Back    Home

Pokal Goriška, 25.06.2010, Nova Gorica, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov (moški)

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0529

    MATE Jan (RR, 1994)

    400KM

    4:32,08

2.     

0517

    PAVLIN Anže (RR, 1993)

    50KM

    0:26,05

3.     

0510

    PAVLIN Anže (RR, 1993)

    50HM

    0:30,03

4.     

0497

    MATE Jan (RR, 1994)

    200KM

    2:08,77

5.     

0456

    KOZAMERNIK Mark (ZVK, 1995)

    400KM

    4:45,77

6.     

0452

    PAVLIN Anže (RR, 1993)

    100DM

    1:04,49

7.     

0447

    ŠKOF Andrej (KK, 1994)

    50DM

    0:29,12

8.     

0444

    KOS Nejc (BM, 1997)

    1500KM

    19:01,40

9.     

0431

    VELIČKOVIČ Juš (ZVK, 1990)

    100DM

    1:05,51

10.     

0417

    LAVRIČ Gašper (IL, 1995)

    100PM

    1:16,12

 

11.     

0413

    LAVRIČ Gašper (IL, 1995)

    100DM

    1:06,43

12.     

0412

    VELIČKOVIČ Juš (ZVK, 1990)

    1500KM

    19:30,13

13.     

0411

    HADŽIALJEVIČ Benjamin (LL, 1993)

    50KM

    0:28,11

14.     

0407

    LAVRIČ Gašper (IL, 1995)

    100HM

    1:09,94

15.     

0406

    KOS Nejc (BM, 1997)

    800KM

    10:10,16

16.     

0402

    VRČON Peter (NG, 1995)

    400KM

    4:58,06

17.     

0399

    GOLJAR Andrej (LL, 1991)

    50KM

    0:28,38

18.     

0397

    ŠKOF Andrej (KK, 1994)

    50KM

    0:28,45

19.     

0395

    VELIČKOVIČ Juš (ZVK, 1990)

    400KM

    4:59,74

20.     

0387

    ELERSIČ Kristian (NG, 1994)

    50PM

    0:35,59


Najboljših 20 dosežkov: ženske, vsi


50m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results

50m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Ljubljana
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
PA Kurent Ptuj
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Terme Ptuj
KPD Zvezda Kranj

Back