Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Velenje na tekmovanju Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial
17.11. - 18.11.2018, Kranj, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

DOBNIK Ana, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

100KZ

    30.   

1:17,64

    271

   os.rek. (1:24,42; 8.73%)

 

 

50HZ

    18.   

0:39,30

    278

   os.rek. (0:40,40; 2.79%)

 

 

200HZ

    13.   

2:56,95

    305

   os.rek. (3:00,66; 2.09%)

 

 

100MZ

    22.   

1:26,79

    276

   os.rek. (1:27,45; 0.76%)

     

2.  

ERJAVEC Nuša, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    3.   

1:12,45

    637

(absolutno)

 

 

100PZ

    (finale) 3.   

1:12,05

    648

(absolutno)

 

 

50DZ

    12.   

0:30,38

    516

(absolutno)

 

 

100MZ

    5.   

1:07,21

    594

(absolutno)

 

 

100MZ

    (finale) 6.   

1:06,93

    601

(absolutno)
     

3.  

GERŠAK Nika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    31.   

1:06,34

    434

(mladinke)

 

 

50DZ

    12.   

0:30,75

    498

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 7.   

0:30,73

    499

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    6.   

0:32,49

    493

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 2.   

0:32,38

    498

(mladinke+absolutno)
     

4.  

JOVAN Ema, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    11.   

0:33,41

    388

   os.rek. (0:33,82; 1.22%)

(kadetinje)

 

 

50DZ

    (finale) 8.   

0:33,68

    379

   os.rek. (0:33,82; 0.41%)

(kadetinje)

 

 

200DZ

    3.   

2:44,53

    384

   os.rek. (2:54,22; 5.88%)

(kadetinje)

 

 

200DZ

    (finale) 4.   

2:46,02

    373

   os.rek. (2:54,22; 4.93%)

(kadetinje)
     

5.  

JUSIĆ Aida, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    7.   

0:29,94

    539

   os.rek. (0:30,77; 2.77%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:29,74

    550

   os.rek. (0:30,77; 3.46%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    2.   

0:30,11

    619

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 2.   

0:29,52

    657

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    1.   

2:19,52

    624

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 4.   

2:19,03

    630

(mladinke+absolutno)
     

6.  

LOGAR Tamara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    26.   

1:04,48

    473

   os.rek. (1:05,90; 2.2%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100PZ

    2.   

1:17,26

    525

(mladinke+absolutno)

 

 

100PZ

    (finale) 7.   

1:17,70

    516

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    23.   

0:32,83

    409

   os.rek. (0:32,91; 0.24%)

(mladinke)
     

7.  

NAVODNIK Sara, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    14.   

1:06,44

    432

   os.rek. (1:07,30; 1.29%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    4.   

0:33,97

    431

   os.rek. (0:35,36; 4.09%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 6.   

0:33,71

    441

   os.rek. (0:35,36; 4.89%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200HZ

    7.   

2:37,81

    431

   os.rek. (2:41,70; 2.46%)

(kadetinje)
     

8.  

OVČAR Lara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    39.   

1:07,31

    416

   os.rek. (1:19,20; 17.66%)

(mladinke)

 

 

50DZ

    31.   

0:35,52

    323

 

 

100MZ

    26.   

1:15,18

    424

   os.rek. (1:15,61; 0.57%)

     

9.  

POBERŽNIK Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HZ

    15.   

0:36,11

    359

(kadetinje)

 

 

50HZ

    (finale) 6.   

0:35,55

    376

   os.rek. (0:35,87; 0.9%)

(kadetinje)

 

 

200HZ

    12.   

2:50,45

    342

   os.rek. (2:50,78; 0.19%)

     

10.  

PRATNEKAR Zarja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    25.   

1:10,59

    360

 

 

50DZ

    16.   

0:37,18

    281

   os.rek. (0:38,89; 4.59%)

 

 

50HZ

    14.   

0:35,98

    363

(kadetinje)

 

 

50HZ

    (finale) 8.   

0:36,22

    355

(kadetinje)
     

11.  

PURG Deja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    27.   

1:11,51

    346

   os.rek. (1:11,88; 0.51%)

 

 

100PZ

    11.   

1:27,61

    360

   os.rek. (1:28,84; 1.4%)

(kadetinje)

 

 

100PZ

    (finale) 3.   

1:27,99

    355

   os.rek. (1:28,84; 0.96%)

(kadetinje)
     

12.  

VOLLMAIER Neža, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    21.   

1:08,00

    403

(kadetinje)

 

 

400KZ

    8.   

5:13,70

    417

   os.rek. (5:14,59; 0.28%)

(kadetinje)
     

13.  

VRHOVNIK Kaja, 1995

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    27.   

0:28,94

    497

(absolutno)

 

 

50DZ

    20.   

0:31,69

    455

(absolutno)
     

14.  

GRADIŠEK Jaša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    3.   

0:53,41

    595

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 5.   

0:53,81

    582

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    7.   

0:27,30

    509

   os.rek. (0:28,43; 4.13%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 2.   

0:27,36

    505

   os.rek. (0:28,43; 3.91%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    10.   

2:24,54

    390

(mladinci)
     

15.  

MATANOVIČ Dani, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    30.   

0:58,38

    456

   os.rek. (0:58,49; 0.18%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    15.   

0:31,62

    347

   os.rek. (0:31,92; 0.94%)

(mladinci)

 

 

50HM

    (finale) 6.   

0:31,19

    361

   os.rek. (0:31,92; 2.34%)

(mladinci)
     

16.  

MEŽA Kristjan, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    11.   

0:54,17

    570

(absolutno)

 

 

50DM

    37.   

0:29,80

    391

 

 

100MM

    6.   

0:59,86

    593

(absolutno)

 

 

100MM

    (finale) 5.   

0:59,60

    601

(absolutno)
     

17.  

OPREŠNIK Anže, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    33.   

1:06,38

    310

   os.rek. (1:08,24; 2.8%)

 

 

100PM

    14.   

1:22,44

    306

   os.rek. (1:26,18; 4.53%)

 

 

100PM

    (finale) 6.   

1:22,59

    305

   os.rek. (1:26,18; 4.34%)

 

 

50DM

    19.   

0:34,39

    254

   os.rek. (0:36,76; 6.89%)

     

18.  

PANTIĆ Radoslav, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    58.   

1:00,01

    419

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50DM

    43.   

0:31,20

    341

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    27.   

0:33,87

    282

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

PERC Jan, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    41.   

0:59,61

    428

   os.rek. (1:00,44; 1.39%)

(mladinci)

 

 

400KM

    9.   

4:39,13

    439

   os.rek. (4:41,97; 1.01%)

(mladinci)
     

20.  

POHOREC Matija, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    7.   

0:55,11

    542

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 8.   

0:58,58

    451

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    5.   

0:28,28

    485

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    (finale) 7.   

0:28,63

    467

(mladinci+absolutno)
     

21.  

PRAPROTNIK Tine, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    24.   

0:56,16

    512

(absolutno)

 

 

100PM

    21.   

1:12,22

    456

(absolutno)

 

 

100MM

    21.   

1:05,14

    460

   os.rek. (1:05,29; 0.23%)

     

22.  

PRINCL Maj, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    28.   

1:04,19

    343

   os.rek. (1:05,94; 2.72%)

(kadeti)

 

 

400KM

    16.   

5:08,60

    325

   os.rek. (5:11,78; 1.03%)

 

 

50DM

    18.   

0:32,83

    292

   os.rek. (0:34,72; 5.75%)

     

23.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    20.   

0:56,96

    491

   os.rek. (0:57,92; 1.68%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    9.   

0:27,82

    481

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 4.   

0:27,52

    497

(mladinci+absolutno)
     

24.  

SKLEDAR Žan, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    27.   

1:04,03

    345

   os.rek. (1:05,02; 1.54%)

(kadeti)

 

 

50DM

    17.   

0:32,64

    297

   os.rek. (0:34,10; 4.47%)

     

25.  

VERDNIK Vid, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    32.   

1:06,19

    312

   os.rek. (1:07,67; 2.23%)

 

 

50DM

    21.   

0:35,37

    234


Back