Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju 1. kolo troboja BM-FR-VV
19.03.2015, Maribor, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

GERDEJ Nija, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

100KZ

    3.   

1:35,66

    161

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    2.   

0:51,32

    195

   os.rek. (1:02,98; 22.72%)

     

2.  

KAJŽER Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    6.   

1:20,05

    275

   os.rek. (1:26,32; 7.83%)

 

 

50DZ

    1.   

0:37,83

    291

   os.rek. (0:38,20; 0.97%)

 

 

200HZ

    6.   

3:07,27

    290

   os.rek. (3:20,51; 7.07%)

     

3.  

KOKOŠINEK Taja, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:25,69

    224

   os.rek. (1:43,51; 20.79%)

 

 

50PZ

    4.   

0:54,06

    167

   os.rek. (0:59,06; 9.24%)

 

 

50DZ

    3.   

0:50,84

    119

   os.rek. (1:00,33; 18.66%)

 

 

200HZ

    2.   

3:28,52

    210

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

KOKOT Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    18.   

2:09,22

    65

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    13.   

1:01,86

    111

   os.rek. (brez rezultata)

     

5.  

KUŠEJ Špela, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    9.   

1:21,04

    265

              (1:20,76; -0.34%)

 

 

50DZ

    5.   

0:41,39

    222

   os.rek. (0:52,81; 27.59%)

 

 

200HZ

    11.   

3:16,51

    251

   os.rek. (3:36,91; 10.38%)

     

6.  

LAJBAHER Maja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    17.   

2:03,41

    75

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    15.   

1:05,59

    93

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

MARKAČ Zoja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    4.   

1:16,75

    312

   os.rek. (1:18,99; 2.91%)

 

 

50PZ

    10.   

0:49,12

    223

   os.rek. (0:51,43; 4.7%)

 

 

50DZ

    2.   

0:38,70

    271

   os.rek. (0:39,19; 1.26%)

 

 

200HZ

    3.   

3:01,73

    318

              (2:56,29; -2.99%)

     

8.  

MEDVED Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    15.   

2:02,84

    76

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    8.   

0:57,30

    140

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

MENCINGER Saša, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    0.   

1:05,00

    514

              (1:04,42; -0.89%)

 

 

800KZ

    0.   

10:05,26

    544

   os.rek. (10:46,46; 6.8%)

 

 

50PZ

    0.   

0:38,23

    473

              (0:37,52; -1.85%)

 

 

50DZ

    0.   

0:34,24

    392

              (0:33,03; -3.53%)

 

 

200HZ

    0.   

2:49,74

    390

   os.rek. (3:06,52; 9.88%)

     

10.  

MERKAČ Julija, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    10.   

1:45,95

    118

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    12.   

1:00,50

    119

              (0:59,94; -0.92%)

 

 

200HZ

    6.   

3:55,32

    146

   os.rek. (brez rezultata)

     

11.  

NOVAK Neja, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    0.   

1:15,32

    330

   os.rek. (1:18,21; 3.83%)

 

 

50PZ

    0.   

0:41,38

    373

              (0:40,28; -2.65%)

 

 

200HZ

    0.   

3:00,04

    327

              (2:57,66; -1.32%)

     

12.  

ODER Tinkara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    13.   

1:23,03

    246

              (1:21,86; -1.4%)

 

 

50PZ

    8.   

0:47,52

    246

   os.rek. (0:47,80; 0.58%)

 

 

50DZ

    8.   

0:43,69

    188

   os.rek. (0:46,05; 5.4%)

 

 

200HZ

    10.   

3:15,96

    253

   os.rek. (3:29,70; 7.01%)

     

13.  

PERUŠ Tia, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    5.   

1:17,36

    304

              (1:15,26; -2.71%)

 

 

50PZ

    2.   

0:43,89

    313

   os.rek. (0:45,93; 4.64%)

 

 

200HZ

    4.   

3:04,85

    302

   os.rek. (3:55,13; 27.2%)

     

14.  

PŠENIČNIK Neli, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    5.   

1:38,51

    147

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    7.   

0:56,67

    145

              (0:54,88; -3.15%)

 

 

200HZ

    3.   

3:47,05

    163

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    1.   

1:18,41

    292

   os.rek. (1:19,09; 0.86%)

 

 

50PZ

    1.   

0:45,16

    287

   os.rek. (0:45,57; 0.9%)

 

 

50DZ

    1.   

0:41,90

    214

   os.rek. (0:42,66; 1.81%)

 

 

200HZ

    1.   

3:15,79

    254

   os.rek. (3:18,63; 1.45%)

     

16.  

SAGERNIK Teja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    7.   

1:20,40

    271

   os.rek. (1:21,64; 1.54%)

 

 

50PZ

    7.   

0:47,27

    250

   os.rek. (0:48,80; 3.23%)

 

 

200HZ

    7.   

3:11,35

    272

   os.rek. (3:23,56; 6.38%)

     

17.  

SEDAR Manca, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    11.   

1:22,04

    255

              (1:19,32; -3.31%)

 

 

50PZ

    6.   

0:46,96

    255

   os.rek. (0:50,94; 8.47%)

 

 

50DZ

    4.   

0:41,23

    224

   os.rek. (0:49,55; 20.17%)

 

 

200HZ

    9.   

3:13,76

    262

   os.rek. (3:45,58; 16.42%)

     

18.  

SEKUTI Hana, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    9.   

1:44,54

    123

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    9.   

0:58,11

    134

              (0:55,05; -5.26%)

 

 

50DZ

    2.   

0:50,36

    123

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    8.   

4:07,09

    126

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

TRBOVŠEK Ana, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    11.   

1:47,21

    114

   os.rek. (1:56,94; 9.07%)

 

 

50PZ

    11.   

1:00,37

    120

              (0:57,59; -4.6%)

 

 

50DZ

    4.   

1:00,75

    70

   os.rek. (1:03,05; 3.78%)

 

 

200HZ

    10.   

4:12,29

    118

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    2.   

1:14,40

    342

              (1:12,03; -3.18%)

 

 

800KZ

    1.   

11:02,98

    413

   os.rek. (11:04,00; 0.15%)

 

 

50PZ

    4.   

0:45,76

    276

   os.rek. (0:46,32; 1.22%)

 

 

200HZ

    1.   

2:57,67

    340

   os.rek. (3:06,81; 5.14%)

     

21.  

TUŠEK Gaja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    3.   

1:16,51

    315

   os.rek. (1:17,84; 1.73%)

 

 

800KZ

    2.   

11:37,56

    355

   os.rek. (11:40,17; 0.37%)

 

 

200HZ

    5.   

3:05,22

    300

   os.rek. (3:33,09; 15.04%)

     

22.  

ZIMIC Lara, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    14.   

2:01,39

    78

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    16.   

1:05,66

    93

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

BERLOŽNIK Jaš, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    6.   

1:08,32

    323

              (1:07,49; -1.21%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

11:19,61

    294

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

1500KM

    4.   

21:18,46

    316

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    3.   

0:32,14

    339

              (0:31,97; -0.52%)

     

24.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    11.   

1:09,44

    308

   os.rek. (1:11,28; 2.64%)

 

 

50PM

    2.   

0:35,03

    441

              (0:34,88; -0.42%)

 

 

50DM

    11.   

0:35,75

    246

              (0:35,20; -1.53%)

 

 

200HM

    8.   

2:51,38

    278

   os.rek. (2:52,74; 0.79%)

     

25.  

KELAIDIS Luka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

1:17,18

    224

   os.rek. (1:20,67; 4.52%)

 

 

50PM

    2.   

0:41,96

    256

   os.rek. (0:43,25; 3.07%)

 

 

50DM

    6.   

0:39,76

    179

              (0:38,52; -3.11%)

     

26.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    2.   

1:01,20

    450

              (1:01,08; -0.19%)

 

 

50PM

    1.   

0:33,65

    497

              (0:32,94; -2.1%)

 

 

50DM

    1.   

0:30,29

    406

              (0:29,94; -1.15%)

 

 

200HM

    2.   

2:35,80

    370

   os.rek. (2:46,78; 7.04%)

     

27.  

KNEZ Ožbej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    3.   

1:13,40

    261

              (1:13,34; -0.08%)

 

 

50PM

    3.   

0:42,85

    241

   os.rek. (0:43,40; 1.28%)

 

 

50DM

    2.   

0:36,38

    234

   os.rek. (0:37,50; 3.07%)

 

 

200HM

    2.   

2:55,84

    257

              (2:52,62; -1.83%)

     

28.  

KOKOT Jan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    7.   

1:19,61

    204

              (1:19,26; -0.43%)

 

 

50PM

    5.   

0:44,50

    215

              (0:44,47; -0.06%)

 

 

50DM

    5.   

0:39,21

    187

   os.rek. (0:45,71; 16.57%)

     

29.  

KORDEŽ Gal, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    0.   

1:00,16

    474

              (0:59,09; -1.77%)

 

 

50PM

    0.   

0:35,34

    429

   os.rek. (0:37,41; 5.85%)

 

 

200HM

    0.   

2:28,73

    426

              (2:26,28; -1.64%)

     

30.  

KOROŠ Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    6.   

1:17,88

    218

              (1:13,77; -5.27%)

 

 

50PM

    4.   

0:43,31

    233

              (0:41,65; -3.83%)

 

 

50DM

    3.   

0:38,00

    205

              (0:36,47; -4.02%)

 

 

200HM

    3.   

3:01,25

    235

   os.rek. (brez rezultata)

     

31.  

MAGER Klemen, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

1:10,54

    294

   os.rek. (1:12,97; 3.44%)

 

 

50PM

    1.   

0:40,29

    290

              (0:39,02; -3.15%)

 

 

50DM

    1.   

0:33,61

    297

   os.rek. (0:35,38; 5.26%)

 

 

200HM

    4.   

3:03,83

    225

   os.rek. (3:19,45; 8.49%)

     

32.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    8.   

1:08,49

    321

   os.rek. (1:11,45; 4.32%)

 

 

50PM

    3.   

0:35,19

    435

   os.rek. (0:35,24; 0.14%)

 

 

50DM

    5.   

0:33,35

    304

   os.rek. (0:37,82; 13.4%)

 

 

200HM

    5.   

2:44,48

    315

   os.rek. (2:47,87; 2.06%)

     

33.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    10.   

1:08,94

    315

              (1:08,07; -1.26%)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

11:07,83

    310

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

1500KM

    3.   

20:46,84

    340

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    9.   

0:34,76

    268

              (0:34,72; -0.11%)

     

34.  

MERZDOVNIK Nejc, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    14.   

1:11,24

    285

   os.rek. (1:11,57; 0.46%)

 

 

50DM

    14.   

0:37,05

    221

   os.rek. (0:40,06; 8.12%)

     

35.  

OVČAR Ožbej, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    36.   

2:12,64

    44

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    31.   

1:03,45

    74

   os.rek. (1:19,27; 24.93%)

     

36.  

OZANIČ Rene, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    12.   

1:10,44

    295

   os.rek. (1:11,69; 1.77%)

 

 

50PM

    9.   

0:42,23

    251

   os.rek. (0:43,81; 3.74%)

 

 

50DM

    10.   

0:34,91

    265

   os.rek. (0:35,52; 1.74%)

 

 

200HM

    10.   

2:57,15

    252

   os.rek. (3:03,09; 3.35%)

     

37.  

PETRIČ Lovro, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    34.   

1:59,80

    60

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    33.   

1:11,59

    51

              (1:09,98; -2.24%)

     

38.  

PODRŽAVNIK Žan, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    37.   

2:18,74

    38

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    28.   

0:59,16

    91

   os.rek. (0:59,24; 0.13%)

     

39.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    0.   

1:01,03

    454

              (1:00,06; -1.58%)

 

 

1500KM

    0.   

17:46,11

    545

   os.rek. (18:10,63; 2.29%)

     

40.  

ROTOVNIK Tine, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    13.   

1:26,30

    160

   os.rek. (1:48,01; 25.15%)

 

 

50PM

    18.   

0:52,75

    129

   os.rek. (0:52,75; 0%)

 

 

50DM

    13.   

0:47,44

    105

   os.rek. (brez rezultata)

     

41.  

SLATINŠEK Nejc, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    32.   

1:47,99

    81

   os.rek. (2:25,59; 34.81%)

 

 

50PM

    32.   

1:04,24

    71

   os.rek. (1:07,16; 4.54%)

     

42.  

TRBOVŠEK Jani, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    0.   

1:09,59

    306

   os.rek. (1:10,24; 0.93%)

 

 

50DM

    0.   

0:35,95

    242

   os.rek. (0:36,65; 1.94%)

 

 

200HM

    0.   

2:49,53

    287

              (2:46,21; -1.95%)

     

43.  

URŠNIK Tomaž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    7.   

1:08,46

    321

              (1:07,34; -1.63%)

 

 

50PM

    6.   

0:38,85

    323

   os.rek. (0:42,35; 9%)

 

 

50DM

    4.   

0:33,10

    311

   os.rek. (0:33,15; 0.15%)

 

 

200HM

    11.   

3:01,68

    233

   os.rek. (3:07,63; 3.27%)


Back