Back    Home

Odprto združeno prvenstvo Slovenije, 23.01. - 26.01.2020, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0894

    ODER Tjaša (FR, 1994)

    1500KZ

    15:52,61

2.     

0885

    FAIN Katja (BM, 2001)

    200KZ

    1:54,98

3.     

0870

    FAIN Katja (BM, 2001)

    400KZ

    4:04,97

4.     

0862

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    50PM

    0:26,53

5.     

0857

    ODER Tjaša (FR, 1994)

    400KZ

    4:06,21

6.     

0847

    ODER Tjaša (FR, 1994)

    800KZ

    8:26,54

7.     

0839

    ODER Tjaša (FR, 1994)

    800KZ

    8:28,10

8.     

0833

    TUŠEK Daša (FR, 2003)

    1500KZ

    16:15,44

9.     

0825

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    100PM

    0:59,00

10.     

0824

    FAIN Katja (BM, 2001)

    800KZ

    8:31,16

 

11.     

0820

    TUŠEK Daša (FR, 2003)

    800KZ

    8:32,09

12.     

0816

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    50PM

    0:27,01

13.     

0816

    FAIN Katja (BM, 2001)

    400KZ

    4:10,28

14.     

0811

    FAIN Katja (BM, 2001)

    200KZ

    1:58,41

15.     

0808

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    200KZ

    1:58,54

16.     

0795

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    100KZ

    0:54,24

17.     

0793

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    100MZ

    1:01,03

18.     

0789

    TUŠEK Daša (FR, 2003)

    400KZ

    4:13,06

19.     

0787

    FAIN Katja (BM, 2001)

    400MZ

    4:40,40

20.     

0786

    FAIN Katja (BM, 2001)

    100DZ

    0:59,15


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
100m mešano moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
1500m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
100m mešano ženske Show results
200m mešano ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Biser Piran
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
PA Kurent Ptuj
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
PK Ajdovščina
PK Ratitovec Železniki
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Velenje
PK Zdravilišče Radenci
KPD Zvezda Kranj

Back