Back    Home

3. kolo troboja BM-FR-VV, 06.01.2012, Maribor, 25m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0676

    DROLC Nina (VV, 1992)

    100KZ

    0:57,25

2.     

0656

    GOLOB Matej (BM, 1993)

    1500KM

    16:15,55

3.     

0626

    GOLOB Matej (BM, 1993)

    100KM

    0:52,51

4.     

0623

    HREN Erik (BM, 1996)

    1500KM

    16:32,90

5.     

0615

    HREN Erik (BM, 1996)

    800KM

    8:41,25

6.     

0611

    GOLOB Matej (BM, 1993)

    800KM

    8:42,48

7.     

0596

    GOVEJŠEK Nastja (VV, 1997)

    50DZ

    0:28,97

8.     

0585

    BAU Martin (BM, 1994)

    100MM

    1:00,11

9.     

0582

    DROLC Nina (VV, 1992)

    50DZ

    0:29,19

10.     

0576

    SOVROVIČ Miha (BM, 1996)

    100KM

    0:54,00

 

11.     

0576

    BREZNIK Kaja (VV, 1996)

    100MZ

    1:07,91

12.     

0571

    MEDVEŠEK Urška (BM, 1998)

    800KZ

    9:37,65

13.     

0560

    MEŽA Kristjan (VV, 1996)

    100MM

    1:00,99

14.     

0552

    ZORMAN Niko (BM, 1997)

    1500KM

    17:13,71

15.     

0551

    MEŽA Tina (VV, 1994)

    50HZ

    0:31,31

16.     

0551

    GOVEJŠEK Tamara (VV, 1993)

    50HZ

    0:31,30

17.     

0550

    MEŽA Tina (VV, 1994)

    50DZ

    0:29,75

18.     

0546

    BREZNIK Kaja (VV, 1996)

    50HZ

    0:31,39

19.     

0544

    GOVEJŠEK Tamara (VV, 1993)

    100MZ

    1:09,20

20.     

0539

    BAU Martin (BM, 1994)

    50DM

    0:26,78


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


100m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results

200m prsno moški, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

ZATEZALO Filip

1996

PDM

2:37,41

447

1.     

PODREKAR Tadej

1998

BM

3:05,34

274

1.     

MOŽE Matija

2000

FR

3:06,42

269

   os.rek. (3:19,26; 6.88%)

2.     

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

3:11,89

247

3.     

KNEZ Lovro

2002

FR

3:18,29

224

   os.rek. (3:35,92; 8.89%)

4.     

NOVAK Blaž

2000

FR

3:28,06

193

   os.rek. (brez rezultata)

2.     

STEBLOVNIK Marko

1999

FR

3:29,42

190

   os.rek. (3:31,23; 0.86%)

5.     

MERKAČ Žiga

2002

FR

3:35,70

174

   os.rek. (brez rezultata)

6.     

FILIPOVIČ Marko

2001

BM

3:40,81

162

   os.rek. (3:51,70; 4.93%)

7.     

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

3:40,96

161

   os.rek. (brez rezultata)

         

8.     

HORVAT Gregor

2000

BM

3:42,66

158

   os.rek. (4:07,31; 11.07%)

9.     

GUSEL Tadej

2000

BM

3:44,08

155

   os.rek. (4:10,16; 11.63%)

3.     

DEBELAK Andraž

1998

VV

3:44,23

154

4.     

LESJAK Filip

1999

BM

3:49,43

144

   os.rek. (brez rezultata)

10.     

BREŽNIK Timotej

2000

VV

3:50,51

142

   os.rek. (brez rezultata)

11.     

BERLOŽNIK Jaš

2002

FR

3:51,96

139

   os.rek. (brez rezultata)

12.     

KRAJNČIČ Tin

2001

BM

3:53,96

136

   os.rek. (brez rezultata)

13.     

SUŠEC Miha

2000

VV

3:55,61

133

14.     

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

3:59,75

126

   os.rek. (brez rezultata)

15.     

LEŠNIK Sven

2002

VV

4:11,07

110

   os.rek. (brez rezultata)

         

16.     

URŠNIK Tomaž

2002

FR

4:11,42

109

   os.rek. (brez rezultata)

17.     

MATANOVIČ Dani

2002

VV

4:13,06

107

   os.rek. (brez rezultata)

18.     

JOVANOVIĆ Matija

2002

VV

4:35,34

83

   os.rek. (brez rezultata)

19.     

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

4:39,27

80

   os.rek. (brez rezultata)


50m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m mešano moški Show results

100m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Fužinar Ravne
PK Radovljica
PK Koper
PD Maribor
PK Rudar Trbovlje
PK Velenje

Back