Back    Home

2. plavalni štoping, 29.10.2011, Kranj, 25m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0738

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    200PZ

    2:28,87

2.     

0643

    RESMAN Rok (TK, 1991)

    200PM

    2:19,52

3.     

0610

    PINTAR Tjaša (GBR, 1997)

    100KZ

    0:59,24

4.     

0600

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    100MM

    0:59,63

5.     

0591

    SAJOVEC Kaja (GBR, 1997)

    100KZ

    0:59,86

6.     

0576

    RESMAN Rok (TK, 1991)

    200DM

    2:10,44

7.     

0575

    POGAČAR Žan (GBR, 1996)

    200DM

    2:10,53

8.     

0562

    PAVLIČ Anamari (TK, 1997)

    100KZ

    1:00,86

9.     

0555

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    100KM

    0:54,67

10.     

0553

    KAŠCA Mina (GBR, 1998)

    100KZ

    1:01,21

 

11.     

0549

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    200PM

    2:27,00

12.     

0548

    RESMAN Rok (TK, 1991)

    100MM

    1:01,45

13.     

0547

    RESMAN Rok (TK, 1991)

    100KM

    0:54,93

14.     

0544

    POGAČAR Žan (GBR, 1996)

    50DM

    0:26,70

15.     

0542

    PINTAR Tjaša (GBR, 1997)

    50DZ

    0:29,89

16.     

0535

    KOROŠEC Nik (OL, 1994)

    100KM

    0:55,34

17.     

0532

    PERŠE Špela (GBR, 1996)

    200DZ

    2:27,58

18.     

0531

    PINTAR Tjaša (GBR, 1997)

    200DZ

    2:27,69

19.     

0529

    OMEJEC Žan (TK, 1995)

    100KM

    0:55,56

20.     

0522

    URBANČIČ Iris (GBR, 1997)

    100KZ

    1:02,40


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


100m prosto moški Show results

200m prsno moški, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

RESMAN Rok

1991

TK

2:19,52

643

1.     

STEVENS Peter John

1995

TK

2:27,00

549

2.     

KLANČAR David

1995

GBR

2:36,30

457

3.     

SURJAN Gaber

1994

GBR

2:38,02

442

   os.rek. (2:43,60; 3.53%)

4.     

ČARMAN Dominik

1995

TK

2:38,73

436

   os.rek. (2:44,18; 3.43%)

1.     

POGAČAR Žan

1996

GBR

2:42,35

408

   os.rek. (2:50,05; 4.74%)

5.     

KRALJ Blaž

1994

TK

2:43,65

398

2.     

KOPAČ Žan

1996

TK

2:44,48

392

3.     

PETEK Žan

1996

TK

2:44,78

390

7.     

RAVNIK Gregor

1994

TK

2:49,04

361

         

4.     

PODJED Jaka

1997

KA

2:54,30

329

3.     

ČUDEN Anže

1991

TK

2:54,42

329

5.     

HABJAN Aljoša

1997

RA

2:55,53

323

   os.rek. (brez rezultata)

1.     

GRMEK Martin

1998

SDD

2:57,56

312

6.     

ROPAČ Peter

1997

GBR

2:57,95

310

   os.rek. (3:07,82; 5.54%)

2.     

TOMAŠ Rok

1998

GBR

3:03,91

280

   os.rek. (3:20,45; 8.99%)

7.     

GANTAR Urban

1997

TK

3:04,71

277

3.     

ŽVEGELJ Maksim

1998

GBR

3:04,81

276

   os.rek. (3:21,16; 8.84%)

4.     

MIHOVEC Miha

1998

ZVK

3:08,29

261

   os.rek. (3:10,89; 1.38%)

1.     

ŽVEGELJ Isak

2000

GBR

3:11,72

247

   os.rek. (3:18,66; 3.61%)

         

5.     

NOVAK Miha

1998

GBR

3:14,94

235

   os.rek. (3:21,62; 3.42%)

6.     

TOMAN Jan

1999

BM

3:15,33

234

   os.rek. (3:17,02; 0.86%)

7.     

GLADEK Mark

1998

TK

3:18,72

222

   os.rek. (3:23,65; 2.48%)

8.     

ZORMAN Dorjan

1999

TK

3:22,01

211

   os.rek. (4:31,48; 34.38%)

2.     

ČENČIČ Nejc

2000

RA

3:22,31

210

   os.rek. (3:37,01; 7.26%)

9.     

HOMAN Urban

1999

GBR

3:22,54

210

   os.rek. (3:50,34; 13.72%)

3.     

MARČUN Miha

2001

GBR

3:23,50

207

   os.rek. (3:28,64; 2.52%)

8.     

CVENKEL Tilen

1997

GBR

3:25,26

202

   os.rek. (brez rezultata)

4.     

ŠPENKO Tim

2000

TK

3:26,43

198

   os.rek. (3:34,93; 4.11%)

10.     

VELIČKOVIČ Jernej

1999

ZVK

3:30,96

186

   os.rek. (brez rezultata)

         

5.     

DIZDAREVIČ Jan

2000

TK

3:35,12

175

   os.rek. (brez rezultata)

6.     

KUKIČ Matic

2001

GBR

3:37,89

168

   os.rek. (3:39,97; 0.95%)

7.     

ŠUBIC Luka

2000

TK

3:38,29

167

   os.rek. (3:50,45; 5.57%)

11.     

ZUPANC Tadej

1999

TK

3:45,06

153

   os.rek. (3:49,71; 2.06%)

8.     

ZARNIK Tilen

2000

TK

3:46,54

150

   os.rek. (3:46,86; 0.14%)

12.     

KOŠIR Amadej

1998

TK

3:47,41

148

9.     

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

3:52,86

138

   os.rek. (brez rezultata)

10.     

BEVK Luka

2001

TK

3:54,09

136

   os.rek. (brez rezultata)

11.     

CIZEL Luka

2000

TK

3:54,67

135

   os.rek. (4:26,05; 13.37%)

12.     

PETKOVŠEK Jaka

2000

TK

3:58,59

128

   os.rek. (brez rezultata)

         

13.     

KOBAL Jure

2001

TK

3:58,61

128

   os.rek. (brez rezultata)

14.     

BOŽNAR Martin

2002

TK

4:02,32

122

   os.rek. (brez rezultata)

13.     

GROBOVŠEK Gal

1999

TK

4:09,00

113

   os.rek. (brez rezultata)

15.     

BOŠKAN Sašo

2002

TK

4:12,00

109

   os.rek. (brez rezultata)

16.     

KOGOVŠEK Matej

2001

TK

4:12,66

108

   os.rek. (brez rezultata)

17.     

IVIČIČ Anže

2001

TK

4:13,69

107

   os.rek. (brez rezultata)

18.     

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

4:16,25

103

   os.rek. (brez rezultata)

19.     

ČELIK Jaka

2003

TK

4:18,44

101

   os.rek. (brez rezultata)

20.     

WOLTE SULA Val

2001

GBR

4:19,94

99

   os.rek. (brez rezultata)

21.     

THALER Grega

2001

KKR

4:24,54

94

   os.rek. (brez rezultata)

         

50m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
100m hrbtno moški Show results
100m mešano moški Show results

100m prosto ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
100m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Biser Piran
PK Radovljica
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Kranj
PK Olimpija Ljubljana
DVŠ Posejdon Celje
PK Ratitovec Železniki
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back