45.     

LEPEN Jurij

2002

OL

0:37,06

179

   os.rek. (0:38,49; 3.85%)

44.     

PEZ Alex

2000

KK

0:37,23

177

   os.rek. (0:38,13; 2.41%)

51.     

FAJAN Maks

2001

TK

0:37,47

173

   os.rek. (0:38,14; 1.78%)

53.     

IVIČIČ Anže

2001

TK

0:37,58

172

56.     

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

0:37,70

170

57.     

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

0:37,96

167

46.     

STANONIK Matic

2000

TK

0:38,00

166

59.     

VIDMAR Matjaž

2001

OL

0:38,10

165

48.     

ARNIČ Žiga

2000

OL

0:38,21

163

63.     

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

0:38,47

160

   os.rek. (0:39,79; 3.43%)

         

50.     

PETKOVŠEK Jaka

2000

TK

0:38,91

155

66.     

VODENIK Jan

2003

NC

0:39,08

153

   os.rek. (0:39,44; 0.92%)

52.     

HOČEVAR Jan

2000

OL

0:40,98

132

80.     

JERMAN Uroš

2001

TK

0:41,05

132

81.     

HORVAT Mitja

2001

NC

0:41,36

129

82.     

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

0:41,48

128

83.     

BLAGOTINŠEK Marcel

2002

OL

0:41,80

125

89.     

PETELINC Jan

2001

CK

0:42,97

115


100m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Kamnik
PK Koper
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Olimpija Ljubljana
PK Radovljica
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back