Back    Home

Norme PZS za nastope na mednarodnih tekmovanjih*
Izpis: 25.01.2022, 12:46:08

SP Abu Dhabi 2021 - FINA B (25m), 25m bazen, FINA 2021 točke

Upoštevanje rezultatov od:
01.12.2019
Zadnji rok:
01.12.2021
Letniki: absolutno
Komentar: Iz programa selektorja: - Svetovno prvenstvo v 25m bazenih je drugo glavno ciljno tekmovanje članske reprezentance v zimskem delu sezone
- Kriterij izbora za nastop na prvenstvu predstavlja A fina norma, ki je postavljena na 16. mesto z zadnjega svetovnega prvenstva
- Za vsako individualno disciplino lahko vsaka federacija prijavi 2 tekmovalca z A fina normo
- V prostih disciplinah (kjer nihče iz posamezne federacije ni prijavljen z A normo), lahko vsaka federacija prijavi enega tekmovalca, ki pa mora imeti vsaj B normo – o tem ima končno besedo selektor (primer: perspektiven mlajši član)
- štafeta nastopi, v kolikor selektor odloči o smotrnosti nastopa štafete
- Rok za odplavanje norm je 1.9.2019 – 28.11.2021 samo na tekmovanjih, ki so vnaprej določena kot Fina kvalifikacijska tekmovanja
- V kolikor je bila norma odplavana pred 1.9.2020 jo je do zadnjega roka potrebno potrditi v odstopanju 1,5% od predpisane norme za posamezno disciplino

Upoštevani so samo rezultati s tekmovanj:
- Evropsko prvenstvo, Glasgow (GBR), 04.12.2019 - 08.12.2019
- Odprto združeno prvenstvo Slovenije, Ljubljana (SLO), 23.01.2020 - 26.01.2020
- ISL Match 3, Neapelj/Napoli (ITA), 02.09.2021 - 03.09.2021
- Svetovni pokal, Berlin (GER), 01.10.2021 - 03.10.2021
- Svetovni pokal, Budimpešta/Budapest (HUN), 07.10.2021 - 09.10.2021
- Svetovni pokal, Doha (QAT), 21.10.2021 - 23.10.2021
- Svetovni pokal, Kazan (RUS), 28.10.2021 - 30.10.2021
- Evropsko prvenstvo, Kazan (RUS), 02.11.2021 - 07.11.2021
- ISL Match 12, Eindhoven (NED), 11.11.2021 - 12.11.2021
- MM Mladost, Zagreb (CRO), 13.11.2021 - 14.11.2021
- ISL Match 16, Eindhoven (NED), 25.11.2021 - 26.11.2021

*  Podatki so zgolj in samo informativni ter NE odražajo nujno stališča selektorja PZS!
poveèaj odstotek odstopanja    zmanjšaj odstotek odstopanja

Disciplina

Norma

FINA 2021
Točke

Izpolnili

Odstopanje
1%

50m prosto moški

0:22,15

765

 

0:22,37

100m prosto moški

0:48,88

777

 

0:49,37

200m prosto moški

1:48,55

767


Boškan Sašo, 2002, 1:46,63
Kazan, 05.11.2021
101.80%

Bau Martin, 1994, 1:47,73
Ljubljana, 25.01.2020
100.76%

Pušnik Jaka, 2003, 1:48,27
Zagreb, 14.11.2021
100.25%

Šenica Pavletič Primož, 2001, 1:48,35
Ljubljana, 25.01.2020
100.18%

1:49,64

Primožič Marcel, 2000, 1:49,32
Ljubljana, 25.01.2020
0.71%

400m prosto moški

3:51,93

766


Bau Martin, 1994, 3:41,98
Glasgow, 04.12.2019
104.48%

Boškan Sašo, 2002, 3:45,98
Budimpešta/Budapest, 07.10.2021
102.63%

Pušnik Jaka, 2003, 3:50,85
Ljubljana, 23.01.2020
100.46%

Primožič Marcel, 2000, 3:51,29
Ljubljana, 23.01.2020
100.27%

3:54,25

1500m prosto moški

15:20,42

782


Bau Martin, 1994, 14:53,11
Glasgow, 05.12.2019
103.05%

15:29,62

Toman Jan, 1999, 15:21,95
Ljubljana, 26.01.2020
0.17%

50m prsno moški

0:27,50

774


Stevens Peter John, 1995, 0:26,10
Doha, 22.10.2021
105.36%

0:27,78

100m prsno moški

0:59,65

810


Stevens Peter John, 1995, 0:57,92
Kazan, 03.11.2021
102.98%

1:00,25

200m prsno moški

2:10,65

783

 

2:11,96

50m delfin moški

0:23,89

759

 

0:24,13

Kordež Gal, 2000, 0:24,12
Ljubljana, 25.01.2020
0.96%

100m delfin moški

0:53,15

740

 

0:53,68

200m delfin moški

1:58,09

776

 

1:59,27

50m hrbtno moški

0:24,62

735

 

0:24,87

100m hrbtno moški

0:53,10

780

 

0:53,63

200m hrbtno moški

1:56,60

743


Šenica Pavletič Primož, 2001, 1:55,15
Kazan, 06.11.2021
101.25%

1:57,77

100m mešano moški

0:55,44

746


Stevens Peter John, 1995, 0:54,30
Kazan, 28.10.2021
102.09%

0:55,99

200m mešano moški

1:59,28

776

 

2:00,47

400m mešano moški

4:17,91

761

 

4:20,49

Bau Martin, 1994, 4:20,13
Ljubljana, 25.01.2020
0.86%

     
     

50m prosto ženske

0:25,46

730


Klančar Neža, 2000, 0:24,62
Glasgow, 06.12.2019
103.41%

Fain Katja, 2001, 0:25,00
Ljubljana, 26.01.2020
101.84%

Šegel Janja, 2001, 0:25,10
Kazan, 02.11.2021
101.43%

Pintar Tjaša, 1997, 0:25,11
Glasgow, 08.12.2019
101.39%

0:25,71

Košak Anemari, 1996, 0:25,48
Ljubljana, 26.01.2020
0.08%

100m prosto ženske

0:55,66

735


Šegel Janja, 2001, 0:53,67
Kazan, 04.11.2021
103.70%

Pintar Tjaša, 1997, 0:54,09
Glasgow, 05.12.2019
102.90%

Klančar Neža, 2000, 0:54,24
Ljubljana, 24.01.2020
102.61%

Fain Katja, 2001, 0:54,55
Glasgow, 05.12.2019
102.03%

0:56,22

200m prosto ženske

1:59,65

786


Fain Katja, 2001, 1:53,88
Kazan, 07.11.2021
105.06%

Šegel Janja, 2001, 1:55,15
Eindhoven, 12.11.2021
103.90%

Pintar Tjaša, 1997, 1:57,14
Glasgow, 07.12.2019
102.14%

Klančar Neža, 2000, 1:58,54
Ljubljana, 25.01.2020
100.93%

2:00,85

400m prosto ženske

4:15,59

772


Fain Katja, 2001, 4:03,52
Budimpešta/Budapest, 07.10.2021
104.95%

Tušek Daša, 2003, 4:11,37
Glasgow, 08.12.2019
101.67%

4:18,15

Račnik Sara, 2002, 4:16,03
Ljubljana, 23.01.2020
0.18%

Rant Erin, 2002, 4:18,10
Ljubljana, 23.01.2020
0.98%

800m prosto ženske

8:53,74

724


Fain Katja, 2001, 8:23,72
Glasgow, 04.12.2019
105.95%

Tušek Daša, 2003, 8:28,65
Glasgow, 04.12.2019
104.93%

Račnik Sara, 2002, 8:45,33
Ljubljana, 24.01.2020
101.60%

Hancman Mojca, 2002, 8:49,71
Ljubljana, 24.01.2020
100.76%

Perše Špela, 1996, 8:52,66
Ljubljana, 24.01.2020
100.20%

8:59,08

50m prsno ženske

0:31,76

733


Vozel Tjaša, 1994, 0:31,04
Kazan, 06.11.2021
102.31%

Pintar Tjaša, 1997, 0:31,07
Glasgow, 04.12.2019
102.22%

Erjavec Nuša, 1998, 0:31,33
Ljubljana, 24.01.2020
101.37%

0:32,08

Čelik Tina, 2001, 0:31,84
Ljubljana, 24.01.2020
0.26%

100m prsno ženske

1:08,50

754


Vozel Tjaša, 1994, 1:05,69
Glasgow, 06.12.2019
104.27%

1:09,19

Erjavec Nuša, 1998, 1:08,97
Ljubljana, 23.01.2020
0.69%

200m prsno ženske

2:29,45

730


Vozel Tjaša, 1994, 2:20,99
Glasgow, 08.12.2019
106.00%

2:30,94

50m delfin ženske

0:27,05

732


Klančar Neža, 2000, 0:26,48
Ljubljana, 25.01.2020
102.15%

0:27,32

Vodenik Iza, 2003, 0:27,31
Ljubljana, 25.01.2020
0.96%

100m delfin ženske

1:00,26

744


Fain Katja, 2001, 0:59,15
Ljubljana, 26.01.2020
101.87%

1:00,86

200m delfin ženske

2:14,30

706


Fain Katja, 2001, 2:07,04
Berlin, 01.10.2021
105.71%

2:15,64

50m hrbtno ženske

0:27,75

791

 

0:28,03

100m hrbtno ženske

1:00,11

767


Šegel Janja, 2001, 0:59,29
Kazan, 05.11.2021
101.38%

1:00,71

200m hrbtno ženske

2:11,64

743


Šegel Janja, 2001, 2:10,15
Ljubljana, 24.01.2020
101.14%

Fain Katja, 2001, 2:10,42
Ljubljana, 24.01.2020
100.93%

2:12,96

100m mešano ženske

1:03,35

709


Klančar Neža, 2000, 1:00,51
Glasgow, 05.12.2019
104.69%

Šegel Janja, 2001, 1:00,71
Kazan, 03.11.2021
104.34%

Fain Nika, 2003, 1:03,20
Ljubljana, 23.01.2020
100.23%

1:03,98

Jamšek Janja, 2001, 1:03,97
Ljubljana, 23.01.2020
0.97%

200m mešano ženske

2:16,11

717


Fain Katja, 2001, 2:10,16
Berlin, 03.10.2021
104.57%

Mihalič Sara, 2004, 2:16,08
Ljubljana, 24.01.2020
100.02%

2:17,47

Rant Erin, 2002, 2:17,25
Ljubljana, 24.01.2020
0.84%

400m mešano ženske

4:47,25

732


Fain Katja, 2001, 4:35,27
Glasgow, 04.12.2019
104.35%

4:50,12

Mihalič Sara, 2004, 4:48,23
Zagreb, 14.11.2021
0.35%

Nazaj

#

%

Plavalec/ka

Disciplina

Norma

Čas

Točke

1.

106.00

Tjaša VOZEL, 1994, ZVK

200PZ

2:29,45

2:20,99

869

2.

105.95

Katja FAIN, 2001, BM

800KZ

8:53,74

8:23,72

861

105.71

    Katja FAIN, 2001, BM

200DZ

2:14,30

2:07,04

834

3.

105.36

Peter John STEVENS, 1995, TK

50PM

0:27,50

0:26,10

905

105.06

    Katja FAIN, 2001, BM

200KZ

1:59,65

1:53,88

911

104.95

    Katja FAIN, 2001, BM

400KZ

4:15,59

4:03,52

893

4.

104.93

Daša TUŠEK, 2003, FR

800KZ

8:53,74

8:28,65

836

5.

104.69

Neža KLANČAR, 2000, OL

100MZ

1:03,35

1:00,51

814

104.57

    Katja FAIN, 2001, BM

200MZ

2:16,11

2:10,16

820

6.

104.48

Martin BAU, 1994, BM

400KM

3:51,93

3:41,98

874

104.35

    Katja FAIN, 2001, BM

400MZ

4:47,25

4:35,27

832

7.

104.34

Janja ŠEGEL, 2001, FR

100MZ

1:03,35

1:00,71

806

104.27

    Tjaša VOZEL, 1994, ZVK

100PZ

1:08,50

1:05,69

855

103.90

    Janja ŠEGEL, 2001, FR

200KZ

1:59,65

1:55,15

882

103.70

    Janja ŠEGEL, 2001, FR

100KZ

0:55,66

0:53,67

820

103.41

    Neža KLANČAR, 2000, OL

50KZ

0:25,46

0:24,62

807

103.05

    Martin BAU, 1994, BM

1500KM

15:20,42

14:53,11

856

102.98

    Peter John STEVENS, 1995, TK

100PM

0:59,65

0:57,92

885

8.

102.90

Tjaša PINTAR, 1997, RAD

100KZ

0:55,66

0:54,09

801

9.

102.63

Sašo BOŠKAN, 2002, TK

400KM

3:51,93

3:45,98

828

102.61

    Neža KLANČAR, 2000, OL

100KZ

0:55,66

0:54,24

795

102.31

    Tjaša VOZEL, 1994, ZVK

50PZ

0:31,76

0:31,04

785

102.22

    Tjaša PINTAR, 1997, RAD

50PZ

0:31,76

0:31,07

783

102.15

    Neža KLANČAR, 2000, OL

50DZ

0:27,05

0:26,48

780

102.14

    Tjaša PINTAR, 1997, RAD

200KZ

1:59,65

1:57,14

837

102.09

    Peter John STEVENS, 1995, TK

100MM

0:55,44

0:54,30

794

102.03

    Katja FAIN, 2001, BM

100KZ

0:55,66

0:54,55

781

101.87

    Katja FAIN, 2001, BM

100DZ

1:00,26

0:59,15

786

101.84

    Katja FAIN, 2001, BM

50KZ

0:25,46

0:25,00

771

101.80

    Sašo BOŠKAN, 2002, TK

200KM

1:48,55

1:46,63

809

101.67

    Daša TUŠEK, 2003, FR

400KZ

4:15,59

4:11,37

812

10.

101.60

Sara RAČNIK, 2002, FR

800KZ

8:53,74

8:45,33

759

101.43

    Janja ŠEGEL, 2001, FR

50KZ

0:25,46

0:25,10

762

101.39

    Tjaša PINTAR, 1997, RAD

50KZ

0:25,46

0:25,11

761

101.38

    Janja ŠEGEL, 2001, FR

100HZ

1:00,11

0:59,29

799

11.

101.37

Nuša ERJAVEC, 1998, VV

50PZ

0:31,76

0:31,33

763

12.

101.25

Primož ŠENICA PAVLETIČ, 2001, LL

200HM

1:56,60

1:55,15

771

101.14

    Janja ŠEGEL, 2001, FR

200HZ

2:11,64

2:10,15

768

100.93

    Neža KLANČAR, 2000, OL

200KZ

1:59,65

1:58,54

808

100.93

    Katja FAIN, 2001, BM

200HZ

2:11,64

2:10,42

764

13.

100.76

Mojca HANCMAN, 2002, FR

800KZ

8:53,74

8:49,71

740

100.76

    Martin BAU, 1994, BM

200KM

1:48,55

1:47,73

784

14.

100.46

Jaka PUŠNIK, 2003, OL

400KM

3:51,93

3:50,85

777

15.

100.27

Marcel PRIMOŽIČ, 2000, BP

400KM

3:51,93

3:51,29

772

100.25

    Jaka PUŠNIK, 2003, OL

200KM

1:48,55

1:48,27

773

16.

100.23

Nika FAIN, 2003, BM

100MZ

1:03,35

1:03,20

714

17.

100.20

Špela PERŠE, 1996, RAD

800KZ

8:53,74

8:52,66

728

100.18

    Primož ŠENICA PAVLETIČ, 2001, LL

200KM

1:48,55

1:48,35

771

18.

100.02

Sara MIHALIČ, 2004, OL

200MZ

2:16,11

2:16,08

718

       

19.

99.92

Anemari KOŠAK, 1996, OL

50KZ

0:25,46

0:25,48

728

20.

99.83

Jan TOMAN, 1999, BM

1500KM

15:20,42

15:21,95

778

99.82

    Sara RAČNIK, 2002, FR

400KZ

4:15,59

4:16,03

768

21.

99.74

Tina ČELIK, 2001, TK

50PZ

0:31,76

0:31,84

727

99.65

    Sara MIHALIČ, 2004, OL

400MZ

4:47,25

4:48,23

725

99.31

    Nuša ERJAVEC, 1998, VV

100PZ

1:08,50

1:08,97

739

99.29

    Marcel PRIMOŽIČ, 2000, BP

200KM

1:48,55

1:49,32

751

22.

99.16

Erin RANT, 2002, KKR

200MZ

2:16,11

2:17,25

699

99.14

    Martin BAU, 1994, BM

400MM

4:17,91

4:20,13

741

23.

99.04

Iza VODENIK, 2003, NC

50DZ

0:27,05

0:27,31

711

24.

99.04

Gal KORDEŽ, 2000, FR

50DM

0:23,89

0:24,12

738

25.

99.03

Janja JAMŠEK, 2001, FR

100MZ

1:03,35

1:03,97

689

99.02

    Erin RANT, 2002, KKR

400KZ

4:15,59

4:18,10

750



#

Plavalec/ka

Disciplina

Norma

Čas

%

      
      

1.

Martin BAU, 1994

200KM

1:48,55

1:47,73

100.76

 

 

400KM

3:51,93

3:41,98

104.48

 

 

1500KM

15:20,42

14:53,11

103.05

 

 

400MM

4:17,91

4:20,13

99.14

      
      

2.

Sašo BOŠKAN, 2002

200KM

1:48,55

1:46,63

101.80

 

 

400KM

3:51,93

3:45,98

102.63

      
      

3.

Gal KORDEŽ, 2000

50DM

0:23,89

0:24,12

99.04

      
      

4.

Marcel PRIMOŽIČ, 2000

200KM

1:48,55

1:49,32

99.29

 

 

400KM

3:51,93

3:51,29

100.27

      
      

5.

Jaka PUŠNIK, 2003

200KM

1:48,55

1:48,27

100.25

 

 

400KM

3:51,93

3:50,85

100.46

      
      

6.

Peter John STEVENS, 1995

50PM

0:27,50

0:26,10

105.36

 

 

100PM

0:59,65

0:57,92

102.98

 

 

100MM

0:55,44

0:54,30

102.09

      
      

7.

Jan TOMAN, 1999

1500KM

15:20,42

15:21,95

99.83

      
      

8.

Primož ŠENICA PAVLETIČ, 2001

200KM

1:48,55

1:48,35

100.18

 

 

200HM

1:56,60

1:55,15

101.25

      
      

9.

Nuša ERJAVEC, 1998

50PZ

0:31,76

0:31,33

101.37

 

 

100PZ

1:08,50

1:08,97

99.31

      
      

10.

Katja FAIN, 2001

50KZ

0:25,46

0:25,00

101.84

 

 

100KZ

0:55,66

0:54,55

102.03

 

 

200KZ

1:59,65

1:53,88

105.06

 

 

400KZ

4:15,59

4:03,52

104.95

 

 

800KZ

8:53,74

8:23,72

105.95

 

 

100DZ

1:00,26

0:59,15

101.87

 

 

200DZ

2:14,30

2:07,04

105.71

 

 

200HZ

2:11,64

2:10,42

100.93

 

 

200MZ

2:16,11

2:10,16

104.57

 

 

400MZ

4:47,25

4:35,27

104.35

      
      

11.

Nika FAIN, 2003

100MZ

1:03,35

1:03,20

100.23

      
      

12.

Mojca HANCMAN, 2002

800KZ

8:53,74

8:49,71

100.76

      
      

13.

Janja JAMŠEK, 2001

100MZ

1:03,35

1:03,97

99.03

      
      

14.

Neža KLANČAR, 2000

50KZ

0:25,46

0:24,62

103.41

 

 

100KZ

0:55,66

0:54,24

102.61

 

 

200KZ

1:59,65

1:58,54

100.93

 

 

50DZ

0:27,05

0:26,48

102.15

 

 

100MZ

1:03,35

1:00,51

104.69

      
      

15.

Anemari KOŠAK, 1996

50KZ

0:25,46

0:25,48

99.92

      
      

16.

Sara MIHALIČ, 2004

200MZ

2:16,11

2:16,08

100.02

 

 

400MZ

4:47,25

4:48,23

99.65

      
      

17.

Špela PERŠE, 1996

800KZ

8:53,74

8:52,66

100.20

      
      

18.

Tjaša PINTAR, 1997

50KZ

0:25,46

0:25,11

101.39

 

 

100KZ

0:55,66

0:54,09

102.90

 

 

200KZ

1:59,65

1:57,14

102.14

 

 

50PZ

0:31,76

0:31,07

102.22

      
      

19.

Erin RANT, 2002

400KZ

4:15,59

4:18,10

99.02

 

 

200MZ

2:16,11

2:17,25

99.16

      
      

20.

Sara RAČNIK, 2002

400KZ

4:15,59

4:16,03

99.82

 

 

800KZ

8:53,74

8:45,33

101.60

      
      

21.

Daša TUŠEK, 2003

400KZ

4:15,59

4:11,37

101.67

 

 

800KZ

8:53,74

8:28,65

104.93

      
      

22.

Iza VODENIK, 2003

50DZ

0:27,05

0:27,31

99.04

      
      

23.

Tjaša VOZEL, 1994

50PZ

0:31,76

0:31,04

102.31

 

 

100PZ

1:08,50

1:05,69

104.27

 

 

200PZ

2:29,45

2:20,99

106.00

      
      

24.

Tina ČELIK, 2001

50PZ

0:31,76

0:31,84

99.74

      
      

25.

Janja ŠEGEL, 2001

50KZ

0:25,46

0:25,10

101.43

 

 

100KZ

0:55,66

0:53,67

103.70

 

 

200KZ

1:59,65

1:55,15

103.90

 

 

100HZ

1:00,11

0:59,29

101.38

 

 

200HZ

2:11,64

2:10,15

101.14

 

 

100MZ

1:03,35

1:00,71

104.34


Nazaj