Back    Home

Evropsko prvenstvo, 04.12. - 08.12.2019, Glasgow (GBR), 25m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0914

    ODER Tjaša (FR, 1994)

    800KZ

    8:13,78

2.     

0900

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    50PM

    0:26,15

3.     

0896

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    50PM

    0:26,19

4.     

0884

    ODER Tjaša (FR, 1994)

    800KZ

    8:19,34

5.     

0880

    FAIN Katja (BM, 2001)

    200KZ

    1:55,23

6.     

0874

    BAU Martin (BM, 1994)

    400KM

    3:41,98

7.     

0869

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    200PZ

    2:20,99

8.     

0866

    FAIN Katja (BM, 2001)

    200KZ

    1:55,85

9.     

0863

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    50PM

    0:26,52

10.     

0861

    FAIN Katja (BM, 2001)

    800KZ

    8:23,72

 

11.     

0856

    BAU Martin (BM, 1994)

    1500KM

    14:53,11

12.     

0855

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    100PZ

    1:05,69

13.     

0851

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    200PZ

    2:21,99

14.     

0846

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    100PZ

    1:05,91

15.     

0840

    ODER Tjaša (FR, 1994)

    400KZ

    4:07,82

16.     

0839

    FAIN Katja (BM, 2001)

    400KZ

    4:07,94

17.     

0837

    PINTAR Tjaša (RAD, 1997)

    200KZ

    1:57,14

18.     

0836

    TUŠEK Daša (FR, 2003)

    800KZ

    8:28,65

19.     

0833

    BAU Martin (BM, 1994)

    800KM

    7:51,17

20.     

0832

    FAIN Katja (BM, 2001)

    400MZ

    4:35,27


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m hrbtno moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
100m mešano ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Fužinar Ravne
PK Ljubljana
PK Olimpija Ljubljana
PK Radovljica
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back