Back    Home

MM Zima, 07.01.2012, Maribor, 25m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0735

    GOVEJŠEK Nastja (VV, 1997)

    200KZ

    2:02,35

2.     

0691

    DROLC Nina (VV, 1992)

    200KZ

    2:04,88

3.     

0681

    BAU Martin (BM, 1994)

    200KM

    1:52,91

4.     

0680

    CERKOVNIK Žiga (VV, 1994)

    50KM

    0:23,03

5.     

0675

    CERKOVNIK Žiga (VV, 1994)

    200KM

    1:53,23

6.     

0667

    GOLOB Matej (BM, 1993)

    200KM

    1:53,69

7.     

0662

    DROLC Nina (VV, 1992)

    50KZ

    0:26,30

8.     

0658

    GOVEJŠEK Nastja (VV, 1997)

    50KZ

    0:26,35

9.     

0647

    KOUS Lucija (RR, 1995)

    200HZ

    2:17,81

10.     

0646

    PERKOVIČ Kaja (BM, 1990)

    50KZ

    0:26,52

 

11.     

0631

    GOVEJŠEK Nastja (VV, 1997)

    50DZ

    0:28,41

12.     

0629

    CERKOVNIK Žiga (VV, 1994)

    200MM

    2:07,91

13.     

0625

    CERKOVNIK Žiga (VV, 1994)

    50DM

    0:25,49

14.     

0622

    PERKOVIČ Kaja (BM, 1990)

    100KZ

    0:58,85

15.     

0621

    KOUS Lucija (RR, 1995)

    50HZ

    0:30,08

16.     

0617

    KOUS Lucija (RR, 1995)

    200MZ

    2:23,10

17.     

0614

    BAU Martin (BM, 1994)

    100KM

    0:52,86

18.     

0614

    PERKOVIČ Kaja (BM, 1990)

    50DZ

    0:28,67

19.     

0607

    KOŠAK Anemari (NC, 1996)

    50KZ

    0:27,07

20.     

0605

    KOŠAK Anemari (NC, 1996)

    100KZ

    0:59,40


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results

200m prsno moški, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

HREN Erik

1996

BM

2:28,15

537

   os.rek. (2:54,25; 17.61%)

1.     

MATE Jan

1994

RR

2:34,42

474

1.     

PAVLIN Jošt

1998

RR

2:38,37

439

   os.rek. (2:41,15; 1.75%)

2.     

ĐUKANOVIĆ Igor

1994

VV

2:40,89

419

2.     

HALOŽAN Gašper

1996

BM

2:42,40

407

   os.rek. (2:43,49; 0.67%)

1.     

KOŽELJ Matej

1993

NC

2:48,60

364

3.     

KOS Nejc

1997

BM

2:55,08

325

   os.rek. (3:02,31; 4.12%)

3.     

ŠINTLER Tilen

1998

RT

2:59,47

302

   os.rek. (3:09,53; 5.6%)

4.     

RESNIK Andrej

1999

NC

3:03,43

283

   os.rek. (3:06,49; 1.66%)

1.     

ŠINTLER Žiga

2001

RT

3:12,42

245

   os.rek. (3:28,83; 8.52%)

         

5.     

STRNAD Mihael

1999

OL

3:22,27

211

2.     

MAROLT Gašper

2000

RR

3:30,09

188

   os.rek. (3:55,86; 12.26%)

3.     

KUNST Tim

2000

NC

3:34,24

177

   os.rek. (4:12,32; 17.77%)

4.     

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

3:34,93

175

   os.rek. (3:40,96; 2.8%)

5.     

FILIPOVIČ Marko

2001

BM

3:37,01

170

   os.rek. (3:40,81; 1.75%)

6.     

ZAJC Luka

2001

RT

3:40,22

163

   os.rek. (3:49,24; 4.09%)

7.     

GUSEL Tadej

2000

BM

3:40,65

162

   os.rek. (3:44,08; 1.55%)

8.     

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

3:44,24

154

   os.rek. (3:55,43; 4.99%)

9.     

KRALJ Marko

2001

PDM

3:44,30

154

   os.rek. (brez rezultata)

10.     

HORVAT Gregor

2000

BM

3:44,87

153

         

11.     

VODENIK Jan

2003

NC

3:57,15

130

   os.rek. (brez rezultata)

12.     

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

4:00,30

125

   os.rek. (brez rezultata)

13.     

CVIKL Luka

2002

NC

4:00,93

124

   os.rek. (4:47,60; 19.37%)


50m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Celulozar Krško
PK Ilirija Ljubljana
PK Koper
PK Neptun Celje
PK Olimpija Ljubljana
PA Kurent Ptuj
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
PK Radovljica
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Terme Ptuj
PK Velenje
PK Zdravilišče Radenci

Back