Back    Home

Lestvice *
2011/2012, mlajši dečki, 200 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 14.08.2020, 02:14:31

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ZUPANČIČ Tilen

2000

IL

2:58,00

309

05.02.2012

Ljubljana

2.  

* MOŽE Matija

2000

FR

3:00,38

297

05.02.2012

Ljubljana

3.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

3:00,89

295

05.02.2012

Ljubljana

4.  

KNEZ Lovro

2002

FR

3:03,92

280

05.02.2012

Ljubljana

5.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

3:04,01

280

05.02.2012

Ljubljana

6.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

3:07,96

263

22.04.2012

Špital/Spittal

7.  

MARČUN Miha

2001

RAD

3:09,00

258

05.02.2012

Ljubljana

 

ŠPENKO Tim

2000

TK

3:09,00

258

05.02.2012

Ljubljana

9.  

ŽVEGELJ Isak

2000

RAD

3:09,48

256

05.02.2012

Ljubljana

10.  

ČENČIČ Nejc

2000

RA

3:10,37

253

05.02.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

FAJON Nej

2002

OL

3:11,19

249

05.02.2012

Ljubljana

12.  

MESEC Žiga

2000

SDD

3:15,52

233

05.02.2012

Ljubljana

13.  

ŽALAC Jan

2000

OL

3:20,20

217

05.02.2012

Ljubljana

14.  

SVETEK Jaka

2000

OL

3:22,08

211

05.02.2012

Ljubljana

15.  

NOVAK Blaž

2000

FR

3:22,76

209

05.02.2012

Ljubljana

16.  

MANDIĆ Dino

2001

OL

3:23,10

208

05.02.2012

Ljubljana

17.  

FOŠNARIČ Tit

2000

LL

3:23,22

208

05.02.2012

Ljubljana

18.  

GROŠELJ Martin

2000

RL

3:23,89

206

07.01.2012

Ljubljana

19.  

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

3:26,28

199

05.02.2012

Ljubljana

20.  

KUKIČ Matic

2001

RAD

3:27,47

195

05.02.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PANIČ Luka

2000

IL

3:28,42

192

07.01.2012

Ljubljana

22.  

MAROLT Gašper

2000

RR

3:30,09

188

07.01.2012

Maribor

23.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

3:30,56

187

05.02.2012

Ljubljana

24.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

3:30,99

186

05.02.2012

Ljubljana

25.  

GLADEK Nik

2003

TK

3:31,16

185

05.02.2012

Ljubljana

26.  

MODIC Tine

2000

OL

3:31,35

185

05.02.2012

Ljubljana

27.  

KUNST Tim

2000

NC

3:31,60

184

05.02.2012

Ljubljana

28.  

ARNIČ Žiga

2000

OL

3:32,01

183

05.02.2012

Ljubljana

29.  

JERMOL Van

2000

LL

3:32,91

181

05.02.2012

Ljubljana

30.  

KLJUČEVŠEK Jan

2000

IL

3:33,03

180

05.02.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

BEVK Luka

2001

TK

3:33,27

180

05.02.2012

Ljubljana

32.  

POLJŠAK Benjamin

2001

CK

3:33,49

179

05.02.2012

Ljubljana

33.  

LAVŠ Jan

2000

OL

3:33,66

179

05.02.2012

Ljubljana

34.  

POŽGAJ Jan

2000

LL

3:33,95

178

07.01.2012

Ljubljana

35.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

3:34,56

176

05.02.2012

Ljubljana

36.  

DIZDAREVIČ Jan

2000

TK

3:35,12

175

29.10.2011

Kranj

37.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

3:36,59

171

05.02.2012

Ljubljana

38.  

FILIPOVIČ Marko

2001

BM

3:37,01

170

07.01.2012

Maribor

39.  

ZAJC Luka

2001

RT

3:37,84

169

05.02.2012

Ljubljana

40.  

VINTAR Miha

2003

TK

3:38,07

168

05.02.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ŠUBIC Luka

2000

TK

3:38,29

167

29.10.2011

Kranj

42.  

VOVK Nace

2002

TK

3:38,66

167

05.02.2012

Ljubljana

43.  

KOKLIČ Klemen

2002

RL

3:39,21

165

07.01.2012

Ljubljana

44.  

SUŠEC Miha

2000

VV

3:40,21

163

05.02.2012

Ljubljana

45.  

GUSEL Tadej

2000

BM

3:40,65

162

07.01.2012

Maribor

46.  

GREGOR Gašper

2002

FR

3:40,70

162

05.02.2012

Ljubljana

47.  

TROTOVŠEK Andraž

2000

OL

3:41,74

160

07.01.2012

Ljubljana

48.  

ODER Nik

2001

BM

3:42,58

158

05.02.2012

Ljubljana

49.  

HORVAT Gregor

2000

BM

3:42,66

158

06.01.2012

Maribor

50.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

3:42,83

157

05.02.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

3:44,15

155

05.02.2012

Ljubljana

52.  

KRALJ Marko

2001

PDM

3:44,30

154

07.01.2012

Maribor

53.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

3:44,83

153

05.02.2012

Ljubljana

54.  

GANTAR Ambrož

2000

LL

3:45,69

151

05.02.2012

Ljubljana

55.  

KRAVOS Avgustin

2001

RL

3:46,40

150

05.02.2012

Ljubljana

56.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

3:46,54

150

29.10.2011

Kranj

57.  

ZAVADLAL Matic

2000

SDD

3:46,94

149

05.02.2012

Ljubljana

58.  

ŽVAR Tjaš

2000

CK

3:48,00

147

05.02.2012

Ljubljana

59.  

BREŽNIK Timotej

2000

VV

3:50,51

142

06.01.2012

Maribor

60.  

JEZERC Tevž

2002

OL

3:51,88

140

05.02.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

FR

3:51,96

139

06.01.2012

Maribor

62.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

3:52,35

139

05.02.2012

Ljubljana

63.  

KRAJNČIČ Tin

2001

BM

3:53,96

136

06.01.2012

Maribor

64.  

MOŽINA Marko

2000

IL

3:54,38

135

05.02.2012

Ljubljana

65.  

CIZEL Luka

2000

TK

3:54,67

135

29.10.2011

Kranj

66.  

HOČEVAR Jan

2000

OL

3:56,07

132

05.02.2012

Ljubljana

67.  

VODENIK Jan

2003

NC

3:56,55

131

05.02.2012

Ljubljana

68.  

PUHEK Blaž

2000

BM

3:57,83

129

05.02.2012

Ljubljana

69.  

PETKOVŠEK Jaka

2000

TK

3:58,59

128

29.10.2011

Kranj

70.  

KOBAL Jure

2001

TK

3:58,61

128

29.10.2011

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

JULAR Alen

2001

CK

3:58,82

128

05.02.2012

Ljubljana

72.  

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

3:59,73

126

05.02.2012

Ljubljana

73.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

3:59,75

126

06.01.2012

Maribor

74.  

CVIKL Luka

2002

NC

4:00,93

124

07.01.2012

Maribor

75.  

BOŽNAR Martin

2002

TK

4:02,32

122

29.10.2011

Kranj

76.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

4:02,81

122

05.02.2012

Ljubljana

77.  

TUŠAR Neven

2002

CER

4:03,16

121

05.02.2012

Ljubljana

78.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

4:03,82

120

05.02.2012

Ljubljana

79.  

BLAGOTINŠEK Marcel

2002

OL

4:04,15

120

07.01.2012

Ljubljana

80.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

4:05,17

118

05.02.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

VETRIH Miha

2002

RR

4:06,83

116

05.02.2012

Ljubljana

82.  

THALER Grega

2001

KKR

4:09,47

112

05.02.2012

Ljubljana

83.  

LEŠNIK Sven

2002

VV

4:11,07

110

06.01.2012

Maribor

84.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

4:11,14

110

07.01.2012

Ljubljana

85.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

4:11,42

109

06.01.2012

Maribor

86.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

4:12,00

109

29.10.2011

Kranj

87.  

KOGOVŠEK Matej

2001

TK

4:12,66

108

29.10.2011

Kranj

88.  

MATANOVIČ Dani

2002

VV

4:13,06

107

06.01.2012

Maribor

89.  

IVIČIČ Anže

2001

TK

4:13,69

107

29.10.2011

Kranj

90.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

4:16,25

103

29.10.2011

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

SENICA Naj

2002

LL

4:16,72

103

05.02.2012

Ljubljana

92.  

ČELIK Jaka

2003

TK

4:18,44

101

29.10.2011

Kranj

93.  

WOLTE SULA Val

2001

RAD

4:19,94

99

29.10.2011

Kranj

94.  

MEDIC Luka

2003

RL

4:22,33

96

07.01.2012

Ljubljana

95.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

4:22,45

96

05.02.2012

Ljubljana

96.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

4:24,34

94

07.01.2012

Ljubljana

97.  

RUTAR Žan

2003

RL

4:26,99

91

07.01.2012

Ljubljana

98.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

4:32,74

86

07.01.2012

Ljubljana

99.  

JENKO Bor

2002

RL

4:33,72

85

07.01.2012

Ljubljana

100.  

JOVANOVIĆ Matija

2002

VV

4:35,34

83

06.01.2012

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

4:39,27

80

06.01.2012

Maribor

102.  

GRILC Gregor

2003

TK

4:49,45

72

07.01.2012

Ljubljana

103.  

ŽAUCER Peter

2003

RL

4:50,60

71

07.01.2012

Ljubljana

104.  

CIMERMAN Gregor

2001

LL

4:57,00

66

07.01.2012

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

104

2001.11

3:48,01

147



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.