Back    Home

3. kolo ljubljanske regije, 07.01.2012, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0678

    DJELIČ Silvija (IL, 1996)

    1500KZ

    17:26,62

2.     

0672

    JURJEVČIČ Nejc (LL, 1993)

    1500KM

    16:08,11

3.     

0659

    JURJEVČIČ Nejc (LL, 1993)

    800KM

    8:29,44

4.     

0657

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    50KM

    0:23,30

5.     

0653

    DJELIČ Silvija (IL, 1996)

    800KZ

    9:12,33

6.     

0620

    GOMEZELJ Lota Zala (IL, 1997)

    200PZ

    2:37,80

7.     

0602

    SOOS Adrian (OL, 1995)

    1500KM

    16:44,14

8.     

0588

    ROŽNIK Kaja (OL, 1997)

    1500KZ

    18:17,40

9.     

0588

    KOŠTOMAJ Aleks (TOR, 1992)

    50KM

    0:24,17

10.     

0581

    SOOS Adrian (OL, 1995)

    800KM

    8:51,35

 

11.     

0559

    RUS Luka (OL, 1995)

    1500KM

    17:09,35

12.     

0554

    KOŠTOMAJ Aleks (TOR, 1992)

    100DM

    0:58,51

13.     

0551

    ROŽNIK Kaja (OL, 1997)

    800KZ

    9:44,66

14.     

0547

    BERNAT Miha (OL, 1995)

    100DM

    0:58,77

15.     

0546

    RUS Luka (OL, 1995)

    800KM

    9:02,50

16.     

0542

    DOUPONA TOPIČ Tajda (LL, 1997)

    50KZ

    0:28,11

17.     

0541

    MARINKO Tjaša (SDD, 1998)

    200PZ

    2:45,10

18.     

0537

    DEMŠAR Blaž (OL, 1997)

    800KM

    9:05,26

19.     

0521

    ŠILAR Maša (OL, 1999)

    1500KZ

    19:02,63

20.     

0521

    DEMŠAR Blaž (OL, 1997)

    1500KM

    17:33,56


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results

200m prsno moški, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

JERNEJČIČ Jan

1996

OL

2:33,39

484

   os.rek. (2:48,67; 9.96%)

1.     

RUČMAN TAVČAR Jakob

1994

RL

2:34,01

478

2.     

SOOS Daniel

1997

OL

2:40,01

426

3.     

BAŠELJ Denis

1996

LL

2:44,55

392

1.     

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

2:48,03

368

   os.rek. (2:52,78; 2.82%)

2.     

MIHALIČ David

1999

OL

2:49,26

360

   os.rek. (2:51,51; 1.32%)

4.     

SAVIČ David

1997

RL

2:49,92

356

   os.rek. (brez rezultata)

3.     

DOLENC Arne

1999

OL

2:52,90

338

   os.rek. (3:03,61; 6.19%)

5.     

OSANA Filip

1997

RL

2:55,40

323

   os.rek. (3:23,60; 16.07%)

4.     

OMAHEN Andraž

1998

IL

2:59,31

303

   os.rek. (3:06,38; 3.94%)

         

6.     

TREBŠE Anže

1996

OL

2:59,48

302

   os.rek. (2:59,74; 0.14%)

5.     

REMŠKAR Žiga

1999

OL

3:01,38

292

   os.rek. (3:01,79; 0.22%)

1.     

ZUPANČIČ Tilen

2000

IL

3:02,17

288

   os.rek. (3:06,36; 2.3%)

6.     

ZUPANČIČ Timotej

1999

IL

3:09,44

256

   os.rek. (3:33,07; 12.47%)

7.     

HOČEVAR Matic

1999

OL

3:12,54

244

   os.rek. (3:22,21; 5.02%)

8.     

PONIKVAR Tobija

1999

IL

3:15,26

234

   os.rek. (3:18,06; 1.43%)

2.     

MESEC Žiga

2000

SDD

3:15,67

233

   os.rek. (3:19,96; 2.19%)

9.     

SNOJ Matija

1999

RL

3:16,78

229

   os.rek. (3:33,72; 8.6%)

3.     

GROŠELJ Martin

2000

RL

3:23,89

206

   os.rek. (brez rezultata)

1.     

FAJON Nej

2002

OL

3:24,78

203

   os.rek. (3:52,19; 13.38%)

         

4.     

SVETEK Jaka

2000

OL

3:26,88

197

   os.rek. (3:38,84; 5.78%)

5.     

PANIČ Luka

2000

IL

3:28,42

192

   os.rek. (3:43,17; 7.07%)

6.     

ŽALAC Jan

2000

OL

3:28,68

192

   os.rek. (3:40,05; 5.44%)

7.     

FOŠNARIČ Tit

2000

LL

3:29,48

190

   os.rek. (3:45,80; 7.79%)

8.     

MODIC Tine

2000

OL

3:33,33

179

   os.rek. (3:36,41; 1.44%)

10.     

MARTIN Javier

1999

RL

3:33,36

179

   os.rek. (3:58,55; 11.8%)

9.     

POŽGAJ Jan

2000

LL

3:33,95

178

   os.rek. (3:39,92; 2.79%)

10.     

KLJUČEVŠEK Jan

2000

IL

3:37,01

170

   os.rek. (brez rezultata)

11.     

JERMOL Van

2000

LL

3:38,99

166

   os.rek. (brez rezultata)

2.     

KOKLIČ Klemen

2002

RL

3:39,21

165

   os.rek. (4:07,26; 12.79%)

         

12.     

LAVŠ Jan

2000

OL

3:40,19

163

   os.rek. (4:17,93; 17.13%)

13.     

ARNIČ Žiga

2000

OL

3:40,56

162

   os.rek. (4:10,12; 13.4%)

14.     

TROTOVŠEK Andraž

2000

OL

3:41,74

160

   os.rek. (brez rezultata)

15.     

KRAVOS Avgustin

2001

RL

3:48,28

146

   os.rek. (4:18,81; 13.37%)

11.     

STAREC PAVLIN Gregor

1999

LL

3:48,96

145

   os.rek. (4:03,99; 6.56%)

3.     

PREDALIČ Gregor

2002

LL

3:50,05

143

   os.rek. (brez rezultata)

16.     

GANTAR Ambrož

2000

LL

3:51,62

140

   os.rek. (4:18,16; 11.45%)

4.     

ŠKULJ Adam

2002

RL

3:58,86

128

   os.rek. (brez rezultata)

5.     

JEZERC Tevž

2002

OL

3:59,13

127

   os.rek. (brez rezultata)

17.     

MOŽINA Marko

2000

IL

4:01,74

123

   os.rek. (brez rezultata)

         

18.     

HOČEVAR Jan

2000

OL

4:03,52

120

   os.rek. (4:12,18; 3.55%)

6.     

BLAGOTINŠEK Marcel

2002

OL

4:04,15

120

   os.rek. (4:10,09; 2.43%)

19.     

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

4:08,21

114

   os.rek. (4:42,83; 13.94%)

20.     

VIDMAR Matjaž

2001

OL

4:11,14

110

   os.rek. (brez rezultata)

7.     

GLAVAN Jakob

2002

SDD

4:20,54

98

   os.rek. (brez rezultata)

8.     

MEDIC Luka

2003

RL

4:22,33

96

   os.rek. (brez rezultata)

9.     

BOGATAJ Fedja

2002

RL

4:24,34

94

   os.rek. (brez rezultata)

10.     

RUTAR Žan

2003

RL

4:26,99

91

   os.rek. (brez rezultata)

11.     

ZADRAVEC Val

2003

OL

4:32,74

86

   os.rek. (brez rezultata)

12.     

JENKO Bor

2002

RL

4:33,72

85

   os.rek. (brez rezultata)

         

13.     

GRILC Gregor

2003

TK

4:49,45

72

   os.rek. (brez rezultata)

14.     

ŽAUCER Peter

2003

RL

4:50,60

71

   os.rek. (brez rezultata)

21.     

CIMERMAN Gregor

2001

LL

4:57,00

66

   os.rek. (brez rezultata)


100m delfin moški Show results

50m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
1500m prosto ženske Show results
200m prsno ženske Show results
100m delfin ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Ljubljana
PK Olimpija Ljubljana
ŠD Riba Ljubljana
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Torpedo Ljubljana

Back