Back    Home

Pokal Goriška, 25.06.2010, Nova Gorica, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0613

    TAVČAR Alja (LL, 1992)

    200KZ

    2:12,93

2.     

0559

    VERBIČ Klara (RL, 1992)

    50KZ

    0:28,72

3.     

0557

    KOUS Lucija (RR, 1995)

    200HZ

    2:29,90

4.     

0555

    VOVK Vita (RL, 1995)

    200KZ

    2:17,44

5.     

0555

    KOUS Lucija (RR, 1995)

    200KZ

    2:17,41

6.     

0554

    ROŽNIK Kaja (OL, 1997)

    400KZ

    4:47,87

7.     

0530

    JAVORŠEK Kaja (RL, 1991)

    50KZ

    0:29,24

8.     

0529

    MATE Jan (RR, 1994)

    400KM

    4:32,08

9.     

0524

    RAVNIKAR ŠURK Urša (RAD, 1996)

    200PZ

    2:52,51

10.     

0517

    PAVLIN Anže (RR, 1993)

    50KM

    0:26,05

 

11.     

0512

    DJELIČ Silvija (IL, 1996)

    400KZ

    4:55,57

12.     

0510

    PAVLIN Anže (RR, 1993)

    50HM

    0:30,03

13.     

0503

    ROŽNIK Kaja (OL, 1997)

    100DZ

    1:09,75

14.     

0501

    HOČEVAR MUCIČ Pia (RL, 1995)

    50PZ

    0:37,00

15.     

0497

    MATE Jan (RR, 1994)

    200KM

    2:08,77

16.     

0496

    KRALJ Bistra (OL, 1997)

    100PZ

    1:20,97

17.     

0496

    ROŽNIK Kaja (OL, 1997)

    50PZ

    0:37,14

18.     

0495

    VOVK Vita (RL, 1995)

    50KZ

    0:29,92

19.     

0494

    VOVK Vita (RL, 1995)

    50DZ

    0:30,89

20.     

0491

    GROBELŠEK Lora (PAK, 1997)

    50KZ

    0:30,00


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results

50m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results

50m delfin ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

VOVK Vita

1995

RL

0:30,89

494

1.     

ROŽNIK Kaja

1997

OL

0:31,07

486

2.     

TAVČAR Alja

1992

LL

0:31,15

482

   os.rek. (0:31,47; 1.02%)

5.     

KOUS Lucija

1995

RR

0:33,28

395

   os.rek. (0:34,05; 2.31%)

6.     

BURNIK Iza

1995

LL

0:33,69

381

2.     

VRHOVEC Valentina

1996

LL

0:34,21

364

   os.rek. (0:34,69; 1.4%)

3.     

SIMČIČ Anja

1997

OL

0:34,73

348

4.     

ŠERBEC Nuša

1996

PAK

0:35,44

327

   os.rek. (brez rezultata)

5.     

ČEMAŽAR Manca

1997

OL

0:35,45

327

   os.rek. (0:35,74; 0.81%)

6.     

NACEVSKI Katja

1996

IL

0:35,59

323

   os.rek. (0:36,68; 3.06%)

         

7.     

LEVAŠIČ Nastja

1994

KK

0:35,59

323

7.     

ORAŽEM Veronika

1997

RR

0:35,82

317

   os.rek. (0:37,10; 3.57%)

8.     

HENIGMAN Nika

1997

RR

0:36,36

303

   os.rek. (0:37,28; 2.53%)

8.     

ZOREC Breda

1992

TP

0:36,38

302

   os.rek. (0:36,40; 0.05%)

1.     

KOCIJAN Neža

1999

OL

0:37,12

285

9.     

ŽEJEN Larisa

1996

NG

0:38,15

262

10.     

PAVLOVIČ Tamara

1996

KK

0:38,16

262

11.     

ŽAGAR Zala

1997

RR

0:38,19

261

   os.rek. (0:52,53; 37.54%)

2.     

GUDURAŠ Maja

1998

RR

0:38,46

256

   os.rek. (0:38,74; 0.72%)

3.     

ŠTEFAN Tea

1998

LL

0:39,68

233

         

4.     

GRILC Špela

1998

CK

0:41,71

200

   os.rek. (0:51,78; 24.14%)

5.     

ZORIČ Karmen

1999

CK

0:42,79

186

1.     

MATKOVIČ Manuela Maksi

2000

SDD

0:43,50

177

   os.rek. (0:50,27; 15.56%)

2.     

BUČAR Klara

2000

OL

0:44,92

160

   os.rek. (0:45,36; 0.97%)

3.     

MATKOVIČ Antea Maris

2002

SDD

1:03,03

58


100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Ljubljana
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
PA Kurent Ptuj
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Terme Ptuj
KPD Zvezda Kranj

Back