Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Velenje na tekmovanju 1. kolo troboja BM-FR-VV
21.10.2018, Velenje, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BLATEŠIĆ Lana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

400KZ

    7.   

7:23,64

    147

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    4.   

0:50,67

    180

   os.rek. (0:53,14; 4.87%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    15.   

1:57,74

    102

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

ČUJEŽ Anja, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    21.   

1:01,15

    102

   os.rek. (1:10,82; 15.81%)

 

 

100HZ

    13.   

1:57,46

    102

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

DOBNIK Ana, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    0.   

5:59,24

    278

   os.rek. (7:20,39; 22.58%)

 

 

200MZ

    0.   

3:10,85

    260

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

ERJAVEC Nuša, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    0.   

5:03,35

    462

   os.rek. (6:38,88; 31.49%)

 

 

50PZ

    0.   

0:33,86

    605

(absolutno)
     

5.  

GLAVNIK Maruša, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    9.   

5:52,81

    293

   os.rek. (6:04,00; 3.17%)

 

 

50PZ

    6.   

0:43,52

    285

   os.rek. (0:43,61; 0.2%)

(deklice)

 

 

100HZ

    5.   

1:23,29

    288

   os.rek. (1:27,07; 4.53%)

(deklice)
     

6.  

JOVAN Ema, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200DZ

    0.   

2:54,22

    323

   os.rek. (3:14,84; 11.83%)

     

7.  

JUKIĆ Najya Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    2.   

6:20,51

    234

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    2.   

0:47,92

    213

   os.rek. (0:48,85; 1.94%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    1.   

1:28,33

    241

   os.rek. (1:29,16; 0.93%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    3.   

3:33,47

    186

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

8.  

JUSIĆ Aida, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    0.   

1:04,98

    607

(mladinke+absolutno)
     

9.  

KOTNIK Gaja, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    25.   

1:20,98

    44

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

LAMEŠIĆ Lana, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    17.   

0:59,07

    113

   os.rek. (1:07,59; 14.42%)

     

11.  

MRKONJIČ Tia, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    12.   

0:55,54

    137

   os.rek. (0:57,09; 2.79%)

 

 

100HZ

    8.   

1:49,73

    126

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

MUJČIĆ Mia, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    8.   

0:53,32

    154

   os.rek. (1:00,12; 12.75%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    6.   

1:39,13

    171

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

13.  

NAVODNIK Sara, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    0.   

5:03,30

    462

   os.rek. (5:11,49; 2.7%)

(kadetinje)

 

 

100HZ

    0.   

1:13,70

    416

   os.rek. (1:16,56; 3.88%)

(kadetinje)
     

14.  

PERC Živa, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    5.   

5:39,92

    328

   os.rek. (5:44,76; 1.42%)

(deklice)

 

 

50PZ

    7.   

0:46,26

    237

 

 

100HZ

    6.   

1:23,33

    288

   os.rek. (1:25,02; 2.02%)

(deklice)

 

 

200MZ

    7.   

3:03,48

    292

(deklice)
     

15.  

POBERŽNIK Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    0.   

0:42,15

    313

 

 

100HZ

    0.   

1:20,07

    324

   os.rek. (1:20,80; 0.91%)

     

16.  

POHOREC Špela, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    11.   

6:08,09

    258

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    8.   

1:26,13

    260

 

 

200MZ

    10.   

3:14,55

    245

   os.rek. (3:17,92; 1.73%)

     

17.  

PRATNEKAR Zarja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100HZ

    0.   

1:18,32

    346

(kadetinje)

 

 

200MZ

    0.   

2:52,66

    351

     

18.  

PURG Deja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    0.   

0:41,12

    337

     

19.  

ROMIH Nastja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    15.   

6:58,94

    175

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    14.   

0:54,08

    148

   os.rek. (0:59,11; 9.3%)

 

 

100HZ

    9.   

1:28,20

    242

   os.rek. (1:37,29; 10.3%)

     

20.  

SKLEDAR Eva, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    12.   

6:17,88

    239

   os.rek. (6:37,98; 5.31%)

 

 

100HZ

    12.   

1:33,61

    203

   os.rek. (1:40,21; 7.05%)

     

21.  

SUŠEC JAMBROVIĆ Ana, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    23.   

1:04,82

    86

   os.rek. (1:05,68; 1.32%)

     

22.  

VOLK Tjaša, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    16.   

0:58,92

    114

   os.rek. (1:02,81; 6.6%)

     

23.  

VOLLMAIER Neža, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    0.   

5:14,59

    414

   os.rek. (5:23,34; 2.78%)

(kadetinje)
     

24.  

AĆIMOVIĆ Luka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    3.   

0:37,43

    306

   os.rek. (0:38,11; 1.81%)

(dečki)

 

 

200DM

    2.   

2:50,11

    259

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

200MM

    1.   

2:33,85

    361

   os.rek. (2:37,87; 2.61%)

(dečki)
     

25.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    8.   

5:23,96

    281

   os.rek. (6:08,18; 13.64%)

(dečki)

 

 

100HM

    5.   

1:16,90

    257

   os.rek. (1:26,90; 13%)

(dečki)
     

26.  

EMRIĆ FORSTNER Erik, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    25.   

0:58,97

    78

   os.rek. (1:01,33; 4%)

     

27.  

FRANKOVIČ Jure, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

4:59,71

    355

(dečki)

 

 

100HM

    2.   

1:11,26

    323

(dečki)

 

 

200MM

    3.   

2:39,31

    325

(dečki)
     

28.  

GOLIČNIK Val, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    10.   

5:31,34

    262

   os.rek. (6:24,10; 15.92%)

(dečki)

 

 

50PM

    4.   

0:37,98

    293

   os.rek. (0:38,49; 1.34%)

(dečki)

 

 

200MM

    8.   

2:52,83

    255

   os.rek. (3:14,25; 12.39%)

(dečki)
     

29.  

GRADIŠEK Jaša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    0.   

4:14,08

    582

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    0.   

1:02,46

    479

   os.rek. (1:04,45; 3.18%)

(mladinci+absolutno)
     

30.  

GUŠTIN Anže, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    6.   

5:15,92

    303

   os.rek. (5:28,10; 3.85%)

(dečki)

 

 

100HM

    6.   

1:17,60

    250

(dečki)

 

 

200MM

    6.   

2:48,49

    275

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

31.  

JUSIĆ Adin, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    8.   

0:46,18

    163

   os.rek. (0:48,94; 5.97%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    3.   

1:24,45

    194

   os.rek. (1:29,40; 5.86%)

(ml.dečki)
     

32.  

KOMAR KUGLER Lovro, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    28.   

1:00,31

    73

   os.rek. (1:05,63; 8.82%)

     

33.  

LAMOT Domen, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    21.   

0:54,90

    97

   os.rek. (0:59,77; 8.87%)

     

34.  

LAMOT Metod, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    7.   

5:19,25

    293

   os.rek. (5:36,80; 5.49%)

(dečki)

 

 

100HM

    8.   

1:18,51

    241

   os.rek. (1:19,10; 0.75%)

(dečki)
     

35.  

LENART Tai, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    7.   

6:20,95

    172

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

50PM

    19.   

0:54,21

    101

   os.rek. (0:54,81; 1.1%)

 

 

100HM

    15.   

1:42,34

    109

   os.rek. (1:44,13; 1.74%)

     

36.  

LORGER Brin, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    18.   

0:53,97

    102

 

 

100HM

    22.   

1:56,02

    74

   os.rek. (brez rezultata)

     

37.  

MEŽA Kristjan, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    0.   

0:31,76

    502

(absolutno)

 

 

200MM

    0.   

2:20,66

    473

(absolutno)
     

38.  

MIRNIK Maj, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    12.   

5:43,37

    236

   os.rek. (5:55,15; 3.43%)

 

 

100HM

    13.   

1:29,36

    163

   os.rek. (1:34,53; 5.78%)

 

 

200MM

    14.   

3:19,04

    167

   os.rek. (brez rezultata)

     

39.  

MRKONJIČ Jan, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    11.   

0:43,26

    198

   os.rek. (0:44,10; 1.94%)

 

 

100HM

    10.   

1:23,13

    203

   os.rek. (1:28,63; 6.61%)

 

 

200MM

    12.   

3:03,33

    213

   os.rek. (3:04,33; 0.54%)

     

40.  

NAVODNIK Grega, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    8.   

6:27,27

    164

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    10.   

1:31,53

    152

   os.rek. (1:33,88; 2.56%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    12.   

3:30,94

    140

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

41.  

OBLAK Žan Luck, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    33.   

1:14,60

    38

     

42.  

OPREŠNIK Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    0.   

5:06,74

    331

   os.rek. (5:22,08; 5%)

 

 

50PM

    0.   

0:37,72

    299

   os.rek. (0:38,88; 3.07%)

     

43.  

PANTIĆ Radoslav, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200MM

    0.   

2:40,63

    317

   os.rek. (brez rezultata)

     

44.  

PERC Jan, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    0.   

0:39,85

    254

   os.rek. (0:45,72; 14.73%)

 

 

200MM

    0.   

2:39,33

    325

   os.rek. (brez rezultata)

     

45.  

PRAPROTNIK Tine, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    0.   

4:35,44

    457

   os.rek. (5:18,57; 15.65%)

 

 

50PM

    0.   

0:32,03

    489

(absolutno)
     

46.  

PRINCL Maj, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    0.   

5:11,78

    315

   os.rek. (6:13,14; 19.68%)

 

 

200MM

    0.   

2:53,30

    253

   os.rek. (3:00,87; 4.36%)

     

47.  

PRINCL Miha, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    3.   

5:32,06

    261

   os.rek. (5:55,84; 7.16%)

(ml.dečki)

 

 

50PM

    7.   

0:45,74

    168

   os.rek. (0:47,23; 3.25%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    2.   

1:22,60

    207

   os.rek. (1:24,02; 1.71%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    5.   

3:03,98

    211

   os.rek. (3:11,45; 4.06%)

(ml.dečki)
     

48.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    6.   

0:40,04

    250

(dečki)

 

 

200DM

    3.   

3:00,87

    216

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    1.   

1:10,98

    326

   os.rek. (1:11,35; 0.52%)

(dečki)
     

49.  

REBEC Taj, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    26.   

0:59,29

    77

   os.rek. (1:04,92; 9.49%)

     

50.  

SKLEDAR Žan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    0.   

4:54,65

    373

   os.rek. (5:03,83; 3.11%)

(kadeti)
     

51.  

SRŠA Domen, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    32.   

1:08,62

    49

   os.rek. (brez rezultata)

     

52.  

ŠIBANC Dane, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    3.   

5:06,67

    331

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

100HM

    9.   

1:19,79

    230

   os.rek. (1:22,45; 3.33%)

 

 

200MM

    9.   

2:55,02

    245

     

53.  

ZALOŽNIK Matic, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    10.   

0:48,35

    142

   os.rek. (0:52,32; 8.21%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    6.   

1:27,78

    172

   os.rek. (1:46,38; 21.18%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    10.   

3:20,27

    164

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)
     

54.  

ŽNIDAR Philip, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    10.   

6:29,78

    161

   os.rek. (6:31,48; 0.43%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    9.   

1:29,65

    162

   os.rek. (1:35,11; 6.09%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    9.   

3:20,05

    164

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.dečki)

Back