Back    Home

Pokal Goriška, 25.06.2010, Nova Gorica, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0613

    TAVČAR Alja (LL, 1992)

    200KZ

    2:12,93

2.     

0559

    VERBIČ Klara (RL, 1992)

    50KZ

    0:28,72

3.     

0557

    KOUS Lucija (RR, 1995)

    200HZ

    2:29,90

4.     

0555

    VOVK Vita (RL, 1995)

    200KZ

    2:17,44

5.     

0555

    KOUS Lucija (RR, 1995)

    200KZ

    2:17,41

6.     

0554

    ROŽNIK Kaja (OL, 1997)

    400KZ

    4:47,87

7.     

0530

    JAVORŠEK Kaja (RL, 1991)

    50KZ

    0:29,24

8.     

0529

    MATE Jan (RR, 1994)

    400KM

    4:32,08

9.     

0524

    RAVNIKAR ŠURK Urša (RAD, 1996)

    200PZ

    2:52,51

10.     

0517

    PAVLIN Anže (RR, 1993)

    50KM

    0:26,05

 

11.     

0512

    DJELIČ Silvija (IL, 1996)

    400KZ

    4:55,57

12.     

0510

    PAVLIN Anže (RR, 1993)

    50HM

    0:30,03

13.     

0503

    ROŽNIK Kaja (OL, 1997)

    100DZ

    1:09,75

14.     

0501

    HOČEVAR MUCIČ Pia (RL, 1995)

    50PZ

    0:37,00

15.     

0497

    MATE Jan (RR, 1994)

    200KM

    2:08,77

16.     

0496

    KRALJ Bistra (OL, 1997)

    100PZ

    1:20,97

17.     

0496

    ROŽNIK Kaja (OL, 1997)

    50PZ

    0:37,14

18.     

0495

    VOVK Vita (RL, 1995)

    50KZ

    0:29,92

19.     

0494

    VOVK Vita (RL, 1995)

    50DZ

    0:30,89

20.     

0491

    GROBELŠEK Lora (PAK, 1997)

    50KZ

    0:30,00


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results

50m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results

50m prsno ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

2.     

HOČEVAR MUCIČ Pia

1995

RL

0:37,00

501

1.     

ROŽNIK Kaja

1997

OL

0:37,14

496

2.     

GOMEZELJ Lota Zala

1997

IL

0:37,42

484

   os.rek. (0:40,01; 6.92%)

3.     

VOVK Pia

1992

RL

0:37,75

472

3.     

BOGDANOVIČ Ana Lucija

1996

CK

0:37,81

470

1.     

GUDURAŠ Maja

1998

RR

0:39,31

418

4.     

ŠERBEC Nuša

1996

PAK

0:40,19

391

5.     

GROBELŠEK Lora

1997

PAK

0:40,78

374

   os.rek. (0:44,27; 8.55%)

4.     

VERBIČ Klara

1992

RL

0:41,00

368

6.     

HENIGMAN Nika

1997

RR

0:41,01

368

         

7.     

GAŠPAR Katarina

1996

RL

0:41,05

367

2.     

ŠTEFAN Tea

1998

LL

0:41,15

364

8.     

ORAŽEM Veronika

1997

RR

0:41,55

354

3.     

JELESIJEVIČ Špela

1998

OL

0:42,30

335

9.     

HOJAN Lara

1997

IL

0:43,42

310

4.     

ŠILAR Maša

1999

OL

0:43,71

304

1.     

VOVK Tara

2000

LL

0:44,59

286

11.     

HRIBERNIK Nika

1996

RL

0:47,72

233

2.     

LOZAR Ajda

2000

OL

0:49,04

215

   os.rek. (0:49,75; 1.44%)

13.     

BAHČIČ JAKAC Nika

1997

KK

0:49,11

214

   os.rek. (0:50,92; 3.68%)

         

5.     

ZADRAVEC Urška

1999

OL

0:50,28

199

   os.rek. (0:52,57; 4.55%)

6.     

GARAFOLJ Veronika

1999

KK

0:53,22

168

   os.rek. (0:54,91; 3.17%)

3.     

MAČEK Manja

2001

OL

0:53,57

165

7.     

PREGELJ Zala

1999

KK

0:56,29

142

4.     

TROST Lana

2000

CER

0:56,93

137

   os.rek. (1:02,10; 9.08%)

5.     

JELESIJEVIČ Anja

2003

OL

0:57,15

136

6.     

MATKOVIČ Antea Maris

2002

SDD

0:58,86

124

   os.rek. (1:00,54; 2.85%)

7.     

GARAFOLJ Noel

2002

KK

1:01,15

111

   os.rek. (brez rezultata)

8.     

STRAŽAR Karin

2001

RT

1:01,40

109

9.     

FON Nina

2002

OL

1:02,26

105

   os.rek. (1:03,47; 1.94%)

         

100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Ljubljana
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
PA Kurent Ptuj
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Terme Ptuj
KPD Zvezda Kranj

Back