Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Ljubljana 19.09.2020, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
ARTIČ Rea Tia, 2006
disc.
mesto
čas
točke
100HZ
4.
1:15,03
448
200HZ
3.
2:38,84
468
2.
FERBEŽAR Tara, 2003
disc.
mesto
čas
točke
100PZ
3.
1:28,55
379
3.
HAJDINJAK Ana, 2006
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
7.
2:20,77
516
   os.rek. (2:25,79; 3.56%)
100PZ
9.
1:30,54
355
   os.rek. (1:31,80; 1.39%)
200HZ
2.
2:37,78
477
   os.rek. (2:38,72; 0.59%)
4.
JELESIJEVIČ Anja, 2003
disc.
mesto
čas
točke
100PZ
1.
1:21,48
487
100DZ
8.
1:10,65
484
100HZ
2.
1:09,12
574
5.
KNEGO Gaja, 2007
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
17.
1:13,10
353
   os.rek. (1:34,02; 28.61%)
100PZ
13.
1:37,72
282
   os.rek. (brez rezultata)
100HZ
20.
1:30,26
257
6.
KRAMER Neja, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100PZ
5.
1:32,23
336
   os.rek. (1:43,58; 12.3%)
100HZ
7.
1:15,01
449
7.
KRUŠEC Laura, 2008
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
29.
1:26,06
216
   os.rek. (1:35,68; 11.17%)
100PZ
17.
1:40,36
260
100HZ
24.
1:36,82
208
8.
NOVAK Tinkara, 2006
disc.
mesto
čas
točke
100PZ
1.
1:17,36
569
   os.rek. (1:17,57; 0.27%)
100DZ
1.
1:08,52
530
   os.rek. (1:10,93; 3.51%)
200MZ
6.
2:43,36
460
9.
OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
15.
1:11,91
371
200KZ
15.
2:35,10
386
   os.rek. (2:36,37; 0.81%)
100PZ
6.
1:33,89
318
200PZ
2.
3:13,81
368
10.
OMERČEVIĆ Juno, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
14.
1:09,85
405
200KZ
18.
2:40,19
350
400KZ
8.
5:25,32
383
   os.rek. (brez rezultata)
11.
OVIJAČ Pia, 2005
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
16.
1:07,91
441
   os.rek. (1:11,53; 5.33%)
200MZ
13.
2:57,53
358
   os.rek. (3:00,41; 1.62%)
12.
PETRIČ Manca, 2005
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
4.
1:03,24
546
   os.rek. (1:03,30; 0.09%)
200KZ
4.
2:17,71
552
   os.rek. (2:18,83; 0.81%)
400KZ
4.
4:50,79
537
   os.rek. (4:51,77; 0.33%)
13.
SVETEK Tajda, 2002
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
3.
2:28,43
441
100DZ
2.
1:12,52
447
14.
TAVZES CIRMAN Ajda, 2006
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
12.
2:24,10
481
   os.rek. (2:25,76; 1.15%)
400KZ
10.
5:02,36
477
100PZ
13.
1:33,77
319
   os.rek. (1:35,29; 1.62%)
100HZ
8.
1:17,04
414
15.
TOMAŽIČ Špela, 2003
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
9.
2:20,08
524
400KZ
5.
4:52,40
528
   os.rek. (5:10,04; 6.03%)
100HZ
5.
1:11,09
527
16.
UKIĆ Sara, 2007
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
9.
1:07,67
446
   os.rek. (brez rezultata)
100HZ
10.
1:21,74
347
   os.rek. (brez rezultata)
17.
VALANT Gaja Lucija, 2004
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
7.
2:16,83
562
400KZ
3.
4:42,56
585
100HZ
9.
1:15,67
437
200HZ
3.
2:36,20
492
18.
VEZENKOVA Maja, 2004
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
12.
2:28,28
442
200MZ
9.
2:49,60
411
19.
ŽNIDARŠIČ Uma, 2006
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
18.
1:09,46
412
100HZ
16.
1:20,56
362
20.
BABIČ Maks, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100KM
20.
1:00,71
459
400KM
8.
4:53,23
422
   os.rek. (6:08,97; 25.82%)
100HM
11.
1:13,47
346
200MM
18.
2:44,30
334
21.
CEDILNIK Andraž, 2003
disc.
mesto
čas
točke
100KM
21.
1:05,90
359
   os.rek. (brez rezultata)
22.
DJUKIĆ Robert, 2004
disc.
mesto
čas
točke
200KM
5.
2:05,45
537
   os.rek. (2:14,55; 7.25%)
200PM
6.
2:42,76
463
   os.rek. (2:49,03; 3.85%)
100HM
3.
1:05,24
494
   os.rek. (1:06,15; 1.39%)
400MM
1.
4:55,03
564
23.
FAJON Nej, 2002
disc.
mesto
čas
točke
100KM
12.
0:58,49
514
200KM
7.
2:06,07
529
400KM
2.
4:18,46
617
   os.rek. (4:18,95; 0.18%)
24.
NAHTIGAL Benjamin, 2003
disc.
mesto
čas
točke
200KM
6.
2:02,42
578
100DM
8.
1:02,05
506
200HM
1.
2:21,42
495
200MM
3.
2:16,26
585
25.
PEČNIKAR Ambrož, 2005
disc.
mesto
čas
točke
200KM
25.
2:17,56
407
   os.rek. (2:38,82; 15.45%)
26.
PETKOVSKI Mihail, 2005
disc.
mesto
čas
točke
100KM
29.
1:04,93
375
   os.rek. (brez rezultata)
27.
PIRY Matevž, 1996
disc.
mesto
čas
točke
100DM
5.
1:01,60
517
   os.rek. (1:02,97; 2.22%)
28.
PREBIL Jakob, 2005
disc.
mesto
čas
točke
200KM
13.
2:09,88
484
   os.rek. (2:12,57; 2.07%)
100HM
4.
1:05,27
494
   os.rek. (1:05,55; 0.42%)
29.
PREBIL Jernej, 2002
disc.
mesto
čas
točke
200KM
5.
2:01,64
589
200MM
5.
2:20,74
531
30.
PUŠNIK Jaka, 2003
disc.
mesto
čas
točke
100KM
3.
0:53,79
661
200KM
3.
1:55,32
691
100DM
3.
0:57,84
624
   os.rek. (0:59,05; 2.09%)
200DM
2.
2:11,10
596
31.
RAJIĆ Timon, 2005
disc.
mesto
čas
točke
100KM
8.
0:57,88
530
   os.rek. (0:58,21; 0.57%)
200KM
9.
2:08,01
505
   os.rek. (2:18,36; 8.08%)
200PM
4.
2:38,49
501
   os.rek. (2:39,19; 0.44%)
100HM
8.
1:09,22
414
32.
SNOJ Jaka, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100KM
23.
1:03,19
407
33.
ŠTIH Gašper, 2001
disc.
mesto
čas
točke
100KM
2.
0:54,93
620
200KM
2.
2:02,25
580
100DM
2.
0:57,04
651
34.
ŠTIH Matevž, 2005
disc.
mesto
čas
točke
200KM
15.
2:10,22
480