Back    Home

Svetovni pokal, 07.10. - 09.10.2021, Budimpešta/Budapest (HUN), 25m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0903

    FAIN Katja (BM, 2001)

    200KZ

    1:54,25

2.     

0893

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    50PM

    0:26,22

3.     

0886

    FAIN Katja (BM, 2001)

    400KZ

    4:03,52

4.     

0868

    FAIN Katja (BM, 2001)

    400KZ

    4:05,22

5.     

0865

    FAIN Katja (BM, 2001)

    200KZ

    1:55,88

6.     

0863

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    50PM

    0:26,52

7.     

0849

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    100PM

    0:58,43

8.     

0848

    FAIN Katja (BM, 2001)

    800KZ

    8:26,24

9.     

0846

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    100PM

    0:58,50

10.     

0828

    BOŠKAN Sašo (TK, 2002)

    400KM

    3:45,98

 

11.     

0806

    BOŠKAN Sašo (TK, 2002)

    400KM

    3:48,04

12.     

0792

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    100PZ

    1:07,38

13.     

0777

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    100PZ

    1:07,81

14.     

0773

    BOŠKAN Sašo (TK, 2002)

    200KM

    1:48,26

15.     

0764

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    200PZ

    2:27,14

16.     

0749

    PUŠNIK Jaka (OL, 2003)

    200KM

    1:49,40

17.     

0741

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    50PZ

    0:31,55

18.     

0731

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    50PZ

    0:31,69

19.     

0728

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    100MM

    0:54,78

20.     

0728

    BOŠKAN Sašo (TK, 2002)

    100KM

    0:49,94


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
100m mešano moški Show results
200m mešano moški Show results

100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Olimpija Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back