Back    Home

Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice, 04.02. - 05.02.2012, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0385

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    400KM

    4:51,60

2.     

0383

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    200KM

    2:16,80

3.     

0376

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50KM

    0:28,06

4.     

0369

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    100KM

    1:02,64

5.     

0368

    MARČUN Manca (GBR, 2002)

    400KZ

    5:27,10

6.     

0365

    MARČUN Manca (GBR, 2002)

    200PZ

    3:08,21

7.     

0364

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50KM

    0:28,35

8.     

0364

    ČENČIČ Nejc (RA, 2000)

    400KM

    4:57,17

9.     

0361

    DEMŠAR Domen (OL, 2000)

    400KM

    4:58,04

10.     

0360

    ŠINTLER Žiga (RT, 2001)

    400KM

    4:58,14

 

11.     

0358

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50HM

    0:31,28

12.     

0352

    DEMŠAR Domen (OL, 2000)

    50DM

    0:30,85

13.     

0350

    GERČER Jan (NC, 2000)

    400KM

    5:01,14

14.     

0349

    MARČUN Manca (GBR, 2002)

    200KZ

    2:36,80

15.     

0347

    DEMŠAR Domen (OL, 2000)

    50KM

    0:28,82

16.     

0346

    MARČUN Manca (GBR, 2002)

    100PZ

    1:28,79

17.     

0344

    KORDEŽ Gal (FR, 2000)

    50DM

    0:31,11

18.     

0344

    MARČUN Manca (GBR, 2002)

    50PZ

    0:40,86

19.     

0344

    DEMŠAR Domen (OL, 2000)

    100MM

    1:11,75

20.     

0343

    MARČUN Manca (GBR, 2002)

    100MZ

    1:20,69


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results

200m prsno moški, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

ZUPANČIČ Tilen

2000

IL

2:58,00

309

   os.rek. (3:02,17; 2.34%)

2.     

MOŽE Matija

2000

FR

3:00,38

297

   os.rek. (3:06,42; 3.34%)

3.     

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

3:00,89

295

   os.rek. (3:13,84; 7.15%)

4.     

KNEZ Lovro

2002

FR

3:03,92

280

   os.rek. (3:18,29; 7.81%)

5.     

ŠINTLER Žiga

2001

RT

3:04,01

280

   os.rek. (3:12,42; 4.57%)

6.     

MARČUN Miha

2001

GBR

3:09,00

258

   os.rek. (3:23,50; 7.67%)

6.     

ŠPENKO Tim

2000

TK

3:09,00

258

   os.rek. (3:26,43; 9.22%)

8.     

ŽVEGELJ Isak

2000

GBR

3:09,48

256

   os.rek. (3:11,72; 1.18%)

9.     

ČENČIČ Nejc

2000

RA

3:10,37

253

   os.rek. (3:22,31; 6.27%)

10.     

FAJON Nej

2002

OL

3:11,19

249

   os.rek. (3:24,78; 7.1%)

         

11.     

MESEC Žiga

2000

SDD

3:15,52

233

   os.rek. (3:15,67; 0.07%)

12.     

ŽALAC Jan

2000

OL

3:20,20

217

   os.rek. (3:28,68; 4.23%)

13.     

SVETEK Jaka

2000

OL

3:22,08

211

   os.rek. (3:26,88; 2.37%)

14.     

NOVAK Blaž

2000

FR

3:22,76

209

   os.rek. (3:28,06; 2.61%)

15.     

MANDIĆ Dino

2001

OL

3:23,10

208

   os.rek. (3:47,01; 11.77%)

16.     

FOŠNARIČ Tit

2000

LL

3:23,22

208

   os.rek. (3:29,48; 3.08%)

17.     

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

3:26,28

199

   os.rek. (3:45,22; 9.18%)

18.     

KUKIČ Matic

2001

GBR

3:27,47

195

   os.rek. (3:34,67; 3.47%)

19.     

BENČIČ Jaša

2002

BP

3:30,56

187

   os.rek. (brez rezultata)

20.     

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

3:30,99

186

   os.rek. (3:34,93; 1.86%)

         

21.     

GLADEK Nik

2003

TK

3:31,16

185

   os.rek. (brez rezultata)

22.     

MODIC Tine

2000

OL

3:31,35

185

   os.rek. (3:33,33; 0.93%)

23.     

KUNST Tim

2000

NC

3:31,60

184

   os.rek. (3:34,24; 1.24%)

24.     

ARNIČ Žiga

2000

OL

3:32,01

183

   os.rek. (3:40,56; 4.03%)

25.     

JERMOL Van

2000

LL

3:32,91

181

   os.rek. (3:38,99; 2.85%)

26.     

KLJUČEVŠEK Jan

2000

IL

3:33,03

180

   os.rek. (3:37,01; 1.86%)

27.     

BEVK Luka

2001

TK

3:33,27

180

   os.rek. (3:54,09; 9.76%)

28.     

POLJŠAK Benjamin

2001

CK

3:33,49

179

   os.rek. (brez rezultata)

29.     

LAVŠ Jan

2000

OL

3:33,66

179

   os.rek. (3:40,19; 3.05%)

30.     

MERKAČ Žiga

2002

FR

3:34,56

176

   os.rek. (3:35,70; 0.53%)

         

31.     

MAROLT Gašper

2000

RR

3:34,90

176

32.     

POŽGAJ Jan

2000

LL

3:36,06

173

33.     

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

3:36,59

171

   os.rek. (3:44,24; 3.53%)

34.     

ZAJC Luka

2001

RT

3:37,84

169

   os.rek. (3:40,22; 1.09%)

35.     

VINTAR Miha

2003

TK

3:38,07

168

   os.rek. (brez rezultata)

36.     

ŠUBIC Luka

2000

TK

3:38,55

167

37.     

VOVK Nace

2002

TK

3:38,66

167

   os.rek. (brez rezultata)

38.     

FILIPOVIČ Marko

2001

BM

3:38,99

166

39.     

SUŠEC Miha

2000

VV

3:40,21

163

   os.rek. (3:44,62; 2%)

40.     

GREGOR Gašper

2002

FR

3:40,70

162

   os.rek. (brez rezultata)

         

41.     

ODER Nik

2001

BM

3:42,58

158

   os.rek. (brez rezultata)

42.     

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

3:42,83

157

   os.rek. (3:52,86; 4.5%)

43.     

KOKLIČ Klemen

2002

RL

3:43,17

157

44.     

PREDALIČ Gregor

2002

LL

3:44,15

155

   os.rek. (3:50,05; 2.63%)

45.     

ŠKULJ Adam

2002

RL

3:44,83

153

   os.rek. (3:58,86; 6.24%)

46.     

GANTAR Ambrož

2000

LL

3:45,69

151

   os.rek. (3:51,62; 2.62%)

47.     

KRAVOS Avgustin

2001

RL

3:46,40

150

   os.rek. (3:48,28; 0.83%)

48.     

ZAVADLAL Matic

2000

SDD

3:46,94

149

   os.rek. (brez rezultata)

49.     

ŽVAR Tjaš

2000

CK

3:48,00

147

   os.rek. (brez rezultata)

50.     

KRALJ Marko

2001

PDM

3:48,07

147

         

51.     

JEZERC Tevž

2002

OL

3:51,88

140

   os.rek. (3:59,13; 3.12%)

52.     

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

3:52,35

139

   os.rek. (4:08,21; 6.82%)

53.     

MOŽINA Marko

2000

IL

3:54,38

135

   os.rek. (4:01,74; 3.14%)

54.     

HOČEVAR Jan

2000

OL

3:56,07

132

   os.rek. (4:03,52; 3.15%)

55.     

VODENIK Jan

2003

NC

3:56,55

131

   os.rek. (3:57,15; 0.25%)

56.     

PUHEK Blaž

2000

BM

3:57,83

129

   os.rek. (brez rezultata)

57.     

JULAR Alen

2001

CK

3:58,82

128

   os.rek. (brez rezultata)

58.     

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

3:59,73

126

   os.rek. (4:00,30; 0.23%)

59.     

GLAVAN Jakob

2002

SDD

4:02,81

122

   os.rek. (4:20,54; 7.3%)

60.     

TUŠAR Neven

2002

CER

4:03,16

121

   os.rek. (4:27,32; 9.93%)

         

61.     

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

4:03,82

120

   os.rek. (brez rezultata)

62.     

KLASIĆ Blaž

2003

CER

4:05,17

118

   os.rek. (4:29,13; 9.77%)

63.     

VETRIH Miha

2002

RR

4:06,83

116

   os.rek. (brez rezultata)

64.     

THALER Grega

2001

KKR

4:09,47

112

   os.rek. (4:24,54; 6.04%)

65.     

SENICA Naj

2002

LL

4:16,72

103

   os.rek. (4:36,60; 7.74%)

66.     

LOVŠIN Jaka

2003

RR

4:22,45

96

   os.rek. (brez rezultata)


50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
100m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
100m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Biser Piran
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Radovljica
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Olimpija Ljubljana
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
PK Ratitovec Železniki
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Velenje
KPD Zvezda Kranj

Back