Back    Home

MM Spittal, 21.04. - 22.04.2012, Špital/Spittal (AUT), 25m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0677

    PAVLIČ Pia (TK, 1994)

    100MZ

    1:04,35

2.     

0671

    CERKOVNIK Žiga (VV, 1994)

    100KM

    0:51,33

3.     

0652

    CERKOVNIK Žiga (VV, 1994)

    50KM

    0:23,36

4.     

0629

    PAVLIČ Pia (TK, 1994)

    50HZ

    0:29,96

5.     

0624

    PAVLIČ Pia (TK, 1994)

    50DZ

    0:28,52

6.     

0617

    PAVLIČ Pia (TK, 1994)

    50KZ

    0:26,92

7.     

0608

    REHBERGER Vita (TK, 1995)

    100PZ

    1:13,57

8.     

0596

    MARČUN Jera (ZVK, 1996)

    200KZ

    2:11,21

9.     

0591

    CERKOVNIK Žiga (VV, 1994)

    50DM

    0:25,97

10.     

0583

    MEŽA Kristjan (VV, 1996)

    100KM

    0:53,77

 

11.     

0579

    MEŽA Kristjan (VV, 1996)

    100MM

    1:00,34

12.     

0575

    OŠTARIJAŠ Anamari (TK, 1996)

    200HZ

    2:23,32

13.     

0570

    REHBERGER Vita (TK, 1995)

    200KZ

    2:13,16

14.     

0567

    STANEK Katjuša (TK, 1998)

    100PZ

    1:15,32

15.     

0551

    OŠTARIJAŠ Anamari (TK, 1996)

    50HZ

    0:31,31

16.     

0548

    REHBERGER Vita (TK, 1995)

    200MZ

    2:28,88

17.     

0543

    ERJAVEC Nuša (VV, 1998)

    50PZ

    0:35,10

18.     

0543

    MEŽA Kristjan (VV, 1996)

    50KM

    0:24,82

19.     

0539

    HOJAN Lara (IL, 1997)

    200MZ

    2:29,69

20.     

0527

    MEŽA Kristjan (VV, 1996)

    100HM

    1:00,53


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results

200m prsno moški, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

4.     

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

3:07,96

263

   os.rek. (3:09,26; 0.69%)


50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
100m mešano moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
100m mešano ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Ilirija Ljubljana
PK Olimpija Ljubljana
ŠD Riba Ljubljana
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Velenje
KPD Zvezda Kranj

Back