Back    Home

Pokal Goriška, 25.06.2010, Nova Gorica, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0613

    TAVČAR Alja (LL, 1992)

    200KZ

    2:12,93

2.     

0559

    VERBIČ Klara (RL, 1992)

    50KZ

    0:28,72

3.     

0557

    KOUS Lucija (RR, 1995)

    200HZ

    2:29,90

4.     

0555

    VOVK Vita (RL, 1995)

    200KZ

    2:17,44

5.     

0555

    KOUS Lucija (RR, 1995)

    200KZ

    2:17,41

6.     

0554

    ROŽNIK Kaja (OL, 1997)

    400KZ

    4:47,87

7.     

0530

    JAVORŠEK Kaja (RL, 1991)

    50KZ

    0:29,24

8.     

0529

    MATE Jan (RR, 1994)

    400KM

    4:32,08

9.     

0524

    RAVNIKAR ŠURK Urša (RAD, 1996)

    200PZ

    2:52,51

10.     

0517

    PAVLIN Anže (RR, 1993)

    50KM

    0:26,05

 

11.     

0512

    DJELIČ Silvija (IL, 1996)

    400KZ

    4:55,57

12.     

0510

    PAVLIN Anže (RR, 1993)

    50HM

    0:30,03

13.     

0503

    ROŽNIK Kaja (OL, 1997)

    100DZ

    1:09,75

14.     

0501

    HOČEVAR MUCIČ Pia (RL, 1995)

    50PZ

    0:37,00

15.     

0497

    MATE Jan (RR, 1994)

    200KM

    2:08,77

16.     

0496

    KRALJ Bistra (OL, 1997)

    100PZ

    1:20,97

17.     

0496

    ROŽNIK Kaja (OL, 1997)

    50PZ

    0:37,14

18.     

0495

    VOVK Vita (RL, 1995)

    50KZ

    0:29,92

19.     

0494

    VOVK Vita (RL, 1995)

    50DZ

    0:30,89

20.     

0491

    GROBELŠEK Lora (PAK, 1997)

    50KZ

    0:30,00


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results

50m hrbtno moški, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

PAVLIN Anže

1993

RR

0:30,03

510

1.     

GLAS Igor

1996

CK

0:34,66

332

1.     

VRČON Peter

1995

NG

0:35,18

317

2.     

VIDOVIČ Tim

1995

TP

0:35,26

315

   os.rek. (brez rezultata)

3.     

JEŽ Jakob Žan

1995

OL

0:35,84

300

   os.rek. (0:36,15; 0.86%)

5.     

KOREN Jaka

1994

KK

0:37,87

254

3.     

GOMBOC Črt

1996

LL

0:39,93

217

   os.rek. (0:45,55; 14.07%)

4.     

VREMEC Ajk

1997

NG

0:43,99

162

1.     

MODIC Tine

2000

OL

0:46,47

137

2.     

FON Gašper

2000

OL

0:46,77

135

   os.rek. (0:47,66; 1.9%)

         

3.     

ŽAVBI Lenart

1999

OL

0:46,95

133

   os.rek. (0:47,15; 0.42%)

4.     

TROST Gal

2002

CER

0:53,61

89

   os.rek. (1:08,03; 26.89%)

5.     

TUŠAR Neven

2002

CER

0:57,12

74

   os.rek. (1:13,90; 29.37%)

5.     

ŠTEFANIČ Ivo

1997

KK

0:59,00

67

   os.rek. (brez rezultata)

7.     

LAVŠ Jan

2000

OL

1:03,94

52


100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results

50m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Ljubljana
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
PA Kurent Ptuj
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Terme Ptuj
KPD Zvezda Kranj

Back