Back    Home

Norme PZS za nastope na mednarodnih tekmovanjih*
Izpis: 29.05.2022, 01:13:27

EYOF Banska Bystrica (SVK), 50m bazen, FINA 2021 točke

Upoštevanje rezultatov od:
01.09.2021
Zadnji rok:
05.06.2022
Letniki: M:2006-2007, Ž:2007-2008

*  Podatki so zgolj in samo informativni ter NE odražajo nujno stališča selektorja PZS!
poveèaj odstotek odstopanja    zmanjšaj odstotek odstopanja

Disciplina

Norma

FINA 2021
Točke

Izpolnili

Odstopanje
1%

Odstopanje
2%

50m prosto moški

0:24,23

642


Bizjak Jambrović Matic, 2006, 0:23,75
Banja Luka, 21.05.2022
102.02%

Korent Leonardo, 2006, 0:24,13
Maribor, 27.03.2022
100.41%

0:24,47

0:24,71

Vran Benkovič Bor, 2007, 0:24,70
Maribor, 04.12.2021
1.91%

100m prosto moški

0:52,39

717

 

0:52,91

0:53,44

Vran Benkovič Bor, 2007, 0:53,01
Reka/Rijeka, 19.03.2022
1.17%

Popović Svit, 2007, 0:53,13
Maribor, 26.03.2022
1.40%

Korent Leonardo, 2006, 0:53,31
Limassol, 10.04.2022
1.73%

200m prosto moški

1:54,87

700

 

1:56,02

Vran Benkovič Bor, 2007, 1:55,44
Banja Luka, 21.05.2022
0.50%

1:57,17

400m prosto moški

4:04,08

732

 

4:06,52

4:08,96

1500m prosto moški

16:34,56

671


Peterlin Nik, 2006, 16:15,81
Reka/Rijeka, 20.03.2022
101.92%

16:44,51

16:54,45

100m prsno moški

1:06,54

624

 

1:07,21

1:07,87

Korent Leonardo, 2006, 1:07,81
Limassol, 10.04.2022
1.88%

200m prsno moški

2:23,78

674


Vran Benkovič Bor, 2007, 2:23,67
Reka/Rijeka, 19.03.2022
100.07%

2:25,22

2:26,66

100m delfin moški

0:56,63

665

 

0:57,20

Vran Benkovič Bor, 2007, 0:57,05
Reka/Rijeka, 20.03.2022
0.74%

0:57,76

Bizjak Jambrović Matic, 2006, 0:57,32
Banja Luka, 22.05.2022
1.21%

200m delfin moški

2:06,63

668

 

2:07,90

2:09,16

100m hrbtno moški

0:59,13

674

 

0:59,72

1:00,31

200m hrbtno moški

2:08,20

665

 

2:09,48

2:10,76

Vran Benkovič Bor, 2007, 2:10,40
Reka/Rijeka, 20.03.2022
1.69%

200m mešano moški

2:10,24

670


Vran Benkovič Bor, 2007, 2:07,41
Banja Luka, 22.05.2022
102.22%

2:11,54

2:12,84

Korent Leonardo, 2006, 2:12,41
Limassol, 10.04.2022
1.64%

400m mešano moški

4:39,37

664

 

4:42,16

4:44,96

      
      

50m prosto ženske

0:26,87

683

 

0:27,14

Rožič Ula, 2007, 0:27,08
Ljubljana, 21.05.2022
0.78%

0:27,41

Jukić Najya Hana, 2008, 0:27,34
Banja Luka, 21.05.2022
1.72%

100m prosto ženske

0:58,13

703

 

0:58,71

Rožič Ula, 2007, 0:58,69
Beograd, 15.10.2021
0.96%

0:59,29

Arko Marta, 2007, 0:59,03
Maribor, 26.03.2022
1.53%

200m prosto ženske

2:06,24

716


Arko Marta, 2007, 2:05,72
Limassol, 10.04.2022
100.41%

2:07,50

2:08,76

400m prosto ženske

4:25,86

703

 

4:28,52

Radivojević Olja, 2007, 4:27,93
Ljubljana, 21.05.2022
0.78%

4:31,18

Podržavnik Zara, 2008, 4:29,56
Banja Luka, 22.05.2022
1.38%

800m prosto ženske

9:11,71

678

 

9:17,23

Kokot Lana, 2007, 9:13,34
Banja Luka, 30.04.2022
0.30%

9:22,74

Podržavnik Zara, 2008, 9:19,47
Reka/Rijeka, 19.03.2022
1.39%

100m prsno ženske

1:13,17

673

 

1:13,90

Gerdej Nija, 2007, 1:13,50
Maribor, 05.12.2021
0.45%

1:14,63

200m prsno ženske

2:37,85

682


Gerdej Nija, 2007, 2:32,01
Banja Luka, 30.04.2022
103.84%

2:39,43

2:41,01

100m delfin ženske

1:02,92

685

 

1:03,55

1:04,18

200m delfin ženske

2:22,00

631

 

2:23,42

2:24,84

100m hrbtno ženske

1:05,39

678

 

1:06,04

1:06,70

Rožič Ula, 2007, 1:06,08
Beograd, 16.10.2021
1.05%

Lipovec Tinkara, 2007, 1:06,50
Reka/Rijeka, 20.03.2022
1.67%

200m hrbtno ženske

2:22,47

649

 

2:23,89

Arko Marta, 2007, 2:23,32
Maribor, 26.03.2022
0.60%

2:25,32

Podržavnik Zara, 2008, 2:24,88
Banja Luka, 01.05.2022
1.67%

200m mešano ženske

2:23,21

683


Gerdej Nija, 2007, 2:21,67
Gradec/Graz, 21.04.2022
101.08%

2:24,64

2:26,07

400m mešano ženske

5:07,53

649


Podržavnik Zara, 2008, 5:02,69
Banja Luka, 21.05.2022
101.59%

5:10,61

Fortuna Lena, 2007, 5:10,19
Reka/Rijeka, 20.03.2022
0.86%

5:13,68

Nazaj

#

%

Plavalec/ka

Disciplina

Norma

Čas

Točke

1.

103.84

Nija GERDEJ, 2007, FR

200PZ

2:37,85

2:32,01

763

2.

102.22

Bor VRAN BENKOVIČ, 2007, BM

200MM

2:10,24

2:07,41

716

3.

102.02

Matic BIZJAK JAMBROVIĆ, 2006, VV

50KM

0:24,23

0:23,75

682

4.

101.92

Nik PETERLIN, 2006, KA

1500KM

16:34,56

16:15,81

711

5.

101.59

Zara PODRŽAVNIK, 2008, FR

400MZ

5:07,53

5:02,69

681

101.08

    Nija GERDEJ, 2007, FR

200MZ

2:23,21

2:21,67

705

6.

100.41

Marta ARKO, 2007, RR

200KZ

2:06,24

2:05,72

725

7.

100.41

Leonardo KORENT, 2006, LL

50KM

0:24,23

0:24,13

650

100.07

    Bor VRAN BENKOVIČ, 2007, BM

200PM

2:23,78

2:23,67

676

       

8.

99.70

Lana KOKOT, 2007, FR

800KZ

9:11,71

9:13,34

672

99.55

    Nija GERDEJ, 2007, FR

100PZ

1:13,17

1:13,50

664

99.50

    Bor VRAN BENKOVIČ, 2007, BM

200KM

1:54,87

1:55,44

689

99.40

    Marta ARKO, 2007, RR

200HZ

2:22,47

2:23,32

637

99.26

    Bor VRAN BENKOVIČ, 2007, BM

100DM

0:56,63

0:57,05

651

9.

99.22

Ula ROŽIČ, 2007, LL

50KZ

0:26,87

0:27,08

667

10.

99.22

Olja RADIVOJEVIĆ, 2007, RR

400KZ

4:25,86

4:27,93

687

11.

99.14

Lena FORTUNA, 2007, LL

400MZ

5:07,53

5:10,19

633

99.04

    Ula ROŽIČ, 2007, LL

100KZ

0:58,13

0:58,69

683

98.95

    Ula ROŽIČ, 2007, LL

100HZ

1:05,39

1:06,08

657

98.83

    Bor VRAN BENKOVIČ, 2007, BM

100KM

0:52,39

0:53,01

692

98.79

    Matic BIZJAK JAMBROVIĆ, 2006, VV

100DM

0:56,63

0:57,32

642

98.62

    Zara PODRŽAVNIK, 2008, FR

400KZ

4:25,86

4:29,56

675

98.61

    Zara PODRŽAVNIK, 2008, FR

800KZ

9:11,71

9:19,47

650

12.

98.60

Svit POPOVIĆ, 2007, RL

100KM

0:52,39

0:53,13

688

98.47

    Marta ARKO, 2007, RR

100KZ

0:58,13

0:59,03

672

98.36

    Leonardo KORENT, 2006, LL

200MM

2:10,24

2:12,41

638

98.33

    Zara PODRŽAVNIK, 2008, FR

200HZ

2:22,47

2:24,88

617

13.

98.33

Tinkara LIPOVEC, 2007, RAD

100HZ

1:05,39

1:06,50

644

98.31

    Bor VRAN BENKOVIČ, 2007, BM

200HM

2:08,20

2:10,40

632

14.

98.28

Najya Hana JUKIĆ, 2008, VV

50KZ

0:26,87

0:27,34

648

98.27

    Leonardo KORENT, 2006, LL

100KM

0:52,39

0:53,31

681

98.12

    Leonardo KORENT, 2006, LL

100PM

1:06,54

1:07,81

590

98.09

    Bor VRAN BENKOVIČ, 2007, BM

50KM

0:24,23

0:24,70

606



#

Plavalec/ka

Disciplina

Norma

Čas

%

      
      

1.

Matic BIZJAK JAMBROVIĆ, 2006

50KM

0:24,23

0:23,75

102.02

 

 

100DM

0:56,63

0:57,32

98.79

      
      

2.

Leonardo KORENT, 2006

50KM

0:24,23

0:24,13

100.41

 

 

100KM

0:52,39

0:53,31

98.27

 

 

100PM

1:06,54

1:07,81

98.12

 

 

200MM

2:10,24

2:12,41

98.36

      
      

3.

Nik PETERLIN, 2006

1500KM

16:34,56

16:15,81

101.92

      
      

4.

Svit POPOVIĆ, 2007

100KM

0:52,39

0:53,13

98.60

      
      

5.

Bor VRAN BENKOVIČ, 2007

50KM

0:24,23

0:24,70

98.09

 

 

100KM

0:52,39

0:53,01

98.83

 

 

200KM

1:54,87

1:55,44

99.50

 

 

200PM

2:23,78

2:23,67

100.07

 

 

100DM

0:56,63

0:57,05

99.26

 

 

200HM

2:08,20

2:10,40

98.31

 

 

200MM

2:10,24

2:07,41

102.22

      
      

6.

Marta ARKO, 2007

100KZ

0:58,13

0:59,03

98.47

 

 

200KZ

2:06,24

2:05,72

100.41

 

 

200HZ

2:22,47

2:23,32

99.40

      
      

7.

Lena FORTUNA, 2007

400MZ

5:07,53

5:10,19

99.14

      
      

8.

Nija GERDEJ, 2007

100PZ

1:13,17

1:13,50

99.55

 

 

200PZ

2:37,85

2:32,01

103.84

 

 

200MZ

2:23,21

2:21,67

101.08

      
      

9.

Najya Hana JUKIĆ, 2008

50KZ

0:26,87

0:27,34

98.28

      
      

10.

Lana KOKOT, 2007

800KZ

9:11,71

9:13,34

99.70

      
      

11.

Tinkara LIPOVEC, 2007

100HZ

1:05,39

1:06,50

98.33

      
      

12.

Zara PODRŽAVNIK, 2008

400KZ

4:25,86

4:29,56

98.62

 

 

800KZ

9:11,71

9:19,47

98.61

 

 

200HZ

2:22,47

2:24,88

98.33

 

 

400MZ

5:07,53

5:02,69

101.59

      
      

13.

Olja RADIVOJEVIĆ, 2007

400KZ

4:25,86

4:27,93

99.22

      
      

14.

Ula ROŽIČ, 2007

50KZ

0:26,87

0:27,08

99.22

 

 

100KZ

0:58,13

0:58,69

99.04

 

 

100HZ

1:05,39

1:06,08

98.95


Nazaj