Back    Home

MM Maribor, 04.12. - 05.12.2021, Maribor, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0755

    ŠENICA PAVLETIČ Primož (LL, 2001)

    200HM

    2:02,91

2.     

0750

    PUŠNIK Jaka (OL, 2003)

    200KM

    1:52,24

3.     

0745

    PUŠNIK Jaka (OL, 2003)

    200KM

    1:52,51

4.     

0728

    PUŠNIK Jaka (OL, 2003)

    100KM

    0:52,13

5.     

0726

    PRIMC Tia (IL, 2004)

    100DZ

    1:01,72

6.     

0707

    PRIMC Tia (IL, 2004)

    100DZ

    1:02,26

7.     

0698

    ŠENICA PAVLETIČ Primož (LL, 2001)

    100HM

    0:58,43

8.     

0697

    VRAN BENKOVIČ Bor (BM, 2007)

    200MM

    2:08,54

9.     

0692

    ĆIROVIĆ Filip (RR, 2004)

    100KM

    0:53,02

10.     

0689

    ARKO Marta (RR, 2007)

    200KZ

    2:07,89

 

11.     

0686

    TURK Matic (BP, 2004)

    100KM

    0:53,17

12.     

0681

    RIHTER MEDOŠ Mija (BP, 2005)

    200KZ

    2:08,40

13.     

0678

    VRAN BENKOVIČ Bor (BM, 2007)

    200MM

    2:09,75

14.     

0676

    PŠENIČNIK Neli (FR, 2006)

    50HZ

    0:30,74

15.     

0675

    PRIMC Tia (IL, 2004)

    100KZ

    0:58,94

16.     

0664

    GERDEJ Nija (FR, 2007)

    100PZ

    1:13,50

17.     

0660

    ARKO Marta (RR, 2007)

    100KZ

    0:59,37

18.     

0651

    ARKO Marta (RR, 2007)

    200KZ

    2:10,31

19.     

0650

    SEKUTI Hana (FR, 2006)

    200DZ

    2:20,57

20.     

0649

    JUKIĆ Najya Hana (VV, 2008)

    50HZ

    0:31,16


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
1500m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Biser Piran
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Ljubljana
PK Olimpija Ljubljana
PA Kurent Ptuj
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
ŠD Delfin Ljubljana
PK Torpedo Ljubljana
PK Velenje

Back